HiFi systém Philips FX10 černý

Značka: Philips , Kategorie: Mini
Kód zboží: PHIFX10
Informační list: zde

HiFi minisystém, vylepšení zvuku MAX Sound, duální zesilovač, budík, Bluetooth, digitální tuner, výkon 230W, CD, USB

Zjistit dostupnost

Philips FX10/12


Philips FX10/12 je dokonalý Hi-Fi systém pro každého, kdo vyžaduje moderní technologie, silný a působivý zvuk a samozřejmě design bez kompromisů. Je totiž vybaven duálním zesilovačem a v jeho repertoáru najdeme i zvuk vylepšující technologie, jako je MAX Sound. Hudbu si přitom vychutnáte nejen z CD či MP3 přehrávačů, ale také chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů. Philips totiž nezapomněl ani na oblíbené Bluetooth s minimální spotřebou, ale vlastnostmi, které systému dodají šťávu.


Celkový zvukový výkon 230 W RMS pak dává tušit, že se vaše večírky stanou legendárními v celém okolí. Navíc se nabízí i praktický FM tuner, když budete mít chuť poslechnout si zprávy nebo se jen zaposlouchat do nové hudby, kterou neznáte.


Luxusní design, excelentní zvuk a streamování hudby z mobilu. Philips dokazuje, že Hi-Fi systém patří i do bytů 21. století.

Streamování hudby


Integrované Bluetooth umožňuje bezdrátově komunikovat s dalšími přístroji. Můžete tak Hi-Fi systém ovládat iPody/iPhony/iPady a dalšími přístroji s Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo notebooky. Hudbu z vašeho telefonu tak lze snadno sdílet s věží a užít si ji při obrovském výkonu systému.


 


Duální zesilovač


Srdcem systému je duální zesilovač, jenž přináší maximální zvukový výkon omezením intermodulačního zkreslení mezi basovým a výškovým reproduktorem. Oba totiž využívají vlastní zesilovač. Těšte se na hluboké basy i dokonale prokreslené vysoké tóny.  


 


Technologie MAX Sound


Technologie MAX Sound zvyšuje výkon basové složky, aby byl zvuk působivý k poslechu. K jeho aktivaci stačí zmáčknout jediné tlačítko a propracovaný elektronický systém vše zajistí za vás. Samozřejmě bez jakéhokoli zkreslení. 


Vstup Audio-in


Vstup pro audio poskytuje možnost přímého přehrávání obsahu z přenosných přehrávačů médií. Pro poslech oblíbené hudby tak stačí k systému připojit například MP3 přehrávač.


 


Digitální tuner


Když vás vaše hudební sbírka omrzí, přepněte na rádio a užívejte si oblíbené FM stanice. Navíc je možné uložit je i do paměti pro snadné vyvolání pomocí předvolby.


 


 

Hi-Fi minisystém Bluetooth
Streamujte bezdrátově hudbu přes Bluetooth® z jakéhokoli chytrého zařízení. Duální zesilovač nabízí lepší kvalitu zvuku a celkový výstupní výkon 230W RMS dodá hudbě solidní punc.

Streamování hudby bezdrátově z chytrého telefonu pomocí Bluetooth™
Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže můžete snadně vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.

Duální zesilovač zajišťuje lepší reprodukci zvuku
Duální zesilovač zajišťuje vyšší zvukový výkon omezením intermodulačního zkreslení mezi basovým a výškovým reproduktorem, protože každý měnič je řízen svým vyhrazeným zesilovačem. Výsledkem jsou hluboké a výkonné skvěle znějící basy bez vzájemného rušení s vyššími frekvencemi, které zůstávají čisté a prokreslené. To vše je doplněno o přesně provedený design aktivní výhybky, přispívající k dosažení lepšího řízení fází a kmitočtové charakteristiky, které přinášejí vyváženější a přirozený zvuk.

Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu
Zvuková technologie MAX Sound zajišťuje okamžité zvýšení výkonu při reprodukci basových tónů, maximální využití výkonu při nastavené hlasitosti a vytváří nejpůsobivější poslechový vjem – stačí stisknout jediné tlačítko. Důmyslná elektronická soustava upraví nastavení zvuku a hlasitosti tak, aby došlo k maximálnímu zvýraznění basů a hlasitosti reprodukce bez zkreslení. To má za následek slyšitelné zesílení zvukového spektra i hlasitosti a zvýraznění zvuku hudby libovolného stylu.

Vstup Audio-in pro přenosné přehrávání hudby
Připojení pomocí vstupu audio umožňuje přímé přehrávání audio obsahu z přenosných přehrávačů médií. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu v mimořádné kvalitě zvuku audiosystému, je také připojení přes vstup audio mimořádně pohodlné, neboť stačí pouze připojit přenosný MP3 přehrávač k audiosystému.

Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí
Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby uložit frekvenci do paměti. Díky možnosti uložení rádiových stanic máte snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Celkový zvukový výkon (RMS)
230 W

Vylepšení zvuku
MAX Sound

Výstupní výkon
230 W

Počet disků
1

Typ zavádění
Zásuvka

Média pro přehrávání
CD
CD-R
CD-RW
MP3-CD

Režimy přehrávání disků
Opakovat jednu skladbu/disk/program
Přehrávání náhodného výběru
Rychlý posun vpřed/zpět
Vyhledávání stopy: další/předchozí
Funkce Repeat Play (opakované přehrávání)
Programovatelná paměť na 20 stop

Režimy USB Direct
Rychle zpět/rychle vpřed
Přehrávání/pauza
Předchozí/další
Přehrávání programu
Repeat (Opakování)
Náhodný výběr
Funkce stop

Dálkový ovladač
21 kláves

Dodávané příslušenství
Uživatelská příručka
Stručný návod k rychlému použití
Záruční brožurka

Napájení
110–240 V

Hlavní reproduktor
2" výškový reproduktor
Dvoupásmové
Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex
5,25" basový reproduktor

Počet reproduktorů
2

Pásma tuneru
FM stereo

Automatické digitální ladění
Ano

Předvolby stanic
20

Budíky
Buzení prostřednictvím disku CD
Časovač
Buzení rádiem
Buzení z USB

Hodiny
Na hlavním displeji

Typ displeje
Displej VFD

Audio připojení
Vstup RCA Aux

Profily Bluetooth
A2DP

Vstup audio (3,5 mm)
Ano

Šířka přístroje
280 mm

Výška přístroje
118 mm

Hloubka přístroje
230 mm

Šířka reproduktoru
204 mm

Výška reproduktoru
309 mm

Hloubka reproduktoru
145 mm

Šířka balení
497 mm

Výška balení
367 mm

Hloubka balení
280 mm

Čistá hmotnost
4,1 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Druh HiFi Minisystém
Zvuk
230 W
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média CD
Přehrávané formáty MP3
Tuner
digitální
Vlnový rozsah FM
Automatické ladění Ano
Ne
Doplňkové funkce
Ano
Ano
Vstupy
Ano
Mikrofonní vstup Ne
Ano
Ano
Ne
Výstupy
Ne
Ne
Obecné informace
LCD displej Ano
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 30.9 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 36.7 cm
Hloubka balení 49.7 cm
Hmotnost balení 4.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu