Hra Albi Stolní fotbálek pro 2

Značka: Albi , Kategorie: Hry venkovní, klasické…
Kód zboží: 236 761

Stolní fotbálek je menší variantou klasického stolního fotbalu a je určen pro dva hráče.

Zjistit dostupnost

Budete překvapeni, jak snadno se ovládá!


Ideální dárek pro muže i pro děti? Stolní fotbálek, který si zahrajete v pohodlí domova! Snad každý prožil hospodské turnaje ve stolním fotbálku. Když je ale nedostatek času nebo kamarádů, kteří by na fotbálek vyrazili, řešením je domácí stolní fotbálek pro dva hráče.


Zmenšená varianta je určena pro hru na stole i na zemi, záležet bude jen na vás, co si vyberete. Hrát mohou vždy 2 hráči, nic vám ale nebrání v tom pozvat si více kamarádů a u fotbálku se vystřídat.Fotbálek je vhodný pro dospělé i děti od 5 let a dodává se rozložený, jeho sestavení je ale velmi snadné. K dispozici je návod na montáž v češtině, slovenštině a polštině. Má kompaktní rozměry 51 × 31 × 10,5 cm a madla se lehce otáčejí. Tak na co ještě čekáte?

Zahrajte si fotbal u vás doma! Stolní fotbálek je menší variantou klasického stolního fotbalu, který jistě znáte z nejedné hospůdky. Je určen pro dva hráče. Dobře se ovládá - madla se lehce otáčí a snadno si ho zahrajete jak na stole, tak i na zemi.

Fotbálek se prodává rozložený, ale je lehké jej sestavit. Návod na montáž je přiložený uvnitř balení v češtině, slovenštině a polštině.

Rozměry: 51x31x10,5 cm

  • vhodné pro děti od 5 let
  • určeno pro 2 hráče

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet hráčů 2
od 5 let
Doba hraní 20-40 min
Typ hry Rodinné
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 52.0 cm
Výška výrobku 30.5 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 52.0 cm
Výška balení 30.5 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg