Hello bank!

Hello bank! vám nabízí pohodlné, jednoduché a dostupné financování vašich nákupů. Jedná se o spotřebitelský úvěr Hello bank!, který vám umožní nakoupit ihned jakékoliv zboží nejen bez hotovosti, ale i bez zbytečného papírování.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a. s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

(C) [201] 1% měsíčně

Jednoduchá splátková varianta, při které si sami můžete vybrat délku splácení a k nákupu nepotřebujete žádnou hotovost. Výše navýšení je pouze 1 % měsíčně!

Hlavní výhody

 • Volitelná délka splácení (5 - 25 měsíců)
 • Navýšení pouze 1 % měsíčně
 • Možnost nákupu zcela bez hotovosti
 • Výše úvěru již od 2 000 Kč

Příklad splácení (15 měsíčních splátek): cena zboží: 10.000 Kč, přímá platba: 0 Kč, výše úvěru (cena zboží mínus přímá platba): 10.000 Kč, počet měsíčních splátek: 15, výše měsíční splátky: 766 Kč, cena úvěru: 1.490 Kč, celková částka splatná klientem: 11.490 Kč, roční úroková sazba: 21,46 %, RPSN: 23,71 %, Úvěr bez pojištění schopnosti splácet. 

Příklad splácení (25 měsíčních splátek): cena zboží: 10.000 Kč, přímá platba: 0 Kč, výše úvěru (cena zboží mínus přímá platba): 10.000 Kč, počet měsíčních splátek: 25, výše měsíční splátky: 500 Kč, cena úvěru: 2.500 Kč, celková částka splatná klientem: 12.500 Kč, roční úroková sazba: 21,55 %, RPSN: 23,81 %, Úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Platnost bez omezení.

(C) [224] 0 Kč + 24x 5 %

Ideální splátková varianta pro ty, kteří chtějí nakoupit bez hotovosti a splácet v nízkých měsíčních splátkách.

Hlavní výhody

 • Možnost nákupu od 0 Kč
 • Délka splácení: 24 měsíců
 • Měsíční splátka: pouze 5 % z ceny zboží
 • Výše úvěru již od 2 000 Kč

Příklad splácení: cena zboží: 10.000 Kč, přímá platba: 0 Kč, výše úvěru (cena zboží mínus přímá platba): 10.000 Kč, počet měsíčních splátek: 24, výše měsíční splátky: 500 Kč, cena úvěru: 2.000 Kč, celková částka splatná klientem: 12.000 Kč, roční úroková sazba: 18,16 %, RPSN: 19,75 %. Úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Platnost bez omezení.

(C) [211] 1/10 bez akontace

Klasický spotřebitelský úvěr, který přitahuje svou jednoduchostí, výhodností a je dlouhodobě nejoblíbenější u všech zákazníků.

Hlavní výhody

 • Krátkodobé splacení (11 měsíců)
 • Nízká měsíční splátka (10 % z ceny zboží)
 • Přímá platba od 0 %
 • Navýšení pouze 10 % z ceny zboží
 • Výše úvěru již od 2 000 Kč

Příklad splácení:cena zboží: 10.000 Kč, přímá platba: 0 Kč, výše úvěru (cena zboží mínus přímá platba): 10.000 Kč, počet měsíčních splátek: 11, výše měsíční splátky: 1.000 Kč, cena úvěru: 1.000 Kč, celková částka splatná klientem: 11.000 Kč, roční úroková sazba: 19,48 %, RPSN: 21,31 %. Úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Platnost bez omezení.

Kalkulačka

Akce se nezdařila. Opakujte prosím dotaz později

HELLO NÁKUPY!

 • již od 2 000 Kč
 • splátky si nastavíte podle svých potřeb
 • jednoduché a rychlé vyřízení
 • výhodné pojištění pro případ nečekaných situací

Nákup na splátky je snadný, zabere Vám jen pár minut:

 1. Vložte zboží do nákupního košíku.
 2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky Hello  bank!".
 3. Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle Vašich možností. V případě, že Vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.
 4. V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem) a jsou považovány za přísně důvěrné.
 5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se Vám zobrazí předběžné vyjádření k Vaší žádosti od Hello bank! Pokud byla Vaše žádost o úvěr předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu:

  Úvěrové oddělení (spotřebitelský úvěr), BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Budova Nová Karolina Park, 28.října 3348/65, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

 6. Po obdržení všech dokumentů a dokladů Vás bude Hello bank! informovat o stavu Vaší žádosti o úvěr a v případě jejího konečného schválení Vás budeme informovat o termínu dopravy a předání pořízeného zboží.

TIP! Aby Váš nákup byl ještě rychlejší, podepište příslušné dokumenty SMS podpisem: navigátor k podpisu naleznete zde.

Podmínky pro získání úvěru

 • Svéprávnost
 • Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů
 • Nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě

Potřebné doklady

 • Kopie platného dokladu totožnosti
 • Kopie druhého platného dokladu totožnosti s fotografií (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, průkaz TP, ZTP, ZTP/P)
 • Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele (výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu na jméno žadatele)
 • V případě nákupu zboží nad 80 000 Kč – doklad prokazující adresu bydliště a doklad pro ověření příjmu

Pojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

Výhody sjednaného pojištění:

 • jistota v nepříznivých životních situacích,
 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
 •  až 4 pojistná rizika za jednu cenu,
 • součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Výše úhrady za pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Soubory pojištění

SOUBOR MASTER

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.

SOUBOR MASTER PLUS

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí a dále Pojištění odcizení věci a Pojištění Home Assistance. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.

Chcete-li zřídit Váš úvěr bez pojištění schopnosti splácet, zvolte (ve chvíli, kdy jste přesměrování na stránky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Na první straně možnost „Více informací o pojištění“. Pod textem vyberte možnost „Nová kalkulace bez pojištění rizik“. Po té bude možné zvolit úvěr i bez bezpečného pojištění rizik.

Kontakt: 

Zákaznické centrum Hello bank! 257 080 080 (pracovní dny 9:00 – 18:00), více informací o nákupu na splátky Hello bank! najdete také zde.

S případnými dotazy k vaší webové objednávce na splátkový prodej nás kontaktujte na tel. 575 500 500.