Horolezecká stěna Trigano 1,20 m

Značka: Trigano , Kategorie: Příslušenství pro hřiště a zahradu
Kód zboží: 1 465 491

Jednoduchá dřevěná konstrukce umožňuje šplhání po předem připravených úchytech, které jsou upevněny na plné stěně zhotovené z dřevěných latí

Zjistit dostupnost

Pro šikovné malé horolezce

Nabídněte svým dětem neotřelou a nevšední horolezeckou stěnou Trigano, kterou se budou moci pochlubit svým kamarádům. Takovou jistě každý nemá, a tak se u vás na zahradě budou tvořit zástupy dětí, které se budou chtít stát horolezcem. Lezecká stěna přiláká opravdu všechny. Jak správné kluky, tak i odvážné holky.
 

Rozvíjejte v dětech fyzickou dovednost a obratnost

Jedná se o jednoduchou dřevěnou konstrukci, která je tvořena lezeckými úchyty, po kterých dítě šplhá nahoru. Stěna je zhotovena z dřevěných latí o šířce 55 cm. Horolezecká stěna Trigano je vysoká 120 cm a je tedy vhodná již pro nejmenší děti od 3 let. Stěna je určena pro sestavy s plošinkou, ke které můžete připevnit u dětí velmi oblíbenou skluzavku.
 

Kdo si hraje, nezlobí a ještě bude mít svaly

Lezení rozvíjí fyzické dovednosti a obratnost dítěte. Rozvíjí sílu, vytrvalost, ale také koordinaci pohybů, flexibilitu a koncentraci. Děti se učí překonávat vlastní strach z neznámého a výšek. Děti si na lezecké stěně užijí spousty zábavy a ještě k tomu budou mrštné a hbité. A třeba tato horolezecká stěna Trigano děti chytne natolik, že se z nich stanou opravdoví horolezci a lezení bude jejich vášní po celý život.

Vybavte si zahradu výrobky od firmy Trigano

Firma Trigano se sídlem ve Francii se specializuje se na projektování, výrobu a prodej venkovních hřišť, výrobků pro děti a pro domácí použití. Jejich široká nabídka představuje houpačky, skluzavky, trampolíny, hrací domky, ale také nadzemní bazény různých velikostí a tvarů. Firma Trigano obdržela certifikát ISO 9001 verze 2008: systémy pro řízení kvality, požadavky pro navrhování, vývoj, výrobu, instalaci a po-prodejní servis. Trigano vyrábí své produkty ekologicky, a to v průběhu celého výrobního řetězce až k přepravě.

Horolezecká stěna vysoká 120 cm. Určena pro sestavy s plošinkou. Pro děti od 3 let.

Firma TRIGANO je držitelem certifikátu ISO 9001 verze 2008: systémy pro řízení kvality, požadavky pro navrhování, vývoj, výrobu, instalaci a po-prodejní servis. Všechny naše hračky jsou v souladu s hračkami evropských normalizačních EN71. Tato pozornost na kvalitu vede firmu k integraci vlastní laboratoře, aby mohla otestovat všechny své produkty v extrémních podmínkách použití.

Společnost TRIGANO JARDIN se zavázala vyrábět své produkty ekologicky, a to v průběhu celého výrobního řetězce až k přepravě.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh horolezecká stěna
od 3 let
přírodní
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 55.0 cm
Výška výrobku 120.0 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 6.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.0 cm
Výška balení 28.0 cm
Hloubka balení 65.0 cm
Hmotnost balení 7.0 kg
Více informací Méně informací