Herní židle HyperX JETBLACK (367521) černá

Značka: HyperX , Kategorie: Herní sedačky
Kód zboží: KIN367521

Herní židle HyperX JETBLACK

JET BLACK má prvotřídní PU kožené čalounění s ručně šitým diamantovým švem na sedadle a polštářem opěradla, které je navíc polstrováno pro větší pohodlí....

Zjistit dostupnost

HyperX JETBLACK, černá


HyperX BLAST je židle prvotřídní kvality s luxusním čalouněním z PU kůže a ručním diamantovým prošíváním sedáku a polštáře opěradla, navíc polstrováním pro vaše maximální pohodlí při práci i hraní.


Dokonalá opora a kontrola


Využívá také multifunkční naklápěcí mechanismus pro dokonalou kontrolu nad sedadlem a tím pádem i možnost jeho uzamknutí v jakékoli poloze. Dokonce má i XL kolečka, která jsou též uzamykatelná, aby vás při intenzivním hraní či práci nic nerušilo.


Luxusní a spolehlivé


Má také třísměrné loketní opěrky, které se vám výborně přizpůsobí, a garancí skutečně dlouhé životnosti je vyztužená hliníková základna. K sedadlu BLAST navíc obdržíte i velurové polštáře s pěnovou pamětí pro perfektní podporu krku a beder. Židle má plynový píst kategorie 4, který znamená, že unese až 150 kg a umožňuje uzpůsobit si výšku sezení každému individuálně.

Herní židle HyperX JETBLACK

JET BLACK má prvotřídní PU kožené čalounění s ručně šitým diamantovým švem na sedadle a polštářem opěradla, které je navíc polstrováno pro větší pohodlí. Multifunkční naklápěcí mechanismus vám dává plnou kontrolu nad sedadlem, což vám dává možnost uzamknout naklonění sedadla v libovolné poloze. S plným sklopením opěradla 135 stupňů. Kola XL jsou uzamykatelná, abyste zůstali na místě během nejintenzivnějších okamžiků hry.

Ruce mají své místo
Loketní opěrky jsou třísměrné a poskytují skvělou přizpůsobitelnost pro jakoukoli pozici hry, ať už je to s ovladačem nebo s klávesnicí a myší. 70cm vyztužená hliníková základna poskytuje křeslu elegantní úhly. Součástí JET BLACK jsou i extravagantní velurové polštáře z pěnové paměti pro podporu krku i beder. Držíme vše v klidu a zajišťujeme stabilitu, poskytuje celkovou výšku sedadla 60 cm, aby vyhovovalo většině hráčů. Se sedacím polštářem o šířce 40 cm se sníženým designem rámu.

Vlastnosti:

 • 3D loketní opěrka
 • Diamantové detaily v sedadle a opěradle
 • XL Kola s uzamykatelnou mechanikou
 • 700mm Hliníková základna se zesíleným designem
 • Rozšířený plynový zvedák do zvýšené výšky
 • Multifunkční mechanismus pro úplné ovládání
 • Uzamykatelný v libovolné poloze - větší hloubka náklonu sedadla.

Technické specifikace:

 • Průměr základny: 70 cm
 • Výška sezení: 60 cm
 • Sedací polštář: 40 cm
 • Nosnost: 150 kg

Záruka 24 měsíců
Partnumber 367521
Další parametry
Nosnost 150 kg
Nastavitelná výška Ano
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 84.5 cm
Výška balení 33.0 cm
Hloubka balení 66.0 cm
Hmotnost balení 17.0 kg
Více informací Méně informací