Herní konzole Microsoft Xbox One S 1 TB All-Digital Edition (NJP-00033)

Značka: Microsoft , Kategorie: Xbox
Kód zboží: XBXNJP00033

Herní konzole Microsoft Xbox One S All-Digital Edition. Přejděte na digitální hraní s konzolí Xbox One S All-Digital Edition a vybudujte si knihovnu digitálních her, které jsou všude s vámi a máte...

Zjistit dostupnost

Xbox One S, 1 TB, All-Digital Edition


Rozlučte se s hromadou fyzických disků. Ušetřete místo v poličce a mějte své oblíbené hry k dispozici na každé Xbox One konzoli skrze vlastní digitální knihovnu. Pořiďte si konzoli Xbox One S ve speciální edici All-Digital. Konzole neobsahuje fyzickou mechaniku, takže na ní nepřehrajete herní ani filmové Blu-ray disky. Všechny hry se ukládají v cloudu, takže k nim budete mít přístup odkudkoliv na světě. Díky kapacitě 1 000 GB dat máte dostatek místa na všechny oblíbené tituly různých žánrů. Ty se na disk ukládají v podobě elektronických licencí.


Tři hry v balení


Všechny ostatní výhody konzoli Xbox One nadále zůstávají. Po připojení k monitoru či televizoru se naplno ponoříte do atmosféry hry díky podpoře vysokého 4K UHD rozlišení a HDR technologie pro ještě intenzivnější vykreslení barev. V balení nechybí ani vylepšený bezdrátový ovladač nebo tři herní licence (Minecraft, Sea of Thieves, Forza Horizon 3), abyste ihned po rozbalení konzole mohli začít hrát. Nové hry si následně do konzole budete moci předinstalovat, čímž k nim získáte přístup hned první den jejich dostupnosti.


Digitální edice uloží všechny hry v cloudu, abyste je měli dostupné odkudkoliv na světě!

 


Digitální edice


Konzole neobsahuje mechaniku, takže herní disky můžete nechat doma. Instalujte a ukládejte hry do své digitální knihovny a mějte jistotu, že se váš pokrok ve hře nikdy neztratí. Bude totiž uložený v cloudu, abyste k němu měli přístup vždy a všude. Nové hry si lze předinstalovat s předstihem, takže si je budete moci vychutnat od prvního momentu, kdy budou dostupné.


 Technologie HDR


V podporovaných hrách, mezi které patří například špičkové tituly Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, si můžete užít výrazně bohatší barvy. Vyšší kontrastní poměr mezi světlými a tmavými plochami totiž zajišťuje technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR), kterou můžete znát například ze špičkových televizorů. Hry s ní dostanou tu správnou vizuální hloubku.


 Bezdrátový ovladač


Nový bezdrátový ovladač pro Xbox je navržený tak, aby zajistil ještě vyšší komfort při hraní, a navíc má dvakrát delší bezdrátový dosah. Jeho protiskluzová úprava zajišťuje, že vždy budete mířit přesně, a s podporou technologie Bluetooth jej využijete i při hraní na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.

Přejděte na digitální hraní s konzolí Xbox One S All-Digital Edition
Přejděte na digitální hraní s konzolí Xbox One S All-Digital Edition a vybudujte si knihovnu digitálních her, které jsou všude s vámi a máte je v cloudu. Své uložené pozice máte v cloudu, takže je máte po ruce kdekoli. Využívejte výhody předobjednávky a předinstalace nových her, díky čemuž je budete moct hrát hned po vydání. Rozšiřte své možnosti s předplatným Xbox Game Pass, díky kterému můžete objevit a stáhnout si více než 100 skvělých her (předplatné v prodeji samostatně).*

OBSAH BALENÍ:

 • Konzole Xbox One S 1 TB All-Digital Edition
 • Minecraft
 • Sea of Thieves**
 • Forza Horizon 3
Přejděte na digitální hraní bez disků:
 • Cloudové úložiště - Vaše hry, uložené pozice a zálohy jsou v bezpečí v cloudu.
 • Digitální knihovna - Svůj obsah máte všude s sebou, takže můžete hrát na libovolné konzoli Xbox One.
 • Předinstalujte si hry - Předinstalace nových digitálních her vám umožní hrát je hned v okamžiku jejich vydání.
 • Plně digitální - Nepřehrává fyzické disky.
Nejvýhodnější hry a zábava Xbox One S nabízí přes 1300 her: herní pecky, populární série a exkluzivní tituly pro Xbox One. Hrajte s přáteli, používejte zábavní aplikace a sledujte streamované video v rozlišení 4K.

 • Rozlišení 4K - Streamování videa v rozlišení Ultra HD
 • Vysoký dynamický rozsah (HDR) - Technologie HDR a široká barevná škála vám umožní užívat si brilantní grafické detaily.
 • Prostorový zvuk - Úžasný zvuk Dolby Atmos a DTS:X***
Knihovna digitálních her okamžitě po ruce Začněte hrát tři populární herní série: Minecraft, Forza Horizon 3 a Sea of Thieves, které jsou součástí balení ke stažení.

Minecraft V Minecraftu stavíte z bloků a vydáváte se za dobrodružstvím. V režimu Creative s neomezenými zdroji postavíte vše, co si dokážete představit, nebo se v režimu Survival vydáte na velkolepé expedice a budete se toulat záhadnými krajinami do dálek a hlubin svých vlastních nekonečných světů.

Sea of Thieves Adventura se sdíleným světem plným nebezpečí a objevů, kde si můžete splnit svůj sen stát se pirátem. Prozkoumejte rozlehlý oceán, kde každá plachta na obzoru může znamenat loď obsazenou skutečnými hráči, kteří mohou být spojenci i protivníky. (Hra Sea of Thieves vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, které je v prodeji samostatně.)

Forza Horizon 3 Stáváte se šéfem festivalu Horizon. Upravte si vše, jak se vám zamane, najímejte nebo propouštějte své přátele a objevujte Austrálii ve více než 350 nejlepších autech světa. Postarejte se, aby se váš festival Horizon stal jedinečnou oslavou automobilů, hudby a svobody, kterou přináší jízda otevřenou krajinou. Záleží jen na vás, jak svého cíle dosáhnete.

Xbox Game Pass S předplatným Xbox Game Pass si můžete užívat neomezený přístup k více než 100 skvělým hrám a novým exkluzivním titulům pro Xbox.
(Vyžaduje měsíční předplatné Game Pass, které zůstává aktivní až do zrušení. Výběr her se v průběhu času mění. Další informace najdete na www.xbox.com/game-pass.)

*Konzole Xbox One S All-Digital nepřehrává fyzické disky.
**K hraní hry na konzoli Xbox je vyžadováno členství Xbox Live Gold (předplatné v prodeji samostatně).
***Dolby Atmos pro sluchátka je nutno zakoupit samostatně v obchodě Microsoft Store.

Záruka 24 měsíců
Partnumber NJP-00033
Další parametry
Platforma Xbox ONE S
- "
Typ vnitřní paměti HDD
Kapacita vnitřní paměti 1 TB
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Ano
3
Integrovaný mikrofon Ne
Ano
Ano
Podpora paměťových karet Ne
Pohybový senzor bez možnosti připojení
Hra v balení + Minecraft + Sea of Thieves + Forza Horizon 3
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 27.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu