Headset Razer Nari černý

Značka: Razer , Kategorie: Headsety
Kód zboží: RAZ0402680100R3M1

Razer Nari

Ponořte se do špičkové technologie zvuku a ergonomického komfortu. Bezdrátová technologie s 2,4 GHz vám umožní vychutnat si hry s neuvěřitelným výkonem bez zpoždění....

Zjistit dostupnost

Razer Nari, černá

Každý vášnivý hráč počítačových her by měl mít ve své výbavě výkonná herní sluchátka, díky nimž se dokonale ponoří do hry a nebudou jej rušit žádné zvuky z jeho okolí, přičemž si bude užívat jedinečný ergonomický komfort tohoto doplňku. Herní sluchátka Razer Nari se pyšní elegantním designem a s THX Spatial Audio přináší 360° prostorový zvuk.


Maximální komfort pro vaše uši

Ergonomické konstrukční prvky ze sluchátek činí jedno z nejpohodlnějších přídavných zařízení pro hraní her. Doplňkové funkce těchto sluchátek vám umožní unikat do fiktivních světů na celé dlouhé hodiny. Vychutnejte si až 24hodinovou výdrž baterie při bezdrátovém hraní. Sluchátka jsou vybavená také funkcí Chroma, která nabízí individuální podsvícení a efekty až v 16,8 mil. barev.


Sluchátka chlazená gelem

Velkou předností sluchátek je náplň z chladicího gelu, který snižuje nahromadění tepla i během opravdu dlouhého hraní, a vaše uši se tak nebudou potit, jako je tomu u jiných typů sluchátek. Budete je mít stále v suchu a pohodlí.  

Nastavitelná obroučka

Nastavitelná obroučka přes hlavu umožňuje maximální rozsah a sluchátka se tedy bez problémů nasadí na jakoukoliv velikost hlavy, takže si je mohou půjčovat i další členové vaší domácnosti. Budou perfektně sedět všem.

Sladění hlasitosti hry a chatu

Jemné vyladění hlasitosti mezi právě probíhající hrou a chatem vám umožní vychutnat si skvělý zvuk hry a přitom bez problém komunikovat s ostatními aktivními hráči vašeho týmu.

Bezdrátová sluchátka

Sluchátka Razer Nari se pyšní vysoce kvalitním zvukem s bezdrátovým dosahem až 12 metrů. Můžete se tedy bez obav pohybovat, aniž byste ztratili spojení s hrou nebo vašimi spoluhráči.  

Připojení přes kabel

Získejte bezproblémovou kompatibilitu mezi platformami prostřednictvím kabelového režimu. Vychutnejte si dokonalý zvuk bez ohledu na to, zda hrajete na počítači, konzolích nebo mobilních zařízeních.  

THX Spatial Audio

THX Spatial Audio překračuje tradiční prostorový zvuk tím, že simuluje zvuk ve sféře 360 ° kolem uživatele. To pomáhá bystřit smysly během hry a zajistí vám větší požitek z takto strávených okamžiků.

Razer Nari

Ponořte se do špičkové technologie zvuku a ergonomického komfortu. Bezdrátová technologie s 2,4 GHz vám umožní vychutnat si hry s neuvěřitelným výkonem bez zpoždění. Vychutnejte si až 24 hodin bezdrátově s dlouhou výdrží na baterie (14 hodin s funkcí Chroma). S funkcí THX Spatial Audio přesahuje tradiční prostorový zvuk simulací zvuku v 360 ° kolem vás. Reagujte na jakékoliv pohnutí ve hře. Headset je vybaven funkcí Chroma pro individuální podsvícení a efekty až v 16,8 mil. barev. Polštáře sluchátek jsou vyplněny chladivým gelem, který zabraňuje pocení při delším používání.

Technické specifikace:

 • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
 • Impedance: 32Ohm při 1 kHz
 • Citlivost (@ 1 kHz): 107 ± 3 dB
 • Vstupní výkon: 30 mW (Max)
 • Ovladače: 50 mm, s neodymovými magnety
 • Průměr šálky vnitřního ucha : šířka 56 mm / délka 67 mm
 • Polštáře: oválné polštářky na chlazení s paměťovou pěnou
 • Typ připojení: bezdrátový USB, 3,5mm jack konektor
 • bezdrátový dosah: 12 m
 • Mikrofon: Frekvenční odezva: 100 - 6,5 kHz
 • Pomer signálu k šumu:> 50 dB
 • Citlivost (@ 1 kHz): -42 ± 3 dB
 • Životnost baterie: Až 14 hodin s osvětlením Razer Chroma / 20 hodin bez osvětlení Razer Chroma

Video

Záruka 24 měsíců
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 107 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu -42 dB
Možnost propojení
jack 3.5mm, bluetooth
Další parametry
bezdrátový
herní
na sluchátkách
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 27.5 cm
Hloubka balení 12.1 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací