Headset Sony Gold Wireless pro PS4 + Fortnite balíček (PS719959809) černý

Značka: Sony , Kategorie: Příslušenství pro Playstation
Kód zboží: SONPS719959809

Headset

Zjistit dostupnost

PlayStation GOLD


Dopřejte si při hraní skutečně jedinečný zážitek. Se sluchátky PlayStation GOLD se naplno ponoříte do příběhu hry. K vašim uším se dostane ohromující 7.1k prostorový zvuk, který vás zcela pohltí a zaručí, že svého nepřítele uslyšíte ještě dřív, než se objeví na scéně. Sluchátka pracují bezdrátově, ovšem můžete k nim připojit kabel s 3,5mm jack konektorem, pokud vaše zařízení neumožňuje bezdrátové spárování přes Bluetooth. V balení najdete adaptér pro připojení k PlayStationu 4, počítači i Macu.


Snadné dorozumívání


Sluchátka vám poslouží nejen k poslechu, ale také bezproblémovému dorozumívání s kamarády a spoluhráči. Najdete v nich ne jeden, ale hned dva mikrofony pro křišťálově čistou kvalitu vašeho hlasu a maximální potlačení okolních ruchů, aby vás všichni slyšeli jasně a zřetelně za všech okolností. Na sluchátkách se nachází také praktické tlačítko, které vám pomůže mikrofon okamžitě ztlumit, abyste si mohli povídat také s lidmi ve stejné místnosti. Integrovanou baterii dobijete pomocí USB kabelu. Jednotlivá nastavení a zvukové režimy si můžete přizpůsobit na míru přes aplikaci ve svém smartphonu.


 


Prostorový zvuk vás zcela pohltí a zajistí intenzivní zážitek z poslechu, ať už hrajete hry, posloucháte hudbu, nebo koukáte na filmy.

 


Zvukové režimy


Vytvořte si zvuk podle svých představ. Dle vlastních preferencí si přes aplikaci pro správu sluchátek vyberte nastavení vlastních zvukových režimů a přizpůsobte si sluchátka tak, aby zněla vždy skvěle, podle toho, jakou hru hrajete. Pokud nechcete těmito kroky ztrácet čas, vyberte si z nabídky přednastavených režimů, které připravili sami vývojáři her.


 Dva mikrofony


Vaši spoluhráči vás uslyší jasně a zřetelně, ať už k nim promlouváte z jakéhokoliv prostředí. Nezáleží na tom, jestli jste doma, nebo v rušné kavárně. V headsetu jsou zabudované hned dva mikrofony, které se postarají o čistý zvuk bez okolního hluku. Ruchy jsou aktivně potlačené, takže každé vaše slovo půjde slyšet zcela bez problémů.


 Kompatibilní s brýlemi pro virtuální realitu


Headset je ideální k používání nejen samostatně, ale také v kombinacemi s brýlemi pro virtuální realitu PlayStation VR. Nejenže obě zařízení jsou kompatibilní, ale sluchátka také perfektně padnou i přes nasazené brýle a zajistí perfektní zvuk bez kompromisů a maximální pohodlí i po dlouhých hodinách nošení.

Sada Uzavřený headset pro PS4/PS3/PS Vita, 7.1 virtual surround sound + FORTNITE balíček vhodnotě 100 Kč (500 V Bucks)

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Gold Představujeme nový zlatý standard herního zvuku pro systém PS4 a soupravu PS VR.

Výjimečný zvuk. Vylepšená konstrukce. Díky mimořádně pohodlné konstrukci a dvěma zabudovaným mikrofonům ti bezdrátová sluchátka s mikrofonem Gold předvedou, jak dobře můžou tvoje hry znít.

  • Díky zvuku 7.1 Virtual Surround Sound v hrách na systému PS4 uslyšíš neobjevené nepřátele a pohltí tě explozivní akce.
  • Chatuj s přáteli a domlouvej herní taktiku s členy týmu v křišťálově čistém zvuku díky polohovacím skrytým mikrofonům potlačujícím hluk.
  • Vytvoř si své vlastní nastavení zvuku, nebo používej režimy od vývojářů, kteří je vytvořili speciálně pro své hry, prostřednictvím doplňkové aplikace sluchátek na systému PS4.
  • Vylaď si nastavení během hry díky vestavěnému ovládání hlasitosti a možnosti ztlumit mikrofon.
Přizpůsobené zvukové režimy Díky přizpůsobeným zvukovým režimům od vývojářů zažiješ zvuky her právě tak, jak je zamýšleli jejich tvůrci. Režimy jsou dostupné prostřednictvím aplikace pro správu sluchátek pro systém PS4 pro zlatá bezdrátová sluchátka s mikrofonem.

Optimalizovaný herní chat Dva skryté mikrofony pracují společně a zajišťují optimální čistotu zvuku, ať už probíráš taktiku, nebo chatuješ ve skupině.

Integrovaná technologie potlačení hluku zajišťuje, že tvoji přátelé a spoluhráči uslyší pouze to důležité, zatímco díky strategické poloze obou mikrofonů bude každé tvé slovo zachyceno v křišťálově čisté kvalitě, ať už máš sluchátka s mikrofonem nasazená jakkoli.

Ideální pro soupravu PlayStation VR Mimořádně odolný náhlavní oblouk a náušníky bezdrátových sluchátek s mikrofonem Gold jsou intuitivně navrženy tak, aby pohodlně seděly přes soupravu PS VR, takže můžeš zůstat déle pohlcený ve virtuálních světech.

Obsah balení
  • Sluchátka
  • Kabel USB (typ-A na Micro-B) pro nabíjení vestavěné baterie sluchátek s mikrofonem.
  • Audiokabel s 3,5mm konektorem pro použití se soupravou PlayStation VR a mobilními zařízeními.
  • Bezdrátový adaptér USB pro systém PS4 a počítače PC a Mac.
(Při používání se soupravou PlayStation®VR a mobilními zařízeními je vyžadováno kabelové připojení. Zvuk 7.1 Virtual Surround Sound je k dispozici pouze na systémech PS4™. Může být vyžadována aktualizace systémového softwaru PS4™.)

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719959809
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.0 cm
Výška balení 21.5 cm
Hloubka balení 25.5 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací