Hoverboard Kolonožka Offroad Rover E1 (vrácené zboží 8800122718)

bazar
Značka: Kolonožka , Kategorie: Hoverboardy
Kód zboží: -8 977 612

Terénní robustní kolonožka se svými 8,5" nafukovacími koly vám umožní užít si jízdu nejen na rovných cestách. Max. dojezd 20 km/h. Max. nosnost jezdce 120 kg.

Zjistit dostupnost

Offroad Rover E1

Dostaňte se do vzdálenosti 15 až 20 km rychle, pohodlně, ale především stylově. Pořiďte si kolonožku Offroad Rover E1, která svou konstrukcí a odolností potěší i náročné uživatele. Kolonožka má robustní široká kola, která se nezaleknou ani nerovného terénu. S přístrojem proto můžete vyrazit nejen do ulic velkoměsta, ale také do přírody, na lesní cestu a podobně. Pohání ji dva motory s celkovým výkonem 350 W, které zaručí, že zařízení zvládne jet rychlostí až 15 km/hod. Jde o ideální způsob, jak se dostat do kopce. Pokud se vám podaří udržet stabilitu, můžete s kolonožkou stoupat až do 20° kopce.


Intuitivní ovládání

Nabíjení zařízení trvá zhruba dvě až tři hodiny. Poté, co je Li-Ion baterie plná, můžete ihned vyrazit. Kolonožka uveze uživatele s hmotností až 120 kg, může se na ní tedy projet skutečně téměř kdokoliv. Inteligentní balanční systém zaručuje intuitivní ovládání přenášením váhy dopředu a dozadu (zrychlování a zpomalování) nebo do stran (zatáčení).

Vráceno - Použito

Kolonožka ROVER OFFROAD E1

 • Revoluční balanční vozítko bez řídítek
 • Kolonožka Offroad je vhodnou variantou pro ty uživatele, kteří chtějí se svou Kolonožkou zvládnout také náročnější terén, než který poskytuje rovná městská silnice. Díky širokým kolům poskytuje lepší stabilitu a umožňuje tak svému uživateli nové nevšední zážitky z jízdy v obtížnějším prostředí, např. na hrbolatých přírodních stezkách.
 • Kolonožka Offroad je tak vhodná i pro náročnější uživatele, kteří si chtějí užít jízdu nejen na rovných cestách. Vezměte svou Kolonožku ven a zažijte ten pravý požitek z jízdy.
 • Kolonožka® obsahuje lithiovou baterii s kapacitou 4,4 Ah, kterou je nutné dobíjet zhruba 3 hodiny. Po úspěšném nabití může být maximální dojezd až 20 kilometrů. Dokážete tedy snadno a rychle překonávat relativně dlouhé vzdálenosti, a to moderně, zábavně a stylově
 • Rover je poháněna dvěma vysoce výkonnými motory o výkonu 350 W. Díky tomu můžete jet rychlostí až 15 km/hod.
 • Kolonožky® E1 navíc disponují funkcí bluetooth, můžete si tak prostřednictvím reproduktoru zabudovaného v Kolonožce přehrávat svou oblíbenou hudbu.

Vychytávky kolonožky Rover Offroad E1
1. lithiová baterie
2. výkonné motory
3. odolná základní deska
4. robustní konstrukce
5. funkce bluetooth

Jak si Kolonožku představit?

 • Vybavte si Segway, avšak s pár „nepatrnými“ rozdíly – menší, levnější a především bez řídítek. Kolonožka je balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na principu gyroskopů, které snímají polohu podložek vůči ose Kolonožky, ty umožňují její snadné ovládání. Veškerý pohyb tedy ovládá sám jezdec, který přenáší váhu na špičky a na paty – tím je Kolonožce udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet. Kolonožka je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace.

Jeďte kam vás srdce táhne:

 • Uvnitř Kolonožky Rover je skryta lithiová baterie značky Samsung s kapacitou 4400 mAh. Již po 2 hodinách je baterie plně dobita a umožní jezdci urazit s Kolonožkou vzdálenost 15 až 20 km. Samozřejmě s ohledem na hmotnost jezdce, styl jízdy či náročnost terénu.Při projíždění náročnějším terénem raději počítejte s kratší dojezdovou vzdáleností.


Inteligentní balanční systém:

 • Kolonožka Rover je vybavena inteligentním balančním systémem. Tento systém funguje na principu spolupráce gyroskopů a mikročipů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Jízda je určována pouhým přenesením váhy jezdce dopředu nebo dozadu. Na základě toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný směr jízdy a umožní jízdu vpřed, vzad či otáčení na místě.

Cestou necestou:

 • Díky mohutným, 8,5 palcovým kolům z lisované gumy si Rover hravě poradí i s náročnějším terénem, ve kterém vám zajistí komfortní zážitek z jízdy a poskytne bezpečnou stabilitu i mimo rovné povrchy.


Odolná konstrukce:

 • Masivní a přesto elegantní – taková je konstrukce Kolonožky Rover. Její pevnost společně s robustními koly Vám zaručí dokonalou stabilitu.

Vzhůru k výškám:

 • Zvládne Rover i jízdu do kopce? Odpověď zní ANO! S Kolonožkou Rover překonáte stoupání až do úhlu 20°.


Buďte vidět:
Uprostřed mohutné konstrukce Roveru jsou umístěna 2 světla. Díky těmto důmyslně integrovaným LED diodám bude vaše jízda ještě komfortnější a zejména bezpečnější. Kolonožka Rover je vybavena světly jak předními (bílými), tak zadními (červenými).

Legislativa:
Kolonožka smí být použita na komunikacích v ČR. Osobní vozítko Kolonožka není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

Technické parametry:

 • Rozměry: 71 x 21,6 x 24,1 cm
 • Doba nabíjení: 2-3h
 • Motor: 2x 350W/36V
 • Maximální rychlost: 15 km/h
 • Hmotnost: 14 kg
 • Maximální úhel stoupání: 15°
 • Baterie: Li-ION
 • Dojezd: 20 km
 • Maximální váha jezdce: 120 kg
 • Barva: černá
 • Bluetooth: ano

Obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ boardu terénní
Nosnost 120 kg
Dojezdová vzdálenost 20 km
Maximální rychlost 15 km/h
Propojení s mobilním telefonem Ano
Doba nabíjení 3 hod.
Materiál kol guma
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 29.0 cm
Hloubka výrobku 69.0 cm
Hmotnost výrobku 15.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 70.0 cm
Hmotnost balení 16.0 kg
Více informací Méně informací