Headset Sony Gold/Black Wireless Headset (PS719455165)

Značka: Sony , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: SONPS719455165

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Gold
Představujeme nový zlatý standard herního zvuku pro systém PS4 a soupravu PS VR.

Výjimečný zvuk. Vylepšená konstrukce.
Díky mimořádně...

Zjistit dostupnost

Sony PlayStation Gold Wireless Headset, černá


PlayStation je srdcová záležitost a stejně tak příslušenství k němu. Největší fanoušci proto sáhnou po sluchátkách určených speciálně pro tuto herní konzoli. Sony PlayStation Gold Wireless Headset už od pohledu vypadají impozantně, jedná se však o sluchátka, která nespoléhají jen na zvučné jméno a pěkný design. Důležitý je totiž samozřejmě zejména zvuk a v této oblasti excelují taktéž. Sluchátka od Sony umí nejen klasické stereo, ale dokonce i prostorový zvuk 7.1 Surround! Mimo to bezdrátová sluchátka k PS4 i perfektně sedí na hlavě, takže je rádi využijete i při sledování filmů – můstek je pevný a polstrovaný, ozvučnice kvalitně izolované.


Nadstandardní kvalita


Ovládání zvuku najdete na levém sluchátku a plastická tlačítka snadno nahmatáte. Zvuk navíc můžete doladit několika softwarovými profily, které umožňují zvuk uzpůsobit pro konkrétní žánry, nebo třeba jen posílit basy. Zejména hráče potěší až osmihodinová výdrž, díky níž sluchátka pohodlně vydrží i dlouhé herní party. Samozřejmostí je pak nabíjení přes USB a možnost připojení přes 3,5mm Jack.


Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Gold
Představujeme nový zlatý standard herního zvuku pro systém PS4 a soupravu PS VR.

Výjimečný zvuk. Vylepšená konstrukce.
Díky mimořádně pohodlné konstrukci a dvěma zabudovaným mikrofonům ti bezdrátová sluchátka s mikrofonem Gold předvedou, jak dobře můžou tvoje hry znít.

  • Díky zvuku 7.1 Virtual Surround Sound v hrách na systému PS4 uslyšíš neobjevené nepřátele a pohltí tě explozivní akce.
  • Chatuj s přáteli a domlouvej herní taktiku s členy týmu v křišťálově čistém zvuku díky polohovacím skrytým mikrofonům potlačujícím hluk.
  • Vytvoř si své vlastní nastavení zvuku, nebo používej režimy od vývojářů, kteří je vytvořili speciálně pro své hry, prostřednictvím doplňkové aplikace sluchátek na systému PS4.
  • Vylaď si nastavení během hry díky vestavěnému ovládání hlasitosti a možnosti ztlumit mikrofon.

Přizpůsobené zvukové režimy
Díky přizpůsobeným zvukovým režimům od vývojářů zažiješ zvuky her právě tak, jak je zamýšleli jejich tvůrci. Režimy jsou dostupné prostřednictvím aplikace pro správu sluchátek pro systém PS4 pro zlatá bezdrátová sluchátka s mikrofonem.

Optimalizovaný herní chat
Dva skryté mikrofony pracují společně a zajišťují optimální čistotu zvuku, ať už probíráš taktiku, nebo chatuješ ve skupině.

Integrovaná technologie potlačení hluku zajišťuje, že tvoji přátelé a spoluhráči uslyší pouze to důležité, zatímco díky strategické poloze obou mikrofonů bude každé tvé slovo zachyceno v křišťálově čisté kvalitě, ať už máš sluchátka s mikrofonem nasazená jakkoli.

Ideální pro soupravu PlayStation VR
Mimořádně odolný náhlavní oblouk a náušníky bezdrátových sluchátek s mikrofonem Gold jsou intuitivně navrženy tak, aby pohodlně seděly přes soupravu PS VR, takže můžeš zůstat déle pohlcený ve virtuálních světech.

Obsah balení

  • Sluchátka
  • Kabel USB (typ-A na Micro-B) pro nabíjení vestavěné baterie sluchátek s mikrofonem.
  • Audiokabel s 3,5mm konektorem pro použití se soupravou PlayStation VR a mobilními zařízeními.
  • Bezdrátový adaptér USB pro systém PS4 a počítače PC a Mac.

(Při používání se soupravou PlayStation®VR a mobilními zařízeními je vyžadováno kabelové připojení. Zvuk 7.1 Virtual Surround Sound je k dispozici pouze na systémech PS4™. Může být vyžadována aktualizace systémového softwaru PS4™.)

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719455165
Sluchátka
na ucho (supraaural)
s obroučkou přes hlavu
Další parametry
bezdrátový
herní
na sluchátkách
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 22.1 cm
Výška balení 11.8 cm
Hloubka balení 23.8 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací