Herní konzole Nintendo Switch s Joy-Con (NSH005) červená/modrá

Značka: Nintendo , Kategorie: Nintendo
Kód zboží: NINNSH005

Herní konzole

Zjistit dostupnost

Nová generace konzolového hraní

Dovolujeme si vám představit průlomovou herní konzolu Nintendo Switch. Průlomová je především v tom, že poprvé v historii si hráči konzole Nintendo budou moci užívat hru kdykoliv a kdekoliv. Konzolu můžete připojit nejen doma k televizi, ale také okamžitě transformovat obraz na handheld s obrazovkou o úhlopříčce 6,2 palců. Obrazovka má dotykový displej a tím nabízí další možnosti pro hráče. Pojďme se na tento skvost nyní podrobněji podívat.


Zbrusu nové provedení

Nový model letošního roku Nintendo Switch je inovativní verze klasického Nintenda a rozeznáte ho na první pohled především kvůli jeho designu. Zaoblené rohy, celkové vylepšení vzhledu a modročervené zbarvení. To všechno jsou atributy, kterými se Nintendo Switch chlubí. Vzhled ale zdaleka není všechno. Nechte se oslnit vynikající hratelností, kterou vám konzole nabídne. Veškeré data si ukládáte do flash vnitřní paměti a k zařízení je možno využít připojení také paměťové karty.

Inovace posouvá ovládání do nové dimenze

Nejen nová generace konzolového hraní, ale také nová generace samotného ovládání Nintenda přichází s modelem Nintendo Switch. Nepřeberné množství herních zážitků nabídnou všestranné Joy-Cony. Ty můžete používat každý v jedné ruce, nebo naopak dohromady, jako jeden ovladač za pomocí Joy-Con gripu. Můžete se tak podělit s kamarádem a užít si vytříbený multiplayer, nebo stejně tak dobře připojíte ovladače k handheldu při hře singleplayer. Každý Joy-Con je natolik dobře vybaven, že ho lze používat jako samostatný ovladač a vám tak nebude chybět skutečně nic. Nic vám nezabrání v prvotřídním herním zážitku.

Skvělé funkce ovladačů

Pokud jde o ovladače, pojďme si o nich prozradit ještě něco více. Užitečnými prvky oba Joy-Cony jen září. Levý obsahuje tlačítko Capture, kterým pořídíte okamžité screenshoty z aktuálního dění na obrazovce. Pravý Joy-Con se zase může pochlubit bodem NFC pro interakci s amiibo figurkami. Oba ovladače se dále pyšní funkcí rumble, která v případě kompatibilní hry umožňuje hráčům pocítit tu nejrealističtější vibrační odezvu, jakou kdy cítili. Díky této inovaci hráči okusí zcela nový nádech realističnosti, kterou nemohou zachytit ani očními, ani ušními vjemy.

Dokonalá zábava v multiplayeru

Pokud jde o multiplayer, tak v něm herní konzole Nintendo Switch rozhodně pozadu nezůstává. Naopak se snaží dělat maximum pro to, ať každý uživatel může být ve spojení s ostatními hráči. Daří se to uskutečnit natolik, že až 8 různých hráčů může být najednou připojeno na lokálním multiplayeru a teprve tady vypukne ta pravá zábava v týmových hrách. Konzole také podporuje Wi-Fi online multiplayer a zajistí tím špičkové využití tohoto herního giganta.

V balení najdete vše potřebné

Pokud se rozhodnete ke koupi herní konzole Nintendo Switch, prakticky ihned po rozbalení krabice se můžete pustit do nikdy nekončícího hraní. V balení naleznete vše potřebné. Konzoli samotnou, dokovací stanici, oba Joy-Cony, grip příslušenství, dva Joy-Con pásky na ruku, nabíjecí adaptér i HDMI kabel, pomocí kterého konzoli připojíte. Nic vám už nebude bránit, abyste pronikli do světa virtuální reality a zpříjemnili si tak svůj volný čas právě s Nintendo Switch.

Přepněte na novou generaci konzolového hraní
Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C!

Nová dimenze ovládání
Všestranné Joy-Cony nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módu nebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva. Každý Joy-Con má vlastní plnou sadu tlačítek a může být tedy používán jako samostatný ovladač a zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým pohybovým senzorem, což umožňuje nezávislé pravé a levé pohybové ovládání.

Levý Joy-Con dále obsahuje Capture tlačítko, které hráčům umožní jedním kliknutím pořizovat okamžité screenshoty jejich hraní a dělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pro interakci s amiibo figurkami stejně jako IR pohybovou kameru schopnou detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů v pro tyto funkce speciálně navržených hrách. Například tato funkce dokáže určit, jak daleko je hráčova ruka a jaký formuje tvar.

Oba Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díky funkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu!

Lokální multiplayer jako nikdy dřív
Nintendo Switch se zároveň stará o to, aby bylo snadné zůstat propojený s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Hráči si mohou odložit své konzole za pomoci zabudovaného stojánku, podělit se s ostatními o Joy-Cony a užívat si multiplayerovou zábavu i mimo pohodlí domova. Konzole také bude podporovat online Wi-Fi multiplayer.

Vše potřebné v jenom balení
V balení konzole Nintendo Switch najdete vše potřebné pro to, abyste se hned mohli pustit do hraní. Celkem tedy balení obsahuje následující hardware:

konzoli Nintendo Switch
dokovací stanici pro Nintendo Switch
levý Joy-Con
pravý Joy-Con
Joy-Con grip příslušenství
dvojici Joy-Con pásků na ruku
Nintendo Switch AC adaptér
HDMI kabel

Záruka 24 měsíců
Partnumber NSH005
Další parametry
Platforma Nintendo Switch
6,2 "
Typ vnitřní paměti Flash
Kapacita vnitřní paměti 32GB
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Ne
Ne
Ano
Podpora paměťových karet Ano
Pohybový senzor bez možnosti připojení
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.4 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 35.3 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací