Herní konzole AtGames Sega Genesis Classic Game SE42 (436292) (vrácené zboží 8800126293)

bazar
Značka: AtGames , Kategorie: Nintendo
Kód zboží: -8939506

Herní konzole

Zjistit dostupnost

Vráceno - Použito

AtGames Sega Genesis Classic Game Console SE42
Zapomeňte na všední starosti a vraťte se zpět do dětství. Vzpomínáte ještě na toho úžasného modrého ježka, který sbíral zlaté kroužky? A co záchrana lidstva v akční sérii Mortal Kombat? Zná je asi každý, ale jen málokdo si vzpomene, kde je Sonicovi a dalším hrdinům dneska konec. Někteří se přestěhovali do telefonů, jiné nahradili daleko sofistikovanější hry na PC. Jenže ne každý si chce zrak kazit koukáním na telefon nebo může vyčlenit v rohu obýváku místo na stolní počítač a utrácet tisíce za hry. Sega Genesis Classic je spása pro vás všechny, kdo se čas od času rádi vrátí do dětských let nebo mají děti a chtějí jim ukázat, že tátové ještě nepatří do starého železa.

Čas na rodinný turnaj!
Některé věci se nemění ani po desetiletích, jiné právě naopak. Také jste tak proklínali ty plastové "karty" s hrami, které se vždycky někam zatoulaly nebo vám je mladší brácha (či pes) rozkousal? Tak přesně ty, najdete i v nové konzoli Sega Genesis Classic od AtGames. Ale na rozdíl od původní verze máte v této také 80 her již nainstalovaných, takže nemusíte hledat půjčovny ani herní prodejny. Jsou zde ty nejoblíbenější pecky – od Sonica, přes Air Hockey až po Golden Axe nebo Formulla Challange. Nechybí ani další klasické hry a taky ty na přemýšlení, třeba pro manželky/maminky, které milují Sudoku nebo Mahjong.

Bez drátů, ale i bez HDMI
Samotná konzole je velmi kompaktní, měří jen necelých 14 cm na šířku, 13 cm na výšku a díky hloubce 10 cm se vejde i do toho nejmenšího šuplíku v televizním stolku. Možná byste v 21. století čekali připojení k TV pomocí HDMI konektoru, ale chyba lávky – musíte použít klasický komponentní A/V kabel, který naštěstí najdete v balení. Naopak ovladače již nejsou s konzolí spojené kabelem, jsou bezdrátové, ale potřebují 2 AAA baterie k napájení. Jejich velikost i tvar jsou podobné, jako dřív, mají však nově celkem 6 ovládacích tlačítek místo tří. Ale i když máte doma kabelové ovladače ze starší verze, nemusíte se jich zbavovat. Na čelní straně konzole najdete kromě infra přijímače i dva Legacy konektory určené k jejich připojení, takže pokud vám ty bezdrátové zabaví třeba manželka, protože jste s konzolí trávili více času než s ní, víte, jak si poradit. Ale ne že prásknete, kdo vás navedl!

Záruka 24 měsíců
Partnumber 436292
Další parametry
- "
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Ano
Podpora paměťových karet Ne
Pohybový senzor bez možnosti připojení
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací