Hoverboard Kolonožka Offroad E1 - lightning

Značka: Kolonožka , Kategorie: Hoverboardy
Kód zboží: ELJ4098

Terénní kolonožka se svými 10" nafukovacími koly je ideálním modelem pro náročnější uživatele, kteří si chtějí užít jízdu nejen na rovných cestách. Max. rychlost 15 km/h. Max. nosnost jezdce 100 kg.

Zjistit dostupnost

Offroad E1

Vydejte se na cestu do práce či do školy. Zapomeňte na jízdní řády městské hromadné dopravy nebo na obyčejné kolo. Vyzkoušejte stylovou kolonožku, se kterou bude cestování zábava! Kolonožka Offroad E1 na první pohled zaujme svým stylovým barevným designem. Přístroj se skvěle hodí pro děti i dospělé, a to díky odolné základní desce a vysoké nosnosti 100 kg. Lithiová baterie v kombinaci s výkonnými motory 2× 350 W zajistí bezproblémovou jízdu po různých typech povrchů, po rovince i do kopce.

Bluetooth k přehrávání hudby

Velká nafukovací kola přejedou i hrboly a další nerovnosti zcela bez zaváhání, kamínky v nohách ani nepocítíte. Kolonožka zvládá jet rychlostí až 15 km/hod. Na jedno nabití dokáže ujet vzdálenost až dvacet kilometrů. Jak už jsme zmínili, můžete jet i do kopce, a to dokonce až s 15° stoupáním. Jediné, co pro to musíte udělat, je trénovat vlastní postoj a stabilitu na kolonožce, abyste si zajistili vždy bezpečnou jízdu bez rizika nehody. Třešničkou na dortu je pak integrovaná funkce Bluetooth, která vám umožní propojení s telefonem a přehrávání hudby během jízdy.

Kolonožky® do terénu = Offroad:

 • Kolonožky® typu Offroad jsou ideálním modelem pro náročnější uživatele, kteří si chtějí užít jízdu nejen na rovných cestách. Se svými 10 palcovými nafukovacími koly jsou uzpůsobeny k jízdě jak po rovném povrchu, tak pro překonávání mírných terénních nerovností. Vzduch v pneumatikách Kolonožku® odpruží a vy tak můžete zdolávat i obtížnější prostředí, např. mírně nerovné stezky či městské ulice.

Specifika Kolonožky® E1:

 • Kolonožka® Offroad E1 je levnější variantou klasické Kolonožky® Offroad, avšak kvalitou a výkonem se tyto dvě Kolonožky® příliš neliší. Primární rozdíl je zejména v základních komponentech. Baterie Samsung je zde nahrazena neznačkovou baterií, avšak se stejnou kapacitou.
 • Tento typ je rovněž vybaven dvěma motory s výkonem 350 W. Můžete se prohánět rychlostí až 15 km/hod a překonávat stoupání až do úhlu 15°.

Lithiovou baterii s kapacitou 4,4 Ah je nutné dobíjet zhruba 3 hodiny. Po úspěšném nabití může být maximální dojezd až 20 kilometrů. Kolonožka E1 navíc disponuje funkcí bluetooth. Tato funkce vám umožní přehrávat hudbu přímo z Kolonožky, a to díky vestavěnému reproduktoru, který je umístěn ve spodní části Kolonožky. Dokážete tak snadno a rychle překonávat relativně dlouhé vzdálenosti, a to moderně, zábavně a stylově.

Pro koho je Kolonožka® určena:

 • Tato Kolonožka® je ideální variantou pro malé i velké, začátečníky i pokročilé. Její samotná váha činí 14 kg. Maximální nosnost je 100 kg. Minimální doporučená váha jezdce se pohybuje od 35 do 40 kg, ale jízdu na Kolonožce® zvládají bez problémů i jezdci s nižší vahou, záleží především na individuálních schopnostech a šikovnosti jezdce.

Co je to Kolonožka®?

 • Kolonožka® je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace. Jedná se o balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na základě gyroskopického systému, ten pracuje ve spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů. Gyroskopy jsou umístěny pod nášlapy, kde vyhodnocují polohu jezdce vůči ose Kolonožky®. Veškerý pohyb tak ovládá sám jezdec pouhým přenášením váhy ze špičky a na paty – tím je Kolonožce® udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet.

Gyroskopický systém:

 • Průkopníkem této technologie je Segway, který ji použil u svého veleúspěšného osobního vozítka, které můžeme vídat i v Praze jako součást turistických prohlídek. Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozjet se kupředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho poloze měnit směr jízdy.

Legislativa:

 • Kolonožka smí být použita na komunikacích v ČR. Osobní vozítko Kolonožka není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.


Technické parametry:

 • Rozměry: 69 x 29 x 28 cm
 • Doba nabíjení: 2-3 h
 • Motor: 2x 350W/36V
 • Maximální rychlost: 15 km/h
 • Hmotnost: 14 kg
 • Maximální úhel stoupání: 15°
 • Baterie: lithiová
 • Dojezd: až 20 km
 • Maximální váha jezdce: 100 kg
 • Bluetooth: ano
 • Vhodný: od 8 let

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ boardu terénní
Nosnost 100 kg
Dojezdová vzdálenost 20 km
Maximální rychlost 15 km/h
Propojení s mobilním telefonem Ano
Doba nabíjení 3 hod.
Materiál kol guma
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 70.0 cm
Hmotnost balení 16.0 kg
Více informací Méně informací