Headset Logitech Wireless H800 (981-000338) černý

Značka: Logitech , Kategorie: Headsety
Kód zboží: LOG981000338

Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H800. Konverzujte, poslouchejte hudbu a surfujte - bez kabelů, které by vás omezovaly. Díky ovládacím prvkům přímo na sluchátku se můžete snadno...

Zjistit dostupnost

Logitech H800 Wireless Headset, černá


Headset Logitech Wireless H800 vám dopřeje svobodu pohybu a činností, zatímco si můžete dopřát kvalitní hudbu nebo komunikaci - jak sami chcete... Osvoboďte se od počítače díky bezdrátovému zvuku pro vaše hovory a hudbu. Skvělá bezdrátová sluchátka od Logitechu nejenom báječně vypadají a skvěle hrají, ale současně se i výborně nosí. Jsou lehká, skladná a perfektně drží na hlavě. Do okruhu 12 metrů od smartphonu nebo počítače se můžete volně pohybovat a využívat sluchátka s mikrofonem na telefonování, nebo poslech hudby. Headset je kompatibilní se systémy Windows a Mac.


Volnost bez drátů


Sluchátka s takto pohodlnou konstrukcí je radost nosit na hlavě. Logitech H800 mají přizpůsobitelný hlavový most a pohyblivé náušníky takže o vaše pohodlí je výborně postaráno. Skládací konstrukce vám sluchátka dovolí složit stejně lehce, jako sluneční brýle, a velmi jednoduše si je tak budete moci vzít s sebou na cesty. Ovládací prvky jsou umístěné přímo na sluchátku a umožní vám nejenom nastavit hlasitost sluchátek bez zásahu do počítače, ale také v případě potřeby okamžitě ztlumit mikrofon. Ten si můžete lehce nastavit do pozice, která vám vyhovuje a pokud jej nebudete potřebovat,například při poslechu hudby, lze jej diskrétně schovat do hlavového mostu a užít si tak film či hudbu na plno, bez omezení. 


Poslouchejte hudbu a konverzujte déle díky dobíjecí baterii s výdrží až 6 hodin - soupravu můžete navíc používat i během dobíjení. Delší doba používání je zajištěna i faktem, že výrobce použil bezdrátovou technologii pracující na frekvenci 2,4 GHz, čímž zvýšil vydrž dobíjecí baterie. Skutečná životnost baterie se ale liší dle použití, nastavení a podmínek okolního prostředí. Měniče optimalizované laserem minimalizují zkreslení, takže si užijete hovory i hudbu s krystalicky čistým zvukovým přenosem. Skvělou technickou výbavu podtrhuje miniaturní nano přijímač, který stačí zapojit do USB portu a již se nemusíte o nic starat.

Náhlavní souprava Logitech® Wireless Headset H800. Konverzujte, poslouchejte hudbu a surfujte - bez kabelů, které by vás omezovaly. Díky ovládacím prvkům přímo na sluchátku se můžete snadno připojovat a přepínat mezi zařízeními typu počítač, tablet nebo „chytrý“ telefon.* Laserem optimalizované reproduktory a integrovaný ekvalizér zajistí reprodukci bohatého digitálního stereofonního zvuku - a mikrofon s potlačením šumu snižuje šum na pozadí. Díky miniaturnímu nanopřijímači získáte volnost pohybu až 12 m od počítače - nebo můžete soupravu spárovat s „chytrým“ telefonem či tabletem prostřednictvím Bluetooth®.*** Dobíjecí baterie s výdrží šest hodin**** vám umožní konverzovat a poslouchat hudbu déle - a díky polstrovanému hlavovému mostu a náušníkům se budete cítit pohodlně. Soupravu lze navíc pro potřeby přenášení sklopit podobně jako brýle. * Některé funkce náhlavní soupravy nemusejí být v závislosti na tabletu, mobilním telefonu či aplikaci podporovány. ** Skutečný dosah při bezdrátovém spojení se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí. *** Náhlavní soupravu je možné propojit pouze s jedním zařízením Bluetooth najednou. **** Skutečná životnost baterie se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí.

Hlavní přednosti:

  • Je to ve vašich rukou. Díky velkému množství ovládacích prvků přímo na sluchátku se můžete snadno připojovat a přepínat mezi zařízeními typu počítač, tablet nebo „chytrý“ telefon.* * Některé funkce náhlavní soupravy nemusejí být v závislosti na tabletu, mobilním telefonu či aplikaci podporovány.
  • Laserem optimalizované reproduktory a integrovaný ekvalizér zajistí reprodukci bohatého digitálního stereofonního zvuku, který vám umožní ponořit se do hudby či hovorů - a mikrofon s potlačením šumu snižuje šum na pozadí.* * Některé funkce náhlavní soupravy nemusejí být v závislosti na tabletu, mobilním telefonu či aplikaci podporovány.
  • Poslouchejte hudbu bez omezení. Díky miniaturnímu nanopřijímači získáte volnost pohybu až 12 m od počítače - nebo můžete soupravu spárovat s „chytrým“ telefonem či tabletem prostřednictvím Bluetooth®.*** ** Skutečný dosah při bezdrátovém spojení se bude lišit v závislosti na způsobu použití, nastavení a vlastnostech prostředí. *** Náhlavní soupravu je možné propojit pouze s jedním zařízením Bluetooth najednou.
  • Poslouchejte hudbu a konverzujte déle díky dobíjecí baterii s výdrží šest hodin - soupravu můžete navíc používat i během dobíjení.**** **** Skutečná životnost baterie se liší dle použití, nastavení a podmínek okolního prostředí.
  • Získáte komfort, který si můžete brát s sebou. Polstrovaný hlavový most a tvarovaná sluchátka vám zaručí pohodlí při nošení po celé hodiny; soupravu lze navíc pro potřeby přenášení sklopit podobně jako brýle.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 981-000338
Sluchátka
na ucho (supraaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 97 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 100 Hz
Kmitočtový rozsah do 6500 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu 47 dB (-)
Možnost propojení
USB
Další parametry
bezdrátový
standardní
nemá ovládání hlasitosti
černá
Platforma Počítač
Prostorový zvuk Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 7.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.8 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 21.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací