Herní konzole Microsoft Xbox One X 1 TB Gears 5 Limitovaná edice (FMP-00139)

Značka: Microsoft , Kategorie: Xbox
Kód zboží: XBXFMP00139

Předobjednejte si sadu hry Gears 5 a limitované edice konzole Xbox One X s emblémem Crimson Omen pokrytým sněhem a ledem, která vykouzlí prostředí hry Gears u vás doma.

Zjistit dostupnost

Microsoft Xbox One X, 1 TB, Gears 5 Limited EditionMicrosoft Xbox One X, 1 TB, Gears 5 (limitovaná edice), design Gears


Ve vašem obýváku brzy vypukne dobrodružství, které vás chytne a jen tak nepustí. Postará se o to ultra výkonná herní konzole Xbox One X, která se u vás doma stane všestrannou platformou vaší multimediální zábavy. Jejím prostřednictvím budete svádět líté boje s mimozemskými civilizacemi, budovat středověká sídla i jezdit v těch nejmodernějších autech a formulích. Čeká vás zkrátka gamingová smršť se vším všudy. Těšit se přitom můžete i na úžasnou 4K grafiku a perfektně vyladěný prostorový zvuk.


Získáte pět her v balení


Jak konzole, tak bezdrátový ovladač jsou v této limitované edici vyvedeny v originálním designu, který odkazuje na proslulou herní sérii Gears of War. Součástí balení je pak i 5 her, které spadají do zmíněné herní ságy – Gears 5 (Ultimate Edition), Gears of War Ultimate Edition a také Gears of War 2, 3 a 4.


Představujeme vám limitovanou edici konzole Xbox One X, která je povinností pro všechny příznivce série Gears of War.

Gears 5: Totální válka se blíží


V novém díle proslulé série Gears of War si můžete vyzkoušet celkem 5 napínavých režimů a také dosud nejpropracovanější herní kampaň. Ve hře Gears 5 se hrdinka Kait Diazová hodlá tváří v tvář postavit kruté pravdě – své osudové spojitosti s nepřítelem, s nímž přichází hrozba totální války. Zdá se tak, že hlavní nebezpečí, které planetu Sera ohrožuje, představuje sama Kait.

 


Stylový bezdrátový ovladač


Osud hry Gears 5, ale i dalších herních šlágrů vezmete pevně do svých rukou díky inovovanému bezdrátovému ovladači. Ten dostal do vínku praktický protiskluzový povrch, možnost vlastního mapování tlačítek či integrovaný 3,5mm stereofonní konektor pro připojení headsetu. Prostřednictvím technologie Bluetooth lze ovladač připojit nejen k Xboxu, ale i k počítači či tabletu s operačním systémem Windows 10. V této limitované edici navíc zařízení vyniká i stylovým designem, který byl inspirován hrou Gears 5.


Xbox One X ovladač Gears
 


Extra výkonná, a přesto tichá konzole


Herní konzole Xbox One X využívá tzv. Scorpio Engine, který je zárukou výkonu, o němž se vám dosud ani nezdálo. I přesto je však přístroj i při delším používání nesmírně tichý. Stará se o to speciální systém vodního chlazení, na nějž ještě navazuje efektivní odstředivý ventilátor.


Xbox One X
 


Sledujte filmy na Blu-ray


Kromě hraní her také můžete prostřednictvím konzole Xbox One X sledovat filmy na Blu-ray nosičích. Součástí platformy je totiž i integrovaný BD přehrávač.


Xbox One X
 


Vychutnejte si luxusní grafiku


Ať už hrajete hry, nebo se díváte na filmy, s konzolí Xbox One X si pokaždé užijete špičkové grafické zpracování. Konzole totiž podporuje i vysoké 4K Ultra HD rozlišení, takže vám nabídne krásně ostré a dokonale detailní zobrazení. Kvalitu obrazu navíc ještě umocní technologie HDR, která je zárukou perfektní dynamiky obrazového zpracování.


Xbox One S Gears 5
 


Zvuk, který na vás působí ze všech stran


Scénická hudba vašich oblíbených her či filmů vás obklopí zprava, zleva, shora i zdola. Tato herní konzole totiž dokáže pracovat i s parádním prostorovým zvukem technologie Dolby Atmos.


Xbox One X
 


Digitální knihovna k vašim službám


Jako uživatelé konzole Xbox One X získáte přístup do speciální digitální knihovny, která vám nabídne spoustu výhod a hráčských vychytávek. Těšit se můžete na vlastní cloudové úložiště, v němž jsou vaše rozehrané pozice v naprostém bezpečí. Ke svým zakoupeným hrám také můžete prostřednictvím digitální knihovny přistupovat z jakékoliv konzole Xbox One. A výhodou je i možnost předinstalace her ještě před jejich oficiálním vydáním.


Xbox One X Gears design
 


Zábava, která nekončí


Systém Xbox vám otevírá dveře k nepřebernému množství multimediální zábavy. Stačí konzoli připojit k internetu a rázem získáte přístup i k obsahu webových služeb, jako jsou např. Netflix, Mixer, Spotify či Sling TV.


Webové služby dostupné v herní konzoli Xbox One S
 


Obsah balení


 • Herní konzole Xbox One X v limitované edici s designem Gears
 • Plná verze hry Gears 5 Ultimate Edition (ke stažení)
 • Plná verze hry Gears of War Ultimate Edition (ke stažení)
 • Plné verze her Gears of War 2, 3 a 4 (ke stažení)
 • Zkušební předplatné Xbox Game Pass (na jeden měsíc)
 • Členství ve službě Xbox Live Gold (na jeden měsíc)
 • Bezdrátový ovladač pro Xbox v limitované edici s designem Gears

  Online režim pro více hráčů vyžaduje členství Xbox Live Gold (v prodeji samostatně).


Sada limitované edice konzole Xbox One X 1 TB a hry Gears 5

Předobjednejte si sadu hry Gears 5 a limitované edice konzole Xbox One X s emblémem Crimson Omen pokrytým sněhem a ledem, která vykouzlí prostředí hry Gears u vás doma. Tato sada obsahuje také plnou verzi hry Gears 5 Ultimate Edition ke stažení, bezdrátový ovladač pro Xbox v limitované edici Kait Diaz a spoustu dalšího.

HRA Spojeni krví Gears, součást jedné z nejuznávanějších herních ság, jsou větší než kdykoli předtím a zahrnují pět napínavých režimů a zatím nejpropracovanější kampaň. S blížící se totální válkou se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila svou spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru – totiž ona sama.

Pět napínavých režimů. Jeden velkolepý zážitek.

 • Campaign
Svět se rozpadá. Rasa Swarm podplatila armádu robotů koalice a přepadává lidská města. S blížícím se nebezpečím se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila svou spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru – totiž ona sama.

 • Escape
Nový, agresivní a intenzivní kooperativní režim, kde až tříčlenný sebevražedný tým musí spolupracovat, aby zevnitř zničili nepřátelská hnízda.

 • Versus
Více než 10 dalších typů hry, nové a klasické mapy a odměny za každý soutěžní styl.

 • Horde
Přežijte pomocí nových schopností hrdiny, budování obranných prvků, shromažďování energie, zvyšování zkušeností a týmové spolupráce.

 • Map Builder
Vytvořte vlastní únikové mapy z hnízda a zážitky, které můžete sdílet s přáteli a vyzvat je na souboj.

Postavy
 • Kait Diazová
Kait se narodila a byla vychována mimo formální soudní pravomoc COG. Její matka Reyna byla náčelnicí izolované vesnice Outsider. Přesto má ale Kait rovněž hluboká rodinná pouta k COG: její nedávno zesnulý otec byl vysoce uznávaným podplukovníkem v Kyvadlové válce a strýc Oscar byl mnohonásobně vyznamenaným frontovým příslušníkem jednotek Gear v počátečních letech války s Locusty. Ale ani po přijetí do COG nikdo neví, zda ji považovat za loajální, neví to dokonce ani ona sama.

 • JD Fenix
Syn Marcuse Fenixe a Anye Stroudové, JD, vyrůstal obklopen příběhy o svých rodičích, válečných hrdinech. Naneštěstí, po incidentu u osady Settlement 2 přišel JD zcela o iluze o COG. JD a jeho nejlepší přítel Del proto dezertovali a přidali se k obyvatelům vesnice Outsider. Poté, kdy JD pomohl odrazit počáteční útok Swarmu, ke zděšení svého otce a přátel znovu upoutal zájem premiérky Jinnové.

 • Del Walker
Del ztratil své rodiče v těžké době po skončení války s Locusty a byl přijat do internátní školy, kde se seznámil s JD Fenixem. Del se jako mladý důstojník zúčastnil katastrofální mise ve městě COG Settlement 2, která otřásla jeho vírou ve vládu premiérky Jinnové. I když Del chápe, že je třeba bojovat po boku COG proti novému nebezpečí ze strany Swarmu, není touto vyhlídkou vůbec nadšen – a navíc není vůbec připraven dozvědět se podrobnosti o incidentu ve městě Settlement 2, které před ním JD tají.

 • Marcus Fenix
Po válce s Locusty hrál Marcus v COG omezenou roli, přestože jeho žena Anya zpočátku řídila vládu. Po smrti Anyi bylo jasné, že COG upřednostní autoritářské vládnutí nad obnovou občanské společnosti. Po shledání s JD Marcus opět bojuje za COG, ale současně u něj přetrvává nespokojenost s autoritami i neustávajícím konfliktem mezi ním a synem.

Podrobnosti o hře Gears, součást jedné z nejuznávanějších herních ság, jsou větší než kdykoli předtím a zahrnují pět napínavých režimů a zatím nejpropracovanější kampaň.

Kooperativní kampaň až pro tři hráče: Bojujte po boku přátel v online hře až pro tři hráče nebo spolupracujte v režimu rozdělené obrazovky.

Tours of Duty: Projděte hodnostmi od čerstvého rekruta po čtyřhvězdičkového generála v režimu Gears Tours of Duty. Splňte nové, zajímavé úkoly, získejte úžasné odměny a pochlubte se kořistí.

Boot Camp: Jste ve hře Gears noví, nebo už nejste ve formě jako kdysi? Bootcamp je zábavný způsob, jak se naučit bojovat, od základních po pokročilé bojové techniky.

Play as Jack: Hrajte jako Jack, váš osobní létající podpůrný robot, který chrání přátele a ničí nepřátele – perfektní pro nové hráče Gears.

Vizuální ukázky: Hrajte každý režim ve 4K a HDR s plynulým zobrazením při 60 snímcích za sekundu na konzoli Xbox One X.

Specifikace Paměť a úložiště 8 GB: Flash úložiště
1 TB: pevného disku
12 GB: GDDR5 s propustností 326 GB/s

Podporovaná grafická rozlišení 4K: Optická jednotka, Blu-ray UHD
HDMI: 2.0b (výstup), 2160p @ 60Hz, AMD FreeSync
HDR10 podpora

Zvukové komponenty DTS: 5.1
DOLBY: Digital 5.1, TrueHD s Atmosem
PCM: 2.0, 5.1, 7.1

Bezdrátové sítě Wi-Fi: Duální bezdrátová síť Wi-Fi, Direct pro domácí sítě
IR: IR Blaster, Odesílá a přijímá signály

Konektivita 2x HDMI (1 vstup HDMI 1.4b, 1 výstup HDMI 2.0b)
3x USB 3.0
1x IR vstup
1x S/PDIF
1x RJ45
zdířka pro napájení

Záruka 24 měsíců
Partnumber FMP-00139
Další parametry
Platforma Xbox ONE X
- "
Typ vnitřní paměti HDD
Kapacita vnitřní paměti 1 TB
Typ optické mechaniky BD-ROM
Ano
3
Integrovaný mikrofon Ne
Ano
Ano
Podpora paměťových karet Ne
Pohybový senzor bez možnosti připojení
Hra v balení + Gears 5
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu