Hoverboard Kolonožka Fire Standard APP

Značka: Kolonožka , Kategorie: Hoverboardy
Kód zboží: ELJ4274

Kolonožka Fire Standard APP s funkcí bluetooth a mobilní applikací jede doslova s dobou. Na jedno nabití vás doveze až do vzdálenosti 20 km.

Zjistit dostupnost

Vyzkoušejte jedinečný přepravní prostředek

Projeďte se na jedinečném přepravním prostředku balančním vozítku kolonožce Lightning Standard APP, která s přehledem uveze až 120 kilo a zpříjemněte si cestu do školy, do kina i do práce. Spolehněte se, že si kolonožku Lightning Standard APP s jednoduchým a elegantním designem zamilujete hned po prvním metru jízdy – ať už je vám deset nebo sto let, ať na ní stojíte poprvé nebo jste zkušený jezdec.

Jeďte s dobou

Potěšte se vylepšenou verzí klasické kolonožky Standard s nadčasovým vybavením, která udělá radost všem, kdo mají rádi moderní technologie a nebojí se doslova jet s dobou. Propojte svoji kolonožku Lightning Standard APP s mobilem či tabletem funkcí Bluetooth a buďte s ní v přímém spojení. Zajistěte si naprostou kontrolu nad jízdou prostřednictvím mobilní aplikace Tatao a pohodlně sledujte a upravujte rychlost, spotřebu i stav kolonožky Lightning Standard APP.

Zažijte dobrodružství

Vychutnejte si dokonalou jízdu díky inovativním kolům kolonožky Lightning Standard APP uzpůsobeným na rovný, nejlépe silniční povrch, dvěma silným motorům, nejkvalitnější základní desce a lithiové baterii. Zažijte dobrodružství na kozonožce Lightning Standard APP. Jeďte rychlostí až 16 kilometrů v hodině a nebojte se stoupání do úhlu až 25 °. Necelé dvě hodiny nabíjejte její baterku a užijte si potom její dvacetikilometrový dojezd. Cestujte i na velkou vzdálenost zábavně a moderně za relativně krátkou dobu.

Cestujte zábavně i na delší vzdálenosti

Vyzkoušejte kolonožku Lightning Standard APP a nebojte se, že by podle platné legislativy nemohla být použita na českých komunikacích. Spolehněte se, že toto osobní vozítko není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je tedy ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

Zamilujte si ji po prvním metru jízdy

Projeďte se na kolonožce Lightning Standard APP, která je vlastně takovým menším a levnějším Segwayem bez řidítek. Ovládejte pohodlně veškerý pohyb a směr jízdy jednoduchým přenášením váhy ze špiček na paty.


 • Kolonožka Standard APP bluetooth je vylepšenou verzí klasické Kolonožky Standard. Jedná se o jedinečné balanční vozítko pro začátečníky i pokročilé, které ale navíc nabízí svému uživateli možnost být v přímém spojení se svým dopravním prostředkem a mít svou jízdu lépe pod kontrolou prostřednictvím mobilní aplikace Kolonožka®.
 • Tento typ Kolonožky je vhodný především pro ty, kteří mají rádi moderní technologie, a láká je doslova jet s dobou.
 • Dále se Kolonožka Standard APP liší jejím nadčasovým vybavením. Tato Kolonožka disponuje funkcí Bluetooth a tedy i propojením s mobilním telefonem či tabletem, do kterého lze stáhnout speciální aplikaci. Aplikace s názvem Taotao či Kolonožka® umožní sledovat a upravovat rychlost, spotřebu či stav baterie Kolonožky.


CO KOLONOŽKA DOKÁŽE

 • Základní paramentry jsou stejné jako u Kolonožky Standard – pohání ji dva motory o výkonu 350W, které umožní jezdci jet rychlostí až 16 kilometrů v hodině a překonávat stoupání do úhlu až 25°. Doba nabíjení jsou necelé 2 hodiny a dojezd činí až 20 kilometrů. Váha této Kolonožky je 12 kilogramů a maximální nosnost je 120 kilogramů.


BATERIE A VÝKON

 • Uvnitř je skryta lithiová baterie o kapacitě 4,4 Ah, která je připravena k použití po necelých 2 hodinách nabíjení. Po úspěšném nabití její dojezd činí až 20 kilometrů, umožňuje tedy jezdci urazit velkou vzdálenost za relativně krátkou dobu, a to zábavně a moderně.


JAK SI KOLONOŽKU PŘEDSTAVIT?

 • Vybavte si Segway, avšak s pár „nepatrnými“ rozdíly – menší, levnější a především bez řídítek. Kolonožka je balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na principu gyroskopů, které snímají polohu podložek vůči ose Kolonožky, ty umožňují její snadné ovládání. Veškerý pohyb tedy ovládá sám jezdec, který přenáší váhu na špičky a na paty – tím je Kolonožce udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet. Kolonožka je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace.


PROČ ZVOLIT KOLONOŽKU®?

 • Samsung baterie
 • odolné Changhong motory
 • nejkvalitnější základní deska Taotao


Inteligentní balanční systém:
*Kolonožka Standard je vybavena inteligentním balančním systémem. Tento systém funguje na principu spolupráce gyroskopů a mikročipů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Jízda je určována pouhým přenesením váhy jezdce dopředu nebo dozadu. Na základě toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný směr jízdy a umožní jízdu vpřed, vzad či otáčení na místě.

Vzhůru k výškám:

 • Kolonožka Standard si hravě poradí i s menšími kopci. Překonáte s ní bez problémů i stoupání až do úhlu 25°.

Hlavně bezpečně:

 • Důležitým bezpečnostním prvkem každé kolonožky jsou inteligentně umístěné protiskluzové nášlapy. Tyto gumové nášlapy usnadní jezdci nejen nastupování a sestupování, ale i samotnou jízdu.


Kolonožka řekne, co jí schází:

 • Přímo v prostřední části konstrukce kolonožky jsou umístěny 2 světelné diody. Tyto dva indikátory hlídají aktuální stav baterie a gyroskopů. A vy tak můžete vždy okamžitě odhadnout aktuální situaci.

Snadno přenosné:

 • Pokud si lámete hlavu, jak 12kilovou Kolonožku Standard přenést z místa na místo, máme pro vás pohodlné řešení. Ke každé Kolonožce dodáváme zdarma tašku na Kolonožku, vyrobenou z kvalitního PVC. Kolonožka je tak dobře chráněna proti vnějším vlivům a vy ji můžete vzít všude s sebou.


Zaposlouchejte se:

 • Kolonožka Standard APP disponuje funkcí bluetooth. Tato funkce vám umožní přehrávat hudbu přímo z Kolonožky, a to díky vestavěnému reproduktoru, který je umístěn ve spodní části Kolonožky.

Mějte jízdu pod kontrolou:

 • S Kolonožkou Standard APP se můžete připojit i k mobilní aplikaci Kolonožka, a to opět prostřednictvím bluetooth. Tato jedinečná aplikace vám umožní sledovat aktuální stav vaší kolonožky. Budete tak moci kontrolovat spotřebu, stav baterie i rychlost kolonožky. Aplikace je ke stažení na www.kolonozka.cz/aplikace

LEGISLATIVA
Kolonožka smí být použita na komunikacích v ČR. Osobní vozítko Kolonožka není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 • Rozměry: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm
 • Doba nabíjení: 1.5h
 • Motor: 2x 350W / 36V
 • Maximální rychlost: 16 km/h
 • Hmotnost: 12 kg
 • Maximální úhel stoupání: 25°
 • Baterie: lithiová SAMSUNG
 • Dojezd: 20 km
 • Minimální váha jezdce: cca 35kg
 • Maximální váha jezdce: 120 kg
 • Barva: fire

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ boardu klasický
Nosnost 120 kg
Dojezdová vzdálenost 20 km
Maximální rychlost 16 km/h
Propojení s mobilním telefonem Ano
Doba nabíjení 2 hod.
Materiál kol guma
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 59.0 cm
Hmotnost balení 13.0 kg
Více informací Méně informací