Hoverboard Eljet Offroad S-Drive

Značka: Eljet , Kategorie: Vozítka (Segway)
Kód zboží: ELJ4102

Kolonožka® Offroad S-Drive vám umožní pomocí kolenní opěrky pohodlně udávat směr své kolonožce, která vám umožní prohánět se až 16 km/h.

Zjistit dostupnost

Eljet Offroad S-Drive


Zapomeňte na přecpanou a drahou městskou hromadnou dopravu. Při cestě do práce či do školy využijte stylovou kolonožku Offroad S-Drive. Přístroj s robustními 10" nafukovacími koly si hravě poradí i s nerovným terénem a zvládne stoupání až 15°, takže mu nebudou dělat problém ani nižší schody. Po nabití zvládne kolonožka dojet na vzdálenost až 15 km, je proto ideálním společníkem na kratší trasy po vašem okolí.


Rychlá a pohodlná jízda


Pohodlnou jízdu zajišťuje odpružení, díky kterému nebudete cítit každý kamínek pod koly. Pro ještě lepší stabilitu využijte vyztuženou kolenní opěrku, která vám pomůže snadno zatáčet. Pod kapotou má kolonožka schované dva motory s výkonem 350 W, které ji zajistí rychlost jízdy až 16 km/h! Zařízení disponuje vysokou nosností 100 kg a má integrovaná LED světla pro větší bezpečnost i stylovější jízdu.

Proč Offroad S-Drive?

 • Kolonožky® typu Offroad jsou ideálním modelem pro náročnější uživatele, kteří si chtějí užít jízdu nejen na rovných cestách. Se svými 10 palcovými nafukovacími koly jsou uzpůsobeny k jízdě jak po rovném povrchu, tak pro překonávání mírných terénních nerovností. Vzduch v pneumatikách Kolonožku® odpruží a vy tak můžete zdolávat i obtížnější prostředí, např. mírně nerovné stezky či městské ulice.

Specifika Kolonožky® Offroad S-Drive:

 • Kolonožka® Offroad S-Drive je zcela netradiční variantou klasické Kolonožky® Offroad. Primární rozdíl je zejména v designu. Kolonožka Offroad S-Drive je novinkou mezi Kolonožkami. Na první pohled zaujme svým netradičním provedením, kterému vévodí především středová tyč s vyztuženou kolenní opěrkou. Pomocí kolenní opěrky můžete pohodlně udávat směr své Kolonožce.
 • Co se týče komponentů, tento typ je rovněž vybaven dvěma motory s výkonem 350 W. Můžete se prohánět rychlostí až 16 km/hod a překonávat stoupání až do úhlu 15°.
 • Lithiovou baterii s kapacitou 4,4 Ah je nutné dobíjet zhruba 4 hodiny. Ukazatel stavu baterie je přehledně umístěn přímo uprostřed protiskluzových nášlapů. Po úspěšném nabití může být maximální dojezd až 20 kilometrů. Dokážete tak snadno a rychle překonávat relativně dlouhé vzdálenosti, a to moderně, zábavně a stylově.
 • Za zmínku rozhodně stojí také důmyslně integrovaná LED světla, která se aktivují ihned po zapnutí Kolonožky a vy si tak můžete užít dokonalý požitek z jízdy.

Pro koho je Kolonožka® určena?

 • Tato Kolonožka® je ideální variantou pro začátečníky i pokročilé. Její samotná váha činí 12,3 kg. Maximální nosnost je 100 kg. Minimální doporučená váha jezdce se pohybuje od 35 do 40 kg, ale jízdu na Kolonožce® zvládají bez problémů i jezdci s nižší vahou, záleží především na individuálních schopnostech a šikovnosti jezdce.

Co je to Kolonožka®?

 • Jedná se o balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na základě gyroskopického systému, ten pracuje ve spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů. Gyroskopy jsou umístěny pod nášlapy, kde vyhodnocují polohu jezdce vůči ose Kolonožky®. Veškerý pohyb tak ovládá sám jezdec pouhým přenášením váhy ze špičky a na paty – tím je Kolonožce® udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet, při zatáčení se jezdec mírně zapře o kolenní opěrku.

Technické parametry:

 • Rozměry: 555 x 265 x 585 mm
 • Doba nabíjení: 3-4h
 • Motor: 2x 350W/36V
 • Maximální rychlost: 16 km/h
 • Hmotnost: 12,3 kg
 • Maximální úhel stoupání: 15°
 • Baterie: lithiová 4,4Ah
 • Dojezd: 20 km
 • Maximální váha jezdce: 100 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ boardu terénní
Nosnost 100 kg
Dojezdová vzdálenost 20 km
Maximální rychlost 16 km/h
Propojení s mobilním telefonem Ne
Doba nabíjení 4 hod.
Materiál kol guma
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 55.5 cm
Výška výrobku 115.0 cm
Hloubka výrobku 26.5 cm
Hmotnost výrobku 12.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 60.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 43.0 cm
Hmotnost balení 14.0 kg
Více informací Méně informací