Herní konzole Nintendo Switch s Joy-Con (NSH005) červená/modrá

Značka: Nintendo , Kategorie: Nintendo
Kód zboží: NINNSH005

Herní konzole

Zjistit dostupnost

NINTENDO Switch, červeno-modrá


Nintendo Switch je něco úplně jiného, než jsou dosavadní obyčejné konzole. Jeho unikátní konstrukce z něj totiž dělá hybridní konzoli, kterou naplno využijete v domácích podmínkách i venku. Je možné ji standardně připojit k televizi přes HDMI, ale také ji během pár vteřin přeměnit na handheld s 6,2palcovovým displejem a integrovaným stojánkem pro pohodlnější hraní.


Jde tak o první konzoli na světě, která nabízí plnohodnotný konzolový zážitek doma i na cestách. Displej disponuje dotykovou vrstvou, ale maximální pohodlí při hraní dodají fyzické Joy-Cony. Na nabití konzole vydrží pracovat až 6 hodin v kuse a nabíjení nemusíte řešit pouze přes dokovací stanici, která je připojena k televizoru, ale i moderním USB-C, jež využívají dnešní moderní smartphony, počítače i tablety.


Jsem nová generace herní konzole – hrajte kdekoli, kdykoli a s kýmkoli.

Geniální ovládání


Joy-Cony jsou neuvěřitelně flexibilní ovladače, které vám umožní využít potenciál konzole naplno. Je možné je separovaně používat každý v jedné ruce či zkompletované dohromady jako jeden velký ovladač, k čemuž využijete příslušenství Joy-Con grip, které je také v balení. Joy-Cony je možné také připevnit na konzoli v handheld módu či jeden půjčit kamarádovi a v lokálním multiplayeru se postavit proti sobě. Každý ovladač totiž disponuje plnohodnotnou sadou tlačítek a také akcelerometrem + gyroskopickým pohybovým senzorem pro samostatné pravé a levé pohybové ovládání.

Pravý vs. Levý


V detailech se pak oba Joy -Cony liší. Levý Joy-Con je vybaven Capture tlačítkem pro pořízení screenshotů z her, zatímco pravý nabízí NFC pro využití s amiibo figurkami a IR pohybovou kameru zvládající detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů pro využití v podporovaných hrách.

HD rumble


Oba Joy-Cony pak charakterizuje funkce HD rumble, která v podporovaných hrách zajistí reálnou vibrační odezvu. Projevuje se tak, že hráči například mohou cítit vibrace kostek ledu ve sklenici, jež právě ovladač představuje.

Lokální i online multiplayer


Více lidí, více zábavy. S Nintendem Switch snadno budete v kontaktu s ostatními hráči. V lokálním multiplayeru lze propojit až 8 konzolí. Konzole bude podporovat také online Wi-Fi multiplayer.

Vše, co potřebujete, v balení:


• konzole Nintendo Switch

  • dokovací stanice
  • levý Joy-Con
  • pravý Joy-Con
  • Joy-Con grip příslušenství
  • dva Joy-Con pásky na ruku
  • AC adaptér
  • HDMI kabel


Přepněte na novou generaci konzolového hraní
Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C!

Nová dimenze ovládání
Všestranné Joy-Cony nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módu nebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva. Každý Joy-Con má vlastní plnou sadu tlačítek a může být tedy používán jako samostatný ovladač a zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým pohybovým senzorem, což umožňuje nezávislé pravé a levé pohybové ovládání.

Levý Joy-Con dále obsahuje Capture tlačítko, které hráčům umožní jedním kliknutím pořizovat okamžité screenshoty jejich hraní a dělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pro interakci s amiibo figurkami stejně jako IR pohybovou kameru schopnou detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů v pro tyto funkce speciálně navržených hrách. Například tato funkce dokáže určit, jak daleko je hráčova ruka a jaký formuje tvar.

Oba Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díky funkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu!

Lokální multiplayer jako nikdy dřív
Nintendo Switch se zároveň stará o to, aby bylo snadné zůstat propojený s ostatními hráči. Až 8 konzolí tak může být propojených v rámci lokálního multiplayeru. Hráči si mohou odložit své konzole za pomoci zabudovaného stojánku, podělit se s ostatními o Joy-Cony a užívat si multiplayerovou zábavu i mimo pohodlí domova. Konzole také bude podporovat online Wi-Fi multiplayer.

Vše potřebné v jenom balení
V balení konzole Nintendo Switch najdete vše potřebné pro to, abyste se hned mohli pustit do hraní. Celkem tedy balení obsahuje následující hardware:

konzoli Nintendo Switch
dokovací stanici pro Nintendo Switch
levý Joy-Con
pravý Joy-Con
Joy-Con grip příslušenství
dvojici Joy-Con pásků na ruku
Nintendo Switch AC adaptér
HDMI kabel

Záruka 24 měsíců
Partnumber NSH005
Další parametry
Platforma Nintendo Switch
6,2
Typ vnitřní paměti Flash
Kapacita vnitřní paměti 32GB
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Ano
Integrovaný mikrofon Ne
Ne
Ano
Podpora paměťových karet Ano
Pohybový senzor bez možnosti připojení
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.4 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 35.3 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací