Headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum (981-000599) černý (vrácené zboží 8800301112)

bazar
Značka: Logitech , Kategorie:
Kód zboží: -9079238

Bazar - vrácené zboží 8800301112

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800301112

Takový zvuk si hráči zaslouží

Hledání špičkového headsetu pro hraní her je u konce. Headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum je bezdrátová herní náhlavní souprava, která okouzluje opravdu propracovaným designem a nevídanými schopnostmi. Na jedno nabití umožňuje bez přestávky hrát na bezdrátovém připojení 2,4 GHz až 12 hodin. Pokud nechcete využívat bezdrátovou technologii, máte na náhlavní soupravě k dispozici 3,5mm analogový vstup. Díky němu máte možnost hrát s drátovým připojením bez spotřeby energie z baterií.

 

Nastavte si vše tak, jak chcete!

Opravdové zážitky přichází s nasazením headsetu na hlavu. Velký podíl na tom mají propracované zvukové membrány Pro-G™ s přihlášeným patentem, které se vyrábí z hybridních síťovaných materiálů. Hráč a milovník zvuku bude v sedmém nebi. Samozřejmostí jsou jak jasné a přesné výšky, tak nádherně hluboké a bohaté basy. Prémiový headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum vám daruje prostorový zvuk 7.1 se systémem Dolby® Surround. Akce je všude kolem vás a vy si můžete hru skutečně užít.
 

Z konzole do počítače a zpět

Myslíte si, že by bylo skvělé, kdyby existovala jedna dostatečně kvalitní souprava pro všechny herní platformy? To stejné si myslí také ve společnosti Logitech, a proto je headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum kompatibilní nejen s počítačem, ale také s mobilními zařízeními, zařízeními domácí zábavy a herními konzolemi. Headset tak využívejte jak pro poslech hudby z mobilu, tak pro online hry na konzoli PS4™ či Xbox One.
 
Jedna náhlavní souprava se stává univerzálním zařízením. Headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum připojíte klidně i k domácímu televizoru. Užívat si tak můžete bezdrátově filmy a další televizní zábavu bez toho, abyste rušili lidi kolem. Stačí sluchátka přopojit k bezdrátovému směšovacímu adaptéru napájenému z USB.
 


Volnost při hraní a vše pod prsty

S možností používat headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum ve spojení s různými zařízeními získává velký význam software Logitech Gaming Software. Díky němu můžete naprogramovat zvukový ekvalizér a velmi podrobně nastavit zvukové předvolby pro hudbu, hry a filmy. Vytvoříte si vlastní zvukové profily pro každý herní titul zvlášť.

Při hraní hry není vhodné, aby hráč musel složitě řešit ovládání příslušenství a dalšího vybavení. Důkazem toho je i headset Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum, který sází na uživatelskou přívětivost a do posledního detailu promyšlené ovládací prvky. Pomocí softwaru Logitech Gaming Software přiřadíte příkazy až pro tři programovatelné klávesy typu G. Prostřednictvím tohoto ovládání máte pod palcem zvukové profily, pohyb playlistem, aktivaci simplexní komunikace a další praktické příkazy pro lepší zážitky z hraní her.
  

Vždy něco navíc

Velmi zajímavým a efektním bonusem jsou u headsetu Logitech Gaming G933 Artemis Spectrum dvě osvětlovací zóny v podobě barevného proužku a loga. Každou z těchto zón můžete dle vlastního vkusu naprogramovat na to, aby různě svítila. Nastavitelné podsvícení RGB umožňuje výběr z až 16,8 milionů barev. Kromě barvy si zvolíte také charakter záření. Výsledkem je perfektní herní headset, který má rozhodně co nabídnout.

Vráceno - Použito

Pokročilé zvukové membrány Pro-G™ s přihlášeným patentem jsou vyrobeny z hybridních síťovaných materiálů, které poskytují účinnost podobnou diskofilům, již fanoušci her vyžadují. Membrány Pro-G poskytují jasné a přesné výšky i hluboké bohaté basy od oblíbené hudby po plnohodnotné herní zvukové záznamy, které od prémiových sluchátek očekáváte. Prožívejte neuvěřitelný prostorový zvuk 7.1 se systémem Dolby® Surround*, který vytváří věrné speciální uvědomění ve hře umožňující jasně slyšet nepřátele plížící se kolem nebo narážky na speciální schopnosti.

Jedna náhlavní souprava pro všechny herní platformy
G933 Artemis Spectrum je kompatibilní s počítači, mobilními zařízeními, zařízeními domácí zábavy a herními konzolemi, včetně PS4™ a Xbox One™. Jedna náhlavní souprava pro všechna zařízení umožňuje, abyste přenesli G933 Artemis Spectrum z herní sestavy do herní konzole a mobilních zařízení. Dokonce i můžete připojit své zařízení domácí zábavy k bezdrátovému směšovacímu adaptéru napájenému z USB a sledovat televizní pořady, hudbu nebo filmy bezdrátově, aniž byste rušili ostatní členy domácnosti.

Přizpůsobte si vzhled
G933 Artemis Spectrum je vybavena dvěma přizpůsobitelnými osvětlovacími zónami: barevným proužkem a logem. Každou zónu lze samostatně naprogramovat na jiné barvy či efekty, nebo je lze synchronizovat. Nastavitelné podsvícení RGB umožňuje, abyste vybrali až z 16,8 milionů barev. Pomocí softwaru Logitech Gaming Software můžete nastavit charakter záření nebo barvy pro své prostředí. Přidáním sady podsvícených vlastních symbolů vzhled vylepšíte ještě více.

Hra bezdrátově nebo drátově
Bezdrátová herní náhlavní souprava G933 Artemis Spectrum poskytuje to nejlepší z obou světů s možností hrát bezdrátově nebo drátově. Hrajte bez prodlev na bezdrátovém připojení 2,4 GHz až 12 hodin na nabití bez osvícení nebo 8 hodin s výchozím osvícením.* Alternativně, 3,5mm analogový vstup na náhlavní soupravě vám dává volnost hrát s drátovým připojením bez spotřeby proudu z baterií.

Ovládání na dosah ruky konečky prstů
Přiřaďte uživatelské příkazy pomocí softwaru Logitech Gaming Software pro tři programovatelné klávesy typu G, čímž získáte bezproblémové herní a mediální zážitky. Nastavte vlastní ovládací prvky, čímž budete ovládat své zvukové profily, přeskočíte na další skladbu, aktivujete simplexní komunikaci, aktivujete okamžité kombinace příkazů ve hře a více.

Upravené přímo pro vás
Pomocí softwaru Logitech Gaming Software můžete naprogramovat zvukový ekvalizér a přednastavit zvukové předvolby pro hudbu, hry a filmy. Upravte si zvuková nastavení a vytvořte osobní zvukové profily pro každou hru, kterou hrajete. Poslouchejte svá média přesně tak, jak to máte rádi.

Obsah balení
Herní náhlavní souprava Performance Gaming Headset
3,5mm analogový kabel s ovládacími prvky zvuku
Kabel RCA – 3,5 mm
Datový/nabíjecí kabel USB
Bezdrátový směšovací adaptér napájený z USB
Vlastní symboly (levý/pravý)
Uživatelská dokumentace

Technické parametry sluchátek:

 • Membrána: 1,6" (40 mm)
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedance: 39 ohmů (pasivní), 5 kiloohmů (aktivní)
 • Citlivost: 107 dB SPL/mW
 • Držák mikrofonu: Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
 • Velikost: 4 mm
 • Frekvenční rozsah: 100 Hz – 20 kHz

Bezdrátový dosah:

 • V místnosti: 15 metrů
 • Venku: 20 metrů
 • Typ připojení: USB
 • Displej LCD: Ne
 • Životnost* baterie (nabíjecí):
 • Bez osvětlení: 12 hodin
 • Výchozí osvětlení: 8 hodin
 • Zkoušeno při 50% hlasitosti
 • Ovládání zvuku: Ano
 • Mikrofon: Ano
 • Typ mikrofonu: kardioidní (jednosměrový)
 • Potlačení šumu: Ano
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Životnost baterií měřená při 50% hlasitosti

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-000599
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
se skládací obroučkou
Citlivost sluchátek 107 dB
39 ohm
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Možnost propojení
USB, jack 3.5mm
Připojení sluchátek Ne
Další parametry
bezdrátový
herní
na sluchátkách
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 22.4 cm
Hloubka balení 22.4 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací