Hodiny Garmin fenix 3 (010-01338-01) šedé

Značka: Garmin , Kategorie: Sporttestery
Kód zboží: GARFENIX3GR

Oceněno EISA, multisportovní chytré hodinky bez kompromisů, GPS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr, Bluetooth (SMS, hovory), funguje s ANT+, odolné

Zjistit dostupnost

Dosáhněte ještě lepších sportovních výkonů

Jestliže jste se rozhodli zasvětit život sportu nebo dobrodružnému putování přírodou, jistě uvítáte spolehlivý dohled nad vašimi výkony. Chytré hodinky Garmin Fenix 3 jsou vybaveny širokým spektrem multi-sportovních funkcí, které vám pomohou zlepšovat vaše sportovní výkony a monitorovat denní aktivitu. Kromě sledování počtu kroků nebo tréninkových plánů, lze využít rovněž kompas, výškoměr nebo GPS a spoustu dalších. Ať už jste náročným sportovcem, zarytým dobrodruhem nebo jen chcete udržet vaše tělo v dobré kondici, hodinky Garmin Fenix 3 pro vás mají vše, co jen potřebujete.Nejen elegantní hodinky

Na první pohled elegantní hodinky, které umí víc, než byste čekali. Barevný kruhový Chroma displej přehledně zobrazí informace o sportovním výkonu, oznámení z vašeho telefonu nebo aktuální čas. Narozdíl od jiných chytrých hodinek na trhu zde displej nezhasíná a vyniká také skvělou čitelností na slunci. I přes neustálé podsvícení a měření aktivit vydrží hodinky až 6 týdnů na jedno nabití. Navíc jsou vybaveny citlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO anténou.
Šikovné funkce pro váš běžný den

Využití najdou chytré hodinky i v běžném životě, a to díky možnosti sledování vaší celodenní aktivity. Můžete nastavit cílový počet kroků na den, sledovat spálené kalorie nebo využít automatického upozornění, kterým vám hodinky sdělí, že je čas na malou procházku. Pomocí Bluetooth rozhraní můžete s hodinkami spárovat váš mobilní telefon a sledovat poté notifikace, jako jsou SMS, emaily nebo hovory, přímo na displeji vašich chytrých hodinek. Integrované Wi-fi připojení vám usnadní odesílání dat o tréninku bez nutnosti zapínat počítač.
Vše pro sportovní nadšence

Skutečně široký výběr tréninkových funkcí zajistí spolehlivou kontrolu vaší sportovní aktivity. Využít lze různých nastavení alarmů na srdeční tep, tempo běhu, rychlost, vzdálenost či výkon nebo nastavit intervalový trénink dle vašich preferencí. Jestliže nechcete ztrácet čas s nastavováním, budou vám k dispozici předpřipravené tréninkové plány pro běh a jízdu na kole. Pro každý sport je možné zvlášť přizpůsobit nastavení hodinek a zobrazování informací.Pod vodu i do hor, naprosto bezpečně

S hodinkami Garmin Fenix 3 budete moci na plavecké tréninky. Díky vysoké odolnosti a integrovaným čidlům lze měřit uplavanou vzdálenost, počet záběrů i efektivitu plavání, a to jak v plaveckém bazénu, tak i v přírodě. Hodinky rovněž umí rozpoznat plavecký styl pro každou délku bazénu. Pro příznivce zimních sportů je zde funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Skutečné informace o najetých kilometrech získáte díky speciálnímu systému, který rozpozná, zda právě lyžujete nebo se pohybujete na vleku.Zažijte rozmanitá dobrodružství

Na vašich dobrodružných výpravách jistě oceníte výběr outdoorových zařízení, jako je elektromagnetický kompas, barometrický výškoměr, GPS, krokoměr nebo teploměr. Při změně okolního tlaku vás hodinky upozorní na přicházející bouřku a odolné provedení zaručí spolehlivost v každé situaci. Ať už se procházíte po hřebenech hor nebo sjíždíte divokou řeku, vaše chytré hodinky budou stát vždy při vás.S hodinkami Garmin Fenix 3 budete mít dokonalý přehled o vaší sportovní aktivitě a široká nabídka sportovních funkcí vás povede za stále lepšími výsledky. Udržujte se ve skvělé kondici!

Oceněno EISA: Best Product 2016-2017

Opravdu chytré hodinky bez kompromisů

 • GPS/GLONASS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr
 • Bluetooth® (SMS,hovory, emaily..) - nově funguje společně s ANT+
 • Barevný Chroma displej
 • Multisportovní hodinky (lyže, běh, plavání, kolo, navigace)
 • Regenerační asistent
 • Výpočet VO2 max
 • WiFi pro připojení hodinek k internetu (aktualizace, odesílání dat)
 • Podpora Connect IQ
 • Odolné provedení

Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje. Nechybí zde ani multi-sportovní tréninkové funkce, dynamika běhu, vyhodnocení plaveckých tréninků, výpočet VO2 max, navigační funkce, kompas, barometr nebo monitor denní aktivity. V režimu Smart hodinek Fénix 3 vydrží až 6 týdnů na jedno nabití akumulátoru.

Monitor denní aktivity
Stejně jako fitness náramek Garmin vívofit nabízí hodinky Fénix 3 možnost sledování celodenních aktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost + počet kroků, zobrazit spálené kalorie a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinosti Vás hodinky upozorní zprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. Na webovém rozhraní Garmin Connect je poté možnost podrobného vyhodnocení a porovnání Vašich výkonů např. s kamarády. Nevýhodou oproti náramku vívifit je nutnost nabíjení akumulátoru hodinek po několika týdnech (vívofit vydrží 1rok bez nabití)

Vzhled a konstrukce hodinek
Oproti předchozí generaci nabízí Fenix 3 1,2" velký, kruhový, barevný displej s rozlišením 218 x 218 pixelů. Narozdíl od jiných chytrých hodinek na trhu displej nezhasíná a vyniká dokonalou čitelností na slunci. V základní verzi jsou hodinky o dvacet gramů lehčí než předchozí generace Fenix 2 a znatelně tenčí.

Tréninkové funkce
Hodinky Fenix 3 jsou jedny z nejlépe vybavených hodinek současnosti a nabízí širokou škálu tréninkových funkcí. Jedná se o různá nastavení alarmů na srdeční tep, tempo běhu, ryhlost, vzdálenost, výkon. V hodinkách je buď možné nastavit jednoduchý intervalový trénink a nebo za pomocí počítače složitý s různě dlouhými intervaly nebo různými alarmy. Je možné také využít předpřipravené tréninkové plány pro běh nebo jízdu na kole. Pro jednotlivé sporty je možné přizpůsobit nastavení hodinek včetně zobrazovaných informací na displeji. Ve spojení se snímačem tepu Vám hodinky po každé aktivitě doporučí dobu potřebnou k regeneraci organismu, po každém běhu delším než 10 minut vypočtou hodnotu VO2 max a zhodnotí s jakým výsledkem by jste zaběhli vzdálenost: 5km, 10km, půlmaraton a maraton.

Podpora Connect IQ
otevřená platforma pro nositelnou elektroniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin (alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství..)

Plavání a lyžování
Garmin Fenix 3 je shopen díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti měřit i plavecké tréninky a to buď pod širým nebem (vyuřívá se GPS) nebo v plaveckém bazénu (je nutné zadat jeho délku). V bazénu hodinky měří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a rozpoznají plavecký styl pro každou délku bazénu. Lze nastavit i alarm na uplavanou vzdálenost nebo započítat uplavané bazény kdy se při tréninku nepoužívají ruce a plave se jen za pomocí nohou.

Pro příznivce zimních sportů nabízí Fenix 3 funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometru hodinky rozpoznají kdy lyžujete a kdy se pohybujete na vleku nebo na lanovce. Díky tomu získáváte informace o skutečně najetých kilometrech na svahu, celkovém sestupu, času, maximální a průměrné rychlosti

Outdoorové využití
Hodinky jsou vybaveny 3-osým elektromagnetickým kompasem, barometrickým výškoměrem, vysocecitlivým GPS, krokoměrem a vestavěným teploměrem. Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS). Při změně okolního tlaku jsou hodinky schopny upozornit na přicházející bouřku. Pokud chcete skutečně přesně měřit okolní teplotu v průběhu Vašich outdoorových aktivit tak doporučujeme používat externí teplotní čidlo u kterého nedochází k ovlivňování teplotou Vašeho těla.

Bezdrátová konektivita

Bluetooth
Fenix 3 je vybaven možností připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Hodinky jsou poté schopny zobrazovat notifikace telefonu (SMS, emaily, hovory) nebo aplikací (info o aktualizacích apod.). Propojení s mobilním telefonem využívá i automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati.

Wi-Fi
Díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon.

ANT+
Bezdrátový standard používaný hlavně pro připojení fitness příslušenství jako např.: Snímač tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, krokoměr, měřič výkonu, teplotní čidlo

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami FENIX 3. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Obsah balení

 • navigační přístroj Garmin fenix3 Gray s černým řemínkem
 • A/C adapter + napájecí a datový kabel
 • návod k použití

Specifikace

uživatelské použití Skialpinismus Ano
Sjezdové lyžování Ano
Běžecké lyžování Ano
serie Garmin Fenix3

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01338-01
Displej a ciferník
Ovládání Tlačítkové
barevný
Konektivita
GPS Ano
Baterie
300mAh mAh
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací