Herní židle HyperX COMMANDO (367503) černá/červená

Značka: HyperX , Kategorie: Herní sedačky
Kód zboží: KIN367503

Herní židle HyperX COMMANDO

Herní židle COMMANDO je připravena a na svém místě. COMMANDO vám poskytne funkce, které potřebujete. Zaměřuje se na základy skvělé židle s odolným kovovým...

Zjistit dostupnost

HyperX COMMANDO, černá/červená


Herní židle HyperX COMMANDO je od samého základu navržena tak, aby vám dopřála pohodlí při hraní i práci. Soustředí se přitom na to důležité – nabízí odolný kovový rám spolu s elastickým systémem popruhu a pěnou o vysoké hustotě. To vše dohromady znamená, že při sezení si užijete maximální pohodlí.


Prodyšný design


Velkou předností je také prodyšný design sedadla pro komfort i při dlouhém, několikahodinovém hraní či práci v kuse.


Dokonalá podpora celého těla


Alfou a omegou je u kvalitní židle pro dlouhé sezení opora celého těla a HyperX to ví. Proto židle nabízí oporu nejen pro sedací část, ale také záda a hlavu s extra tlumením. Navíc má i bederní opěrný polštář se snadným nastavením polohy i s možností odejmutí.


Židle sází také na motýlový naklápěcí mechanismus, díky němuž můžete využívat naklánění, ale i židli uzamknout ve vzpřímené poloze.


Herní židle HyperX COMMANDO

Herní židle COMMANDO je připravena a na svém místě. COMMANDO vám poskytne funkce, které potřebujete. Zaměřuje se na základy skvělé židle s odolným kovovým rámem, elastickým systémem popruhu a pěnou s vysokou hustotou pro přizpůsobení vašemu zážitku při sezení v rámu.

Prodyšný design
S designem prodyšného tečkovaného sedadla je COMMANDO v něm nejdelší herní sezení. Agresivní linie COMMANDO vycházejí ze sešívání v podpůrném opěradle a dodávají celé židli výrazný vzhled.

Podpora pro celé tělo
Podpora není jen pro vaše záda a zadek, na COMMANDO najdete přerušovanou podporu hlavy, která je vytvořena s extra tlumením pro bezkonkurenční podporu hlavy. Zahrnutý bederní opěrný polštář lze snadno umístit a v případě potřeby nastavit - snadno vyjmout pouhými dvěma pohybama. Mechanismus naklápění pomocí motýlů vám umožňuje volně naklonit záda na sedadle, ale také můžete uzamknout židli ve vzpřímené poloze pro intenzivní momenty, které vyžadují veškerou vaši pozornost.

Vlastnosti:

  • Včetně bederní opěrky
  • Prodyšné tečkované sedadlo
  • Šití detailů v opěradle
  • Nylonová 700mm základna
  • Kovový rám
  • Uzamykatelné ve svislé poloze

Technické specifikace:

  • Průměr základny: 700 mm
  • Materiál: PU Kůže

Záruka 24 měsíců
Partnumber 367503
Další parametry
Nastavitelná výška Ano
černá, červená
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 79.0 cm
Výška balení 32.0 cm
Hloubka balení 64.0 cm
Hmotnost balení 17.0 kg
Více informací Méně informací