Hra Bandai Namco Games PlayStation 4 Dark Souls Trilogy (3391892003635)

Značka: Bandai Namco Games , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: 1 565 107

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Bandai Namco Games: Dark Souls Trilogy (PlayStation 4)

Patříte mezi příznivce akčních RPG? Pokud ano, dávejte dobrý pozor. Máme tu totiž pro vás jednu lahůdku, která je pro vás naprostou povinností. Studio Bandai Namco Games si pro vás připravilo jedinečný počin – kompletní vydání zásadní herní série Dark Souls, která vlastně žánr RPG definovala.

Dark Souls Trilogy se vrátíte do proslulého Lordanu, abyste bojovali s hordou příšer. Taky se ale podíváte do míst, která dosud lidské oko nespatřilo. Tenhle rozsáhlý fantasy svět má zkrátka co říct ostříleným veteránům, ale i nováčkům, kteří zatím se sérií Dark Souls neměli tu čest.


Dark Souls Trilogy obsahuje:

  • Dark Souls Remastered
  • Dark Souls II: Scholar of the First Sin
  • Dark Souls III: The Fire Fades Edition

Kolekce Dark Souls Trilogy nabídne 3 legendární Dark Souls hry v jednom balíčku: Dark Souls Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin a Dark Souls III: The Fire Fades Edition. Vstupte do fantastického světa Dark Souls, který nic neodpouští, a probojujte si cestu skrze hordy nemilosrdných nepřítel. Nyní za zvýhodněnou cenu!

Dark Souls III: The Fire Fades Edition
Jakmile všechny ohně vyhasnou a svět se promění v pustinu posetou ruinami, přichází studio FROMSOFTWARE v čele s výkonným ředitelem jménem Hidetaka Miyazaki s pokračováním věhlasně známé a žánrově určující série Dark Souls. Přichází Dark Souls III. Čeká Vás temné a pochmurné dobrodružství zasazené do rozsáhlého pokřiveného světa plného příšer, zákeřných pastí a skrytých tajemství. Dark Souls III: The Fire Fades Edition obsahuje původní hru Dark Souls III, DLC Ashes of Ariandel a DLC The Ringed City.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Připravte se na smrt.. opět.Druhý díl úspěšné trilogie opět zavede hráče do světa intenzivního hraní v obrovském světe, kde budou čelit neotřelým monstrům a smrtícím bossům. Dark Souls II: Scholar of the First Sin obsahuje původní hru a rozšíření The Lost Crowns Trilogy (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King)

Dark Souls Remastered
Oheň vzplanul. Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. Dark Souls Remastered zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss.

Platforma: PlayStation 4
Druh: Fantasy, Online, RPG
Jazyková verze: Angličtina
Datum premiéry: 01.03.2019
Vydavatel: Bandai Namco

Záruka 24 měsíců
Partnumber 3391892003635
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční, RPG
Vydavatel NAMCO BAND
Lokalizace Anglická
16 let
Datum vydání 01.03.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací