Headset Logitech H540 USB (981-000480) černý

12% sleva
12%
Značka: Logitech , Kategorie: Headsety
Kód zboží: LOG981000480

Náhlavní souprava Logitech® USB Headset H540. Špičkový zvuk pro počítačové hovory, hudbu a další. Stačí zapojit konektor USB a okamžitě si budete moci vychutnat ostrý digitální stereofonní zvuk a...

1 659 Kč

Ušetříte: 12 % = 213 Kč

Naše cena s DPH:

1 446

Na splátky od: 160 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Logitech USB H540, černá


Náhlavní souprava Logitech USB Headset H540 je ideální pro všechny, kteří u počítače tráví většinu času. Posloucháte hudbu, hrajete hry, komunikujete po síti, telefonujete. Pak potřebujete, aby sluchátka byla pohodlná a měla slušný zvuk. Nechcete se trápit nějakým instalováním ovladačů, chcete jen sluchátka připojit a používat.


Připoj a užívej


Tento headset nabízí opravdu špičkový zvuk pro počítačové hovory, hudbu a další online a offline činnosti. navíc bez zbytečných starostí. Stačí zapojit konektor do USB a okamžitě si budete moci vychutnat ostrý digitální stereofonní zvuk a komunikaci pomocí integrovaného mikrofonu. Nastavitelný mikrofon snižuje šum na pozadí, takže vaši přátelé a známí na druhém konci linky uslyší přesně to, co chtějí slyšet – váš křišťálově čistý hlas. Laserem optimalizované měniče a vestavěný ekvalizér poskytují výbornou kvalitu zvuku a bohaté basy - poslech si tak díky tomu budete moci vychutnat naplno. Díky ovládání na sluchátku budete moci snadno regulovat hlasitost i okamžité ztlumení mikrofonu. Pohodlný hlavový most a náušníky s měkkým polstrováním z umělé kůže vám umožní hovořit nebo poslouchat v pohodlí po celé hodiny.


 


Náhlavní souprava Logitech® USB Headset H540. Špičkový zvuk pro počítačové hovory, hudbu a další. Stačí zapojit konektor USB a okamžitě si budete moci vychutnat ostrý digitální stereofonní zvuk a křišťálově čisté hovory. Díky laserem optimalizovaným reproduktorům a integrovanému ekvalizéru si vychutnáte věrnou reprodukci zvuku, který vás přenese přímo do středu vaší hudby. A díky nastavitelnému otočnému držáku mikrofonu s funkcí potlačení šumu si vychutnáte křišťálově čisté hovory. Vaše rodina a přátelé tak uslyší váš hlas v jeho nejčistší podobě – bez rušivého šumu na pozadí. Intuitivní ovládací prvky přímo na sluchátku vám navíc umožní snadno regulovat hlasitost a zapínat a vypínat ztlumení mikrofonu.

Bohatý stereofonní zvuk
Laserem optimalizované měniče a vestavěný ekvalizér poskytují špičkovou, bezkonkurenční kvalitu zvuku a bohaté basy - poslech si tak díky tomu budete moci vychutnat naplno.

Ovládání přímo na sluchátku
Vychutnejte si ovládání úrovně hlasitosti a basů, a také možnost okamžitě ztlumit mikrofon - to vše na dosah ruky.

Pohodlné provedení
Hlavový most a náušníky s měkkým polstrováním z umělé kůže vám umožní hovořit nebo poslouchat v pohodlí po celé hodiny.

Jednoduchost technologie plug-and-play
Díky připojení plug-and-play USB si vychutnáte čistý digitální stereofonní zvuk a realističtější hovory prakticky okamžitě.

Uslyšíte i detaily
Laserem optimalizované reproduktory a integrovaný ekvalizér minimalizují zkreslení, což vám umožní proniknout až k srdci vaší hudby, filmům a volání. Je to přesně ten druh špičkového zvuku, který umožňuje snadno rozlišit ledabylý poslech a opravdovou touhu „slyšet“.

Vychutnejte si křišťálově čisté chatování
Vdechněte nový život vašemu chatování. Nastavitelný mikrofon snižuje šum na pozadí, takže vaši přátelé, rodina a obchodní partneři uslyší přesně to, co chtějí slyšet - váš křišťálově čistý hlas.

Ujměte se vlády zvuku
Použijte ovládání na sluchátku pro snadnou regulaci hlasitosti a okamžité ztlumení mikrofonu. Navíc díky snadno viditelnému indikátoru ztlumení již nikdy nebudete hovořit, když je mikrofon ztlumen.

Komfort především
Měkké polstrování z umělé kůže dělá dobře vašim uším - zejména při dlouhodobém poslechu hudby či chatování. Děláte si starosti s usazením? Nemusíte. Polstrování hlavového mostu zajišťuje usazení, které pohodlně obemkne tvar vaší hlavy.

Skvělý zvuk
Kompatibilní s hrami, filmy, hudbou a běžnými aplikacemi pro volání, včetně Skype®, Yahoo!® Messenger, Gmail™ Voice & Video Chat a Windows Live® Messenger.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-000480
Sluchátka
na ucho (supraaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 115 dB
Kmitočtový rozsah od 100 Hz
Kmitočtový rozsah do 16000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu 42 dB (-)
Možnost propojení
USB
1.8 m
Další parametry
kabelový
standardní
na sluchátkách
černá
Platforma Počítač
Prostorový zvuk Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 7.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.4 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 18.2 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací