Herní konzole Sony PlayStation Classic (PS719999591)

Značka: Sony , Kategorie: PlayStation
Kód zboží: 1 561 193

Herní konzole

Zjistit dostupnost

Sony PlayStation Classic

Sony PlayStation Classic je dlouho očekávána lahůdka pro všechny milovníky klasických videoher. Jedná se v podstatě o přesnou kopii originálního PlayStation 1 z devadesátých let minulého století, na němž mnozí začínali své „herní kariéry“. Konzole je však oproti své předloze zhruba o polovinu zmenšena, takže ji lze komfortně přenášet a můžete si ji třeba vzít s sebou na retro herní party s přáteli. Napájení je navíc zajišťováno USB adaptérem (není součástí balení), takže problém s vhodným zdrojem energie nebudete mít téměř nikde.

Nemusíte se obávat ani toho, že byste museli složitě řešit připojení k televizi. Místo dnes již archaických konektorů výrobce do PlayStation Classic zabudoval moderní rozhraní HDMI, které se postará zároveň i o přenos zvuku. Konzoli tak lze navíc připojit nejen k televizi, ale také například k počítačovému monitoru.

Staré dobré ovladače

Ovladače DualShock asi znáte ze současných verzí PlayStation. Pamatujete si však ještě na legendární šedivé ovladače, které byly přiloženy k původnímu PlayStation? Paměť si budete moci osvěžit hned po vybalení konzole z krabice. Součástí balení je totiž také dvojice těchto klasických gamepadů, jejichž ergonomie nebyla do dnešního dne překonána, o čemž svědčí i fakt, že se vzhledově příliš neliší od desetiletí novějších nástupců. Jak již bylo řečeno, v balení jsou tyto ovladače dva, a tak si své nejoblíbenější herní pecky můžete užít i s přáteli či rodinou.


Dvacítka nezapomenutelných titulů

Kamenem úrazu původních konzolí PlayStation byla často CD, která se občas nechtěla správně načítat. To ovšem u této edice nehrozí. Dvacítka těch nejlepších her je totiž zabudována přímo do interní paměti konzole, takže načítání bude okamžité a pro přepínání mezi hrami se nebudete ani muset zvednout z gauče. Kromě titulů známých z původního PlayStation 1 můžete síly se soupeři změřit také v ikonických hrách Final Fantasy IV, Tekken 3, Ridge Racer Type 4, Wild Arms a Jumping Flash.

Seznam her, které jsou součástí konzole:

Battle Arena Toshinden™

Cool Boarders 2

Destruction Derby

Final Fantasy VII

Grand Theft Auto

Intelligent Qube

Jumping Flash

Metal Gear Solid

Mr Driller

Oddworld: Abe's Oddysee®

Rayman

Resident Evil™ Director's Cut

Revelations: Persona

Ridge Racer Type 4

Super Puzzle Fighter II Turbo®

Syphon Filter

Tekken 3

Tom Clancy’s Rainbow 6

Twisted Metal

Wild Arms

Nová konzole PlayStation®Classic, která vychází v designu originálního PlayStation® z roku 1994 a bude uvedena na trh 3. prosince 2018, přesně 24 let od uvedení první konzole PlayStation®. Ke konzoli budou 2 původní ovladače a bude mít 20 předinstalovaných her,

Kompaktní verze originální konzole PlayStation s 20 klasickými předinstalovanými hrami.

Herní ikona v nové podobě Prožij znovu momenty, které navždy změnily hraní, s ikonickým systémem PlayStation Classic – tento systém obsahuje 20 nejlepších her z originální konzole PlayStation, včetně her Final Fantasy VII, TEKKEN 3, R4: Ridge Racer Type 4, Jumping Flash!, Wild Arms a dalších, které budou ohlášeny.

Malý, ale mocný Design konzole PlayStation Classic perfektně napodobuje originální konzoli: má stejné logo, rozvržení tlačítek i obal – ale o 45 % menší velikost, než verze konzole PlayStation z roku 1994. Součástí balení této miniaturní konzole jsou dva kabelové ovladače, kabel HDMI pro připojení k televizoru, a navíc virtuální paměťová karta pro možnost ukládání tvého postupu ve všech hrách, které budeš hrát.

20 her ze zlaté éry Systém PlayStation Classic obsahuje některé z nejlepších her z originálního systému PlayStation, a navíc

Klasické ovládání Originální ovladač systému PlayStation změnil způsob, jakým hrajeme, se čtyřmi krajními tlačítky a ergonomickým designem pro skvělé držení – a balení systému PlayStation Classic obsahuje dva tyto ikonické ovladače.

Jsi připraven? Buď jedním z prvních, kdo se dozví ty nejnovější zprávy o systému PlayStation Classic – včetně všech předinstalovaných her a informací o tom, kde tuto konzoli koupíš.

Video: 720p, 480p

Rozhraní HDMI™ output port
USB port (Micro-B)*4
Controller port x 2

Obsah balení PlayStation®Classic x 1
Controller x 2
HDMI™ Cable x 1
USB Cable*4 x 1
Printed Materials

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719999591
Další parametry
Platforma PlayStation Classic
Kapacita vnitřní paměti -
Ano
2
Integrovaný mikrofon Ne
Ne
Ne
Podpora paměťových karet Ne
Pohybový senzor bez možnosti připojení
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 35.5 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 43.5 cm
Hmotnost balení 3.3 kg
Více informací Méně informací