Mobilní telefon Honor 9 Lite

Honor 9 se právem stal jedním z nejoblíbenějších smartphonů roku 2017. V těchto dnech přichází na trh jeho odlehčená verze Honor 9 Lite a dá se předpokládat, že se i tato varianta „devítky“ stane velkým prodejním hitem. Nabízí totiž jedinečný poměr ceny a výkonu, díky němuž bude ve své třídě jen těžko hledat konkurenci.

Hned na první pohled zaujme konstrukce s minimálními rámečky a 5,65“ IPS LCD displejem s moderním poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160x1080. Přes velkou obrazovku si však přístroj zachovává kompaktní rozměry, nemusíte se proto obávat, že by se nevešel do kapsy.

Ani hardwarová výbava Honoru 9 Lite rozhodně ostudu neudělá. Naopak. Osmijádrový procesor Kirin 659 s frekvencí 2,36 GHz a 3GB operační paměť RAM slibují velmi dobrý výkon a plynulý chod telefonu. Tím spíš, že Honor 9 Lite dostal do vínku nejnovější operační systém Google Android 8 Oreo. Ten je doplněn o velmi oblíbenou, a především perfektně vyladěnou nástavbu EMUI ve verzi 8.0. Potěší i duální foťák s rozlišením 13+2 Mpx, nebo solidní kapacita baterie 3 000 mAh

Honor 9 Lite jsme pro vás důkladně otestovali. Jaký na nás udělal dojem? Přečtěte si naši recenzi.

Objednejte si Honor 9 Lite hned teď a získejte jako dárek power banku s velkou kapacitou. 

Seřadit:
Seřadit: