Holicí strojek Braun Series 3 3030s černý/červený (vrácené zboží 8800172938)

bazar
Značka: Braun , Kategorie:
Kód zboží: -8946622

Holicí strojeks dvojitým systémem břitů ve třech flexibilních holicích hlavách. K finální úpravě slouží vestavný zastřihovač.

Zjistit dostupnost

Hladce oholená tvář je stále v kurzu!

Toužíte po hladkém oholení, které přiláká pohled nejedné ženy? Sáhněte po spolehlivém holicím strojku Braun Series 3-3030s v černo-červeném provedení, který nabízí perfektní komfort pro pokožku. Je vybaven pohyblivým trojitým holícím systémem a novou planžetou s hřebínkem pro ještě lepší výsledky za zlomek času. Můžete ho použít jak pro mokré, tak suché holení.

Navrženo pro moderní muže

Značka Braun představuje novou generaci světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Modely ze Série 3 jsou navrženy pro moderní muže, kteří požadují dokonalé oholení bez námahy a bez kompromisů. Nová vylepšená série produktů dosáhla ve srovnání s předchozí řadou výborných výsledků. Rozdíly jsou markantní, zvláště u náročné a bolestivé zkoušky na třídenním strništi. Už nemusíte hledat, svého šikovného pomocníka jste právě našli!

3denní strniště? Žádný problém!

Holicí strojek Series 3-3030s je vybaven trojitým holícím systémem Triple Action složeným ze dvou planžet a středové stříhací lišty. Ty se dokážou přizpůsobit konturám obličeje a každým tahem účinně oholí krátké i dlouhé vousy. K významným přednostem se řadí nová planžeta SensoFoil s hřebínkem, která optimálně holí vousy a je neuvěřitelně jemná k pokožce. Integrovaný hřebínek MicroComb, umístěný okolo středové střihací lišty, lépe navádí vousy do holící části planžety pro vynikající výkon na 3denním strništi a minimalizuje podráždění pokožky.

Komfortní používání zajistí pokročilý displej se třemi LED kontrolkami pro přesnou indikaci stavu baterie, přičemž 1 LED kontrolka upozorňuje na opotřebení planžety. Díky tomu budete mít neustálý přehled o stavu, ve kterém se strojek nachází. Chcete udělat změnu a okouzlit upraveným knírem? Pak vás potěší výsuvný zastřihovač dlouhých vousů určený pro přesné zastřihávání kotlet, knírku nebo bradky.

Pohodlné holení bez kabelu

Holicí strojek Braun Series 3-3030s disponuje výkonnou akumulátorovou Ni-MH baterií, ale lze jej používat i se síťovým přívodem. Pouhá 1 hodina vám postačí k plnému nabití a nabídne kapacitu pro 45 minut dokonalé péče o pokožku. Pokud právě pospícháte, oceníte rychlé pětiminutové dobití, které je dostatečné pro jedno oholení bez připojení kabelu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí výstupnímu napětí v rozmezí 100 V a 240 V a zaručí pohodlí jak doma, tak na cestách. Strojek je 100% voděodolný a plně omyvatelný. Součástí balení je také čistící kartáček pro snadnou údržbu.Braun Series 3: Hladké oholení, perfektní komfort pro pokožku. Rychlejší než kdy dříve.

Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Series 3 jsou navrženy speciálně pro muže, kteří nechtějí dělat kompromisy. Nový hřebínek MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení. Pohyblivý trojitý holicí systém Triple Action FreeFloat™ a nová planžeta SensoFoil™ s hřebínkem poskytují nové Series 3 nejenom lepší výkon při holení třídenních vousů, ale jsou také neuvěřitelně jemné k pokožce.

Hlavní vlastnosti výrobku:

 • Trojitý holicí systém Triple Action
 • Dvě planžety a středová střihací lišta se přizpůsobí konturám obličeje a každým tahem účinně oholí krátké i dlouhé vousy.

Technologie hřebínku MicroComb

 • Integrovaný hřebínek, umístěný okolo středové střihací lišty, lépe navádí vousy do holící části planžety pro vynikající výkon na 3denním strništi a minimalizuje podráždění pokožky.

Nová SensoFoil™ pro hladké oholení

 • Optimalizovaná planžeta holí vousy snadněji a nedráždí pokožku.
 • Protiskluzová pogumovaná rukojeť pro pohodlnou manipulaci.

Dodatečné vlastnosti :
Výsuvný zastřihovač dlouhých vousů pro přesný střih

 • Zastřihovač dlouhých vousů Series 3 je skvělý a přesný nástroj k zastřihování kotlet, knírku nebo bradky.

100% voděodolný a plně omyvatelný

 • Holicí strojky Braun jsou plně chráněny proti vniknutí vlhkosti a dají se rychle a snadno opláchnout pod tekoucí vodou.

LED kontrolky na displeji pro indikaci stavu baterie a hygienického stavu planžety

 • Series 3030s přichází s pokročilým displejem – 3 LED kontrolky pro přesnou indikaci stavu baterie a 1 LED kontrolka upozorňuje opotřebení planžety.

Výkonná akumulátorová Ni-MH baterie

 • Všechny holicí strojky Series 3030s jsou akumulátorové a lze je používat se síťovým přívodem.
 • Plné nabití za pouhou 1 hodinu - 45 minut holení bez síťového přívodu
 • Nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu. Rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí. Přizpůsobí se výstupnímu napětí v rozmezí 100 V a 240 V. Pro vaše pohodlí - doma i na cestách.

Obsah balení:

 • Holicí strojek
 • Nabíječka
 • Čistící kartáček

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ holicího strojku planžetový
Zdroj energie aku (Ni-Mh), síťový 230V
trojitý holící systém
Použití a údržba omyvatelný
Doba provozu 45 min
Doba nabíjení 1 hod.
Typ planžety/frézky SensoFoil
Zastřihování Ano
Ne
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.6 cm
Výška výrobku 19.3 cm
Hloubka výrobku 13.7 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.6 cm
Výška balení 15.5 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu