Headset Razer Thresher Ultimate pro Xbox One (RZ04-01480100-R3G1) černý/zelený

Značka: Razer , Kategorie: Headsety
Kód zboží: RAZ0401480100R3G1

Představujeme dokonalý bezdrátový herní headset s technologií Dolby Digital a Dolby Headphone, náhlavní soupravou Razer Thresher Ultimate Xbox.

Špičkový prostorový zvuk
Kromě...

Zjistit dostupnost

Razer Thresher Ultimate pro Xbox OneRazer Thresher Ultimate pro Xbox One, černá/zelená


Hrajete často videohry a vaší oblíbenou platformou je Xbox One? V tom případě dávejte dobrý pozor: rádi bychom vám totiž představili skvělý gamingový headset Razer Thresher Ultimate, který byl speciálně vyvinut pro uživatele zmíněné konzole. Ať už se věnujete hraní akčních stříleček, sportovních simulátorů, anebo budovatelských strategií, s těmito špičkovými sluchátky se můžete vždy plně ponořit do hry. Vaše zážitky totiž umocní luxusní prostorový zvuk, který vás obklopí ze všech stran.


Sluchátka využívají moderní technologie Dolby Digital a Dolby Headphone a vytvářejí 3D zvukovou kulisu systému 7.1. Kromě toho pak vynikají i nadstandardním frekvenčním rozsahem, který se pohybuje mezi hodnotami 12 Hz – 28 kHz. Díky tomu dokážou čistě a realisticky reprodukovat jak velmi vysoké, tak i extrémně nízké tóny.


Nastal čas postoupit do dalšího levelu hraní a užít si jedinečný prostorový zvuk.

Pohodlný poslech bez kabelů


S herní konzolí Xbox One spárujete tento headset bez použití jakéhokoliv propojovacího kabelu. Vše totiž obstará bezdrátová radiofrekvenční technologie, jejíž výhodou je i perfektní dosah – při hraní můžete být od konzole vzdáleni až 12 metrů.


Razer Thresher Ultimate pro Xbox One
 


Komunikujte s ostatními hráči


Abyste mohli při hraní pohodlně komunikovat se svými spoluhráči či protihráči, je headset Razer Thresher Ultimate vybaven výkonným digitálním mikrofonem. Ten je ve sluchátkách ukotven prostřednictvím vysouvacího mechanismu. Ve chvíli, kdy jej nepoužíváte, vám tak nemusí nikterak překážet.


Razer Thresher Ultimate pro Xbox One
 


Užijte si celodenní hraní


Zásluhou vysokokapacitní baterie vám tato sluchátka s mikrofonem vydrží na jedno nabití sloužit až 16 hodin v kuse. Bez přerušení tak s nimi můžete absolvovat i extrémně dlouhý herní maraton.


Razer Thresher Ultimate pro Xbox One
 


Komfort na prvním místě


Zejména při delším hraní jistě oceníte i nesmírně pohodlné řemeslné zpracování tohoto headsetu. Aby vám sluchátka skvěle padla, můžete si individuálně nastavit délku jejich hlavového mostu. Náušníky jsou pak vyrobeny z paměťové pěny a jemné koženky, takže se vám přesně přizpůsobí a vy o nich téměř nebudete vědět.


Razer Thresher Ultimate pro Xbox One
 


Design stvořený pro hráče


Headset Razer Thresher Ultimate vás zaujme i svým propracovaným hráčským designem. Vyniká optimální kombinací černé a modré barvy a vnější strany jeho náušníků jsou vyzdobeny stylovým logem Razer. A aby toho nebylo málo, úchvatný vzhled sluchátek ještě podtrhuje efektní podsvícení. Jedná se zkrátka o headset, který si musí každý hráč zamilovat hned na první pohled.


Představujeme dokonalý bezdrátový herní headset s technologií Dolby Digital a Dolby Headphone, náhlavní soupravou Razer Thresher Ultimate Xbox.

Špičkový prostorový zvuk
Kromě prvotního zvukového ponoru, tento prémiový headset je lemován koženkou, lehké ušní polštáře z paměťové pěny se dokonale opírají o hlavu. Vestavěná rychlá ovládací tlačítka a zatahovací digitální mikrofon Vám poskytnou okamžitý přístup k rovnováze her i hlasu, stejně jako hlasitosti, dokonce i v bitvě.

Uslyšíte všechny své nepřátele
Díky technologii Dolby Headphone nabízí náhlavní souprava Razer Thresher Ultimate Xbox One špičkový zvukový realismus. Kdykoliv zjistíte, odkud přicházejí nepřátelé nebo očekávané vzdušné zálohy, slyšte každý detail v nejvyšší zřetelnosti pro opravdový zážitek z hraní her.

Bezdrátové připojení
Razer Thresher Ultimate Xbox One je navržena tak, aby zajistila dlouhodobé připojení bez zpoždění až do 12 metrů. Zatahovací digitální mikrofon Vám dává možnost komunikovat se spoluhráči jasně a to i v prostředí s vysokým hlukem.

Pohodlné na celodenní nošení
Navrženy tak, aby byly dokonale pohodlné i během intenzivních herních maratonů, lehké ušní polštářky jsou vyrobeny z pěny s pamětí a koženky, takže se snadno přizpůsobují jedinečnému tvaru hlavy. Nyní můžete hrát hodiny po celou dobu, aniž byste museli přerušovat hru.

 • Kompatibilní zařízení: Xbox a PC

Technické specifikace:

 • Typ sluchátek: Headset, Náhlavní
 • Bezdrátová: Ano
 • Bezdrátová technologie: Radio Frequency
 • Předpokládaná doba výdrže (hodiny) "až": 16
 • Mikrofon: Ano
 • Herní: Ano
 • Prostorový zvuk 7.1: Ano
 • Předpokládaná doba výdrže (hodiny) "až": 16
 • Hmotnost [g]: 408

Reproduktor

 • Frekvenční rozsah min. [Hz]: 12
 • Frekvenční rozsah max. [kHz]: 28
 • Impedance [Ohm]: 32
 • Citlivost [dB - SPL]: 38

Připojení

 • Bezdrátová: Ano
 • Bezdrátová technologie: Radio Frequency

Záruka 24 měsíců
Partnumber RZ04-01480100-R3G1
Sluchátka
okolo ucha (circumaural)
s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 109 dB
32 ohm
Kmitočtový rozsah od 12 Hz
Kmitočtový rozsah do 28000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu 38 dB (-)
Konstrukce mikrofonu Vysouvací
Možnost propojení
bluetooth
Další parametry
bezdrátový
herní
na sluchátkách
černá, zelená
Platforma Xbox One
Prostorový zvuk Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 31.0 cm
Výška balení 14.5 cm
Hloubka balení 32.2 cm
Hmotnost balení 1.7 kg
Více informací Méně informací