Herní židle Trust GXT Junior (22876)

Značka: Trust , Kategorie: Herní sedačky
Kód zboží: TRU22876

Ideální pro děti
Tato židle pro mladé bude sedět každý mladý hráč dokonale díky svým nastavitelným prvkům a širokému rozsahu doporučené výšky a věku: 100 cm až 160 cm pro děti ve věku od 4 do...

Zjistit dostupnost

Trust GXT Junior


Herní židle GXT Junior od společnosti Trust je přímo navržena tak, aby dokonale vyhověla potřebám mladých uživatelů ve věku 4 až 12 let (doporučená výška 100 až 160 cm, hmotnost až 80 kg). Je vyrobená čistě z kvalitních materiálů, jako je dřevěný rám, aby vydržela dlouhé roky, a poskytla perfektní oporu zádům a zároveň i komfort při sezení.


Zaujme také nádherným designem i snadnou údržbou díky kvalitnímu a snadno udržovatelnému povrchu z PU kůže.Dopřejte vašim dětem pohodlí, které si zaslouží.

Navržena pro děti


Trust tento model navrhl pro mladé uživatele o výšce 100 až 160 cm, což odpovídá cca 4 až 12 letům. Židle je otočná o 360 ° pro volný a snadný pohyb. Plynový zvedací mechanismus třídy 3 pak umožňuje v kombinaci s naklápěcím sedákem s aretací nastavit ideální výšku pro perfektní pozorovací úhly obrazovky a má příjemné opěrky, které zabrání deformacím při sezení a potenciálním problémům se zády.

Výborná ergonomie


Židle je navržena tak, aby byla příjemná na dotek a snadno se udržovala. Krásně se na ní sedí zásluhou kvalitní husté pěny a její povrch je z odolné PU kůže, takže když na ní něco vylijete/vysypete, stačí ji otřít a máte hotovo.

Dlouhotrvající kvalita


Židle je vyrobena z kvalitních materiálů a oporou je jí konstrukce s 5 dvojitými kolečky, které dokáží výborně rozložit hmotnost až do 80 kg.


Ideální pro děti
Tato židle pro mladé bude sedět každý mladý hráč dokonale díky svým nastavitelným prvkům a širokému rozsahu doporučené výšky a věku: 100 cm až 160 cm pro děti ve věku od 4 do 12 let. Židle je plně otočná o 360 ° pro volný a snadný pohyb. Plynový výtah třídy 3 umožňuje optimální pozorovací úhel na libovolné obrazovce. Mladí hráči, kteří sedí na této židli, si mohou pohodlně opřít ruce na opěrkách, aby zabránili tomu, aby se jejich držení těla zhroutilo.

Nastavení dle potřeby
Kdo říkal, že ergonomie je nudná? Toto dětská židle přichází s cool designem vhodným pro mladé šampióny. Má pěnu s vysokou hustotou pokrytou odolnou PU kůží, takže se nemusíte starat o to, že něco rozlijete, jednoduše ji utřete a je zase čistá.

Trvalá stabilita
Růst hráče přichází s drtivými porážkami a těžkými vítězstvími. Podpořte svou herní kariéru se silným dřevěným rámem v kombinaci s pětihvězdným kolečkem, které může přenášet hmotnost až 80 kg. Projděte hladce na vítězství s odolnými dvojitými koly.Vlastnosti:

 • Junior velikosti, ideální pro děti
 • Plně otočný 360°
 • Pohodlná loketní opěrka
 • Naklápěcí sedadlo s možností uzamčení.
 • Silný dřevěný rám
 • Odolné, dvojité kola, které se pohybují hladce
 • Ergonomický design s plnou podporou zad

Technické specifikace:

 • Max. nosnost: 80kg
 • Rozměry: 590 x 540 mm
 • Celková váha: 11Kg
 • Hloubka sedáku: 41cm
 • Šířka sedáku: 46cm
 • Nastavitelná výška MIN/MAX: 160cm

Záruka 24 měsíců
Partnumber 22876
Další parametry
Nosnost 80 kg
Nastavitelná výška Ano
Opěrky područky
Materiál PU kůže
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 79.0 cm
Výška balení 32.0 cm
Hloubka balení 64.0 cm
Hmotnost balení 17.0 kg
Více informací Méně informací