Hlasový asistent Google Home mini Charcoal černý

Značka: Google , Kategorie: Hlasový asistent
Kód zboží: GGLHOMEMINCHAR

Chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním, virtuální asistent Google, hudba přes Bluetooth, ekvalizér, který nabízí upravení basů a výšek, Wi-Fi, handsfree

Zjistit dostupnost

Google Home Mini, Charcoal


Chytrý reproduktor od společnosti Google vám pomůže zorganizovat život. Budete ho využívat od rána, kdy vás probudí, až do večera, kdy za vás zhasne světla. Přístroj rozpozná váš hlas a odpoví vám na všechny vaše otázky stejně tak, jak jste zvyklí při jejich psaní do vyhledávače. Stáhněte si aplikaci, spárujte s ním jednotlivá chytrá zařízení ve své domácnosti a poté už je ovládejte pouze za pomoci svého hlasu.


Umí snad všechno


Reproduktor umí upravovat hlasitost, pouštět hudbu i televizní stanice, vyprávět příběhy, odpovídat na otázky, probouzet vás, hlídat dobu pečení, najde vám spojení na výlet, rozsvítí světla, rozehřeje topení a zvládne celou řadu dalších věcí. Můžete si s ním zjistit předpověď počasí na další dny, ještě z postele zapnout kávovar nebo při čištění zubů zrekapitulovat podle kalendáře, co vás v daný den čeká. Přístroj za vás dokonce i vytočí volané číslo nebo pošle hlasovou zprávu lidem ve vašem seznamu kontaktů nebo na jakékoliv číslo, které mu nadiktujete.


 


S chytrým reproduktorem Google Home Mini získáte multifunkčního pomocníka k práci, zábavě i výuce pro sebe i své děti.

 


Získejte odpovědi od Googlu


Člověk každý den používá Google nesčetněkrát. Vyhledávání informací, překlady cizích slov, informace o počasí, recepty na výborné obědy nebo večeře... Google poradí se vším. Ty samé funkce vám přináší i reproduktor. Stačí říct „OK Google“ a položit svou otázku, jako byste ji psali do vyhledávače. Odpovědi se ihned dočkáte.

Naplánujte si den


Reproduktor vám pomůže zorganizovat celý den. Ráno vás probudí, zrekapituluje vám, co máte naplánováno v kalendáři, pomůže udržovat povědomí o dezertu v troubě. Dokonce s ním můžete i nakupovat nebo  volat přes handsfree či posílat zprávy.

Užívejte si zábavu


Kompatibilní chytré televizory, tablety nebo smartphony s reproduktorem snadno propojíte a zábavu si ihned užijete naplno, aniž byste museli hnout prstem. Home Mini vám upraví hlasitost, přepne stanici, pustí přehrávání od začátku, zapne YouTube nebo promítne obrázky přímo na obrazovce vašeho televizoru.

Ovládejte chytrá zařízení v domácnosti


S tímto chytrým pomocníkem si i rozsvítíte nebo zhasnete - zařízení stačí pouze spárovat přes aplikaci.

Zvuky ve vaší režii


Každý má rád jiný hudební žánr. Vyberte si hudbu podle své vlastní nálady a poručte si, co má Google Home Mini přehrát. Přes aplikaci jej spárujte s hudebními aplikacemi, např. Google Play Music, Spotify, TuneIn, Pandora nebo iHeart Radio, odkud si následně můžete vybírat skladby, upravovat jejich hlasitost, zjistit název písničky, která se vám líbí, nebo dokonce najít skladbu podle melodie, kterou sami zazpíváte.

Rodinná zábava


Rozvíjejte dětskou představivost a užívejte si rodinnou zábavu na plné obrátky. Děti s reproduktorem zabavíte na celý den. Můžou si hrát, pouštět si různé zvuky, za pomoci hry se vzdělávat v rozličných oborech, nebo si nechat vyprávět pohádku.


Co je Google Home Mini?
Chytrý reproduktor, který byl navržen tak, aby se stal Vaším skvělým pomocníkem. Google Home může přehrávat hudbu, ale je primárně navržen pro asistenta Google - virtuálního pomocníka Google aktivovaného hlasem, který je připojen k internetu.

Google Home Mini stále poslouchá své okolí, ale nezaznamená to, co říkáte, ani neodpovídá na vaše příkazy, dokud neřeknete jedno z předprogramovaných slov - buď "OK, Google" nebo "Hej, Google".

Google Home Mini je reproduktor s Wi-Fi, který slouží jako inteligentní domácí řídicí centrum a osobní asistent pro celou rodinu. Můžete jej použít k přehrávání zábavy v celém domě, bez námahy řídit každodenní úkoly a zeptat se společnosti Google na věci, které chcete vědět.

Reproduktor má opravdu hodně citlivé mikrofony, takže i když jste od Google Home Mini vzdáleni několik metrů a normálním hlasem se na něco zeptáte, Google Asisstant vás ihned uslyší.

Ptáte se, jak to, že vás Google Home Mini uslyší, i když hraje velice hlasitá hudba? Odpověď je jednoduchá – reproduktor ví, jakou hudbu, popřípadě zvuky vysílá a dokáže je tak od okolního ruchu odečíst. Váš hlas poté reproduktor slyší velice přesně.

Google Home mini snadno rozezvučí celou místnost. Mezi podporované audio formáty patří snad vše, na co si vzpomenete, včetně HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbi, WAV (LPCM), Opus, FLAC (24-bit/96KHz)

V Google Home aplikaci lze také nastavit ekvalizér, který nabízí upravení basů a výšek.

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Ano
Ano
NFC Ne
Ne
Ne
Ano
Ano
bez zvýšené odolnosti
Podpora nabíjení mobilního telefonu Ne
Napájení síťový 230V
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 9.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.1 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 12.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací