Honor 8: Výborný smartphone za mimořádnou cenu

Chcete nový a opravdu kvalitní smartphone za dobrou cenu? Máme pro vás skvělou, časově omezenou nabídku. Výborný Honor 8, který je označován za špičku ve své třídě a který sbírá pochvalná hodnocení od zákazníků i recenzentů nyní můžete koupit za mimořádně zvýhodněnou cenu 9.990 Kč. Tato časově omezená akce trvá jen do 20. 5. Kupte si parádní mobil v oficiální české distribuci za jedinečnou cenu.

A na co Honor 8 nabízí? Kvalitní 5,2“ displej s rozlišením 1920x1080 vyrobený technologií snižující spotřebu energie. Osmijádrový procesor Kirin 950. Výborný duální fotoaparát se dvěma snímači o rozlišení 12 Mpx. Operační paměť přístroje má skvělou velikost 4 GB, 32GB interní paměť pro ukládání dat můžete rozšířit prostřednictvím microSD karty. Pokud microSD kartu nevyužijete, můžete na její místo vložit druhou SIM kartu.

Baterie s kapacitou 3000 mA zvládá i rychlonabíjení, k plnému nabití přístroje vám tak bude stačit jen něco málo přes půldruhé hodiny. Honoru 8 nechybí ani kvalitní čtečka otisků prstů, kterou můžete využít k odemykání přístroje a funguje zároveň jako mechanické tlačítko. Samozřejmostí je také podpora rychlého LTE internetu, NFC či GPS.

Nabídka platí 5. 5. – 20. 5. 2017.

NÁŠ TIP! Při nákupu do 31. 5. 2017  s využitím osobního odběru v KasaPOINT ZDARMA získáte slevu až 2 500 Kč na další nákupy. Všechny informace ZDE.

Platnost akce skončila