Hoverboard Kolonožka Standard APP bílý

Značka: Kolonožka , Kategorie: Hoverboardy
Kód zboží: ELJ4001APP

Kolonožka Standard APP je osobité přepravní balanční vozítko pro malé i velké. Kola jsou uzpůsobena pro rovný, ideálně silniční povrch. Funkce bluetooth.

Zjistit dostupnost

Dopravní prostředek, či nikoliv? Kolonožka

Běžně se s nimi tak často nesetkáte. Procházíte-li se ale po ulicích Prahy, můžete potkat někoho, kdo používá konstrukčně příbuzné zařízení: Seagway. Čím se od něj hoverboard neboli kolonožka liší? Především menšími rozměry, absencí řídítek a celkově nižší pořizovací cenou. Pro koho je určena? Dosyta si ji vychutnají uživatelé, kteří rádi sledují nejmodernější technologie a chtějí poznat, čím mohou svůj každodenní život obohatit. Kolonožka Standard APP jim například umožní pohybovat se několikanásobně rychleji než při běžné chůzi.


Pro zábavu i rychlou „chůzi“ s muzikou

Osobní dopravní prostředek pro malé i velké, pro začátečníky i pokročilé, pro zábavu i ryze praktické využití. Kolonožku Standard APP si užijete v kterémkoliv uvedeném ohledu, stačí získat dostatečnou rovnováhu – jde o balanční vozítko – a naučit se konstrukčně jednoduché zařízení ovládat. Odměnou vám bude schopnost pohybovat se rychlostí až 16 km/h, k níž dopomáhají dva elektromotory o výkonu 350 W.

Dojezd není nikterak zanedbatelný. Na plné nabití lithiových baterií o kapacitě 4,4 Ah urazíte až 20 kilometrů, přičemž na překážku nebude ani kopcovitější terén. Se solidním výkonem snadno překonáte stoupání 25°. Chcete si zpestřit jízdu poslechem své oblíbené kapely? Bluetooth technologie během několika málo okamžiků spáruje kolonožku s chytrým telefonem a vy tak máte k dispozici veškerý jeho hudební obsah.


Zázrak na principu gyroskopu

Jaký je princip fungování hoverboardu? Ovládání je až překvapivě jednoduché a je založeno pouze na držení rovnováhy samotného jezdce. Ústřední součástí je gyroskopický systém založený na inteligentní spolupráci mikročipů a gyroskopů, jejichž úkolem je vyhodnocovat polohu jezdce a dle toho mu umožňovat flexibilnější jezdecké kousky. Nejde jenom o statickou jízdu kupředu, ale také couvání nebo otáčení se na místě. O to více je překvapující, že dle legislativy kolonožka nespadá mezi motorová ani nemotorová vozidla a stále zůstáváte chodci.

Rychlé nabíjení, vysoká nosnost

Kolonožka Standard APP by nemohla dost dobře fungovat bez dobíjecích baterií a vysocekvalitní základní desky Taotao. Zatímco kompletně vybité baterie lze s pomocí dodávaného kabelu a nabíječky znovuzprovoznit přibližně za hodinu a půl, základní deska vychází vstříc až 120kg závaží. Tuto hodnotu je však třeba považovat za horní mez, kdy jsou započítávány i rázy při sjezdu z obrubníků a nerovností. S rostoucí hmotností se zvyšuje i důraz na kvalitu povrchu, po němž se pohybujete.

Jízda s bezpečnostními prvky a signalizací

Ať již jste začátečníci nebo pokročilí, ke kolonožce Standard APP neodmyslitelně patří řada bezpečnostních prvků. Mezi základní signalizační zařízení patří již varovná LED indikace a alarm, upozorňující na ne-aktivaci samobalančního systému po sešlápnutí rychlostního spínače. Samozřejmostí je řada čistě informačních senzorů, jež monitorují vaši jízdu a v případě detekce problému jsou schopny omezit nebo znemožnit další jízdu.


Ale nebojte se. Nejde o žádného Velkého Bratra. Děje se tak v odůvodněných případech, jako je přetočení kolonožky vzhůru nohama, překročení maximální rychlosti, při nedostatku energie v baterii nebo například pokud se snažíte překonat příliš strmý kopec a dojde k přetížení. I přes nezačlenění přístroje mezi dopravní prostředky je doporučováno sáhnout po standardním bezpečnostním vybavení, jako jsou chrániče, bederní pás, helma a vhodná obuv.

Kolonožka Standard bluetooth je vylepšenou verzí klasické Kolonožky Standard. Jedná se o jedinečné balanční vozítko pro začátečníky i pokročilé, které ale navíc svému uživateli nabízí možnost poslechu hudby během jízdy, který zajišťuje přes bezdrátový bluetooth reproduktor. Tento typ Kolonožky je vhodný především pro ty, kteří mají rádi moderní technologie, a láká je doslova jet s dobou.

Tato Kolonožka disponuje funkcí Bluetooth a tedy i propojením s mobilním telefonem či tabletem.

CO KOLONOŽKA DOKÁŽE
Toto stylové balanční vozítko dokáže jet rychlostí až 16 kilometrů v hodině (pro srovnání se tato rychlost rovná svižnému běhu). Pro všechny typy Kolonožek dovážíme pouze ty nejvýkonnější motory, které se vyrábí. Tento typ Kolonožky je poháněn dvěma motory o výkonu 350W, ty umožní jezdci překonat stoupání do úhlu až 25°. Tato Kolonožka je ideální pro malé i velké, začátečníky a pokročilé. Její samotná váha činí 12 kilogramů a maximální nosnost je 120 kilogramů.

BATERIE A VÝKON
Uvnitř je skryta lithiová baterie o kapacitě 4,4 Ah, která je připravena k použití po necelých 2 hodinách nabíjení. Po úspěšném nabití její dojezd činí až 20 kilometrů, umožňuje tedy jezdci urazit velkou vzdálenost za relativně krátkou dobu, a to zábavně a moderně.

JAK SI KOLONOŽKU PŘEDSTAVIT?
Vybavte si Segway, avšak s pár „nepatrnými“ rozdíly – menší, levnější a především bez řídítek. Kolonožka je balanční vozítko, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze samotného jezdce. Funguje na principu gyroskopů, které snímají polohu podložek vůči ose Kolonožky, ty umožňují její snadné ovládání. Veškerý pohyb tedy ovládá sám jezdec, který přenáší váhu na špičky a na paty – tím je Kolonožce udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet. Kolonožka je vhodný dopravní prostředek pro malé i velké, s tímto nadčasovým vozítkem se zkrátka zabaví všechny generace.

PROČ ZVOLIT KOLONOŽKU®?

 • Samsung baterie
 • odolné Changhong motory
 • nejkvalitnější základní deska Taotao


GYROSKOPICKÝ SYSTÉM
Průkopníkem této technologie je Segway, který ji použil u svého veleúspěšného osobního vozítka, které můžeme vídat i v Praze jako součást turistických prohlídek. Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozjet se kupředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho poloze měnit směr jízdy.

LEGISLATIVA
Kolonožka smí být použita na komunikacích v ČR. Osobní vozítko Kolonožka není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 • Rozměry: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm
 • Doba nabíjení: 1.5h
 • Motor: 2x 350W / 36v
 • Maximální rychlost: 16 km/h
 • Váha: 12 kg
 • Maximální úhel stoupání: 25°
 • Baterie: lithiová SAMSUNG
 • Dojezd: 20 km
 • Minimální váha jezdce: 40kg
 • Maximální váha jezdce: 120 kg
 • Barva: bílá

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ boardu klasický
Nosnost 120 kg
Dojezdová vzdálenost 20 km
Maximální rychlost 16 km/h
Propojení s mobilním telefonem Ano
Doba nabíjení 2 hod.
Materiál kol guma
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 59.0 cm
Hmotnost balení 13.0 kg
Více informací Méně informací