Hra Bandai Namco Games PlayStation 5 Elden Ring (3391892017946)

Značka: Bandai Namco Games , Kategorie: Pro PlayStation
Kód zboží: BNG3391892017946

Hra PlayStation 5

Naše cena s DPH:

1 399

Obvykle do 7 dnů
Zjistit dostupnost

Elden RingElden Ring, PlayStation 5


Povstaňte, získejte sílu prstenu Elden Ring a staňte se Elden Lordem v rozlehlém světě plném nebezpečí a intrik. Bojujte proti impozantním nepřátelům díky charakteristickému způsobu boje studia FromSoftware a objevte širokou škálu vynalézavých strategií v akčním dobrodružném RPG Elden Ring.


Prsten vykovaný dvěma legendami


Nový svět plný fantastických příběhů pro hráče společně utkali Hidetaka Miyazaki, známý tvůrce kritiky uznávané série Dark Souls, a George R. R. Martin – autor nejprodávanější fantasy série Hra o trůny (Píseň ledu a ohně). Výsledkem jejich spojení je propracovaný svět skrápěný krví a podvodem, jenž vám do cesty přinese různé postavy s vlastní jedinečnou motivací pomáhat nebo vám bránit v postupu. Během svých dobrodružství pak budete moci ovlivnit osud této prokleté země tím, že odhalíte její tajemství a mýty, které se prolínají s realitou.

Elden Ring


 


Klíčové vlastnosti:


  • Fantasy akční RPG od tvůrců Hidetaka Miyazakiho (FromSoftware) a George R. R. Martina (Hra o trůny)  
  • Rozsáhlý temný detailní svět plný tajemství a nebezpečí
  • Vytvořte si vlastní postavu pomocí pokročilého editoru a přizpůsobte ji svému specifickému hernímu stylu
  • Tuna rozličných zbraní, schopností a magických dovedností
  • Hrajte sami nebo s přáteli v kooperativním a kompetitivním režimu
  • Osedlejte si vlastního mounta v podobě koně, který poslouží jak při přesunu, tak i boji
  • Čiňte obtížné volby, které budou mít vliv na osud celého světa
  • Ultra detailní grafické zpracování poháněné vylepšeným enginem

 


Vydejte se do rozsáhlého temného světa z pera tvůrců Hidetaka Miyazakiho a George R.R. Martina. Vytvořte si vlastní postavu, přizpůsobte ji svému hernímu stylu a využijte množství různých zbraní, schopností a magie k poražení smrtících nepřátel. To vše můžete zažít buď sami, nebo v kooperativním režimu pro až 4 hráče.

 


Elden Ring

 

Rozlehlý temný svět plný možností

V Elden Ring na vás čeká obrovský svět, který budete moci volně prozkoumat. Rozlehlá pole a ruiny hradů doplňují obří podzemní kobky a komplexy s třídimenzionálním designem, které jsou navíc, jak je u série Dark Souls zvykem, navzájem propojeny. A když se vám podaří překonat všechny smrtící nástrahy a obtížné nepřátele v jejích útrobách, zakusíte tolik opojný pocit zadostiučinění a hrdosti na vlastní schopnosti adaptace tváří v tvář nebezpečí. 

 


 


Elden Ring

Vytvořte si vlastní postavu

 Vytvořte si herního avatara dle vašich představ s pokročilým editorem. Rovněž budete moci volně kombinovat jednotlivé zbraně, zbroj a magii, takže si vše přizpůsobíte svému specifickému hernímu stylu – ať už preferujete boj na blízko, nebo se spolehnete na magii nebo šípy a likvidaci nepřátel z dálky.


 


Elden Ring

Vyhoupněte se do sedla

Protože se ve světě Elden Ring budete moci toulat rozlehlou krajinou, pěšky by vám přesuny zabraly skutečně velmi dlouho. Naštěstí vám hra brzy do vínku nadělí vašeho věrného oře, který vás nejen, že rychle dopraví na místo určení, ale rovněž z jeho sedla budete moci bojovat proti samotným nepřátelům. To přinese dosud ve hrách FromSoftware neviděnou dynamiku.


 


Elden Ring

 

Unikátní online kooperativní i PvP režim

Hráči, kteří hráli některou ze Soulsborne her od studia FromSoftware, nebudou překvapeni online hrou více hráčů, která zahrnuje jak kooperaci pro až 4 hráče, tak i asynchronní multiplayer, kdy se ve vaší hře mohou objevovat ozvuky světů jiných hráčů. Samozřejmostí bude i oblíbený PvP mód, v jehož rámci si budete moci otestovat, jak moc vaše bojové schopnosti obstojí proti vašim živým oponentům. Výsledkem bude obsahem nahuštěný zážitek, jenž vás jen tak nudit nezačne.

Dlouho očekávané odhalení hry ELDEN RING je tady! Fantasy akční RPG od společnosti FromSoftware Inc. a BANDAI NAMCO Entertainment Inc bylo oznámeno během dnešního přenosu Summer Game Fest.

ELDEN RING bude k dispozici pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC skrze STEAM.

ELDEN RING - Official Gameplay Reveal Ponořte se do napínavého dobrodružství a rozhodněte o osudu obrovského světa plného intrik a síly. Bojujte proti impozantním nepřátelům díky charakteristickému způsobu boje od FromSoftware a objevte širokou škálu vynalézavých strategií v akčním RPG ELDEN RING.

Nový svět plný fantastických příběhů utkal Hidetaka Miyazaki - tvůrce kritiky uznávané série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor nejprodávanější fantasy série Píseň ledu a ohně. Hráči se vydají na cestu skrze propracovaný svět skrápěný krví a podvodem, který jim do cesty přinese různé postavy s vlastní jedinečnou motivací pomáhat nebo bránit pokroku hráče a další hrůzostrašné tvory. Během svých dobrodružství hráči zvolí osud této prokleté země tím, že odhalí její tajemství a mýty.

Díky rozsáhlé krajině s přirozeným počasím a postupem v průběhu dne, se hráči plně ponoří do světa ELDEN RING jakmile započnou svou cestu. Zvolte cestu pešky nebo na koni, sami nebo online s přáteli po travnatých pláních, dusivých bažinách a svěžích lesích. Vystoupejte po spirálovitých horách, vstupujte do dechberoucích hradů a staňte se svědky dalších velkolepých míst v měřítku, které jste nikdy dřív v titulech od FromSoftware neviděli. Možnosti hry ELDEN RING a možnosti přizpůsobení umožňuje hráčům definovat svůj vlastní herní styl. Experimentování je podpořeno širokou škálou zbraní, magických schopností a dovedností, které se nacházejí po celém světě a lákají hráče sledovat dříve neprozkoumané cesty postupu.

ELDEN RING dává hráčům příležitost zmapovat svět vlastní cestou. Zvolte si strmý souboj v divokých bitvách proti skličujícím nepřátelům nebo využijte výhod tajných bojových systémů hry a získejte převahu. Je na hráči, aby se rozhodl, jak zvládne mnoho výzev, které před ním stojí.

"V ELDEN RING jsme využili všechny naše zkušenosti z temné fantazie a akčních RPG z celé série DARK SOULS, abychom vytvořili odvážnou evoluci žánru," řekl Hidetaka Miyazaki, ředitel FromSoftware, "vytvořili jsme bohatý svět s ohromujícím měřítkem, založený na legendách napsaných přímo pro hru Georgem R. R. Martinem. ELDEN RING je svět plný tajemství a nebezpečí, připravený k prozkoumání a objevování, plný dramat, ve kterých se různé postavy chlubí svými postranními motivy. Upřímně doufáme, že si to užijete na vlastní kůži."

"Jsem velmi šťastný a nadšený, že mohu oznámit datum vydání ELDEN RING, nové hry vytvořené panem Miyazaki a panem Georgem R.R. Martinem, dvěma tvůrci, které opravdu obdivuji. Hra má vášnivou fanouškovskou základu po celém světě." přidal Yasuo Miyakawa, prezident a generální ředitel společnosti BANDAI NAMCO Entertainment Inc. "Budeme pokračovat ve vývoji ELDEN RING nejen jako hry, ale i dalších oblastí, abychom našim fanouškům po celém světě poskytli kouzlo tohoto titulu. Těšíme se na vaši podporu."

Záruka 24 měsíců
Partnumber 3391892017946
Další parametry
PlayStation 5
Typ hry akční, RPG
Vydavatel NAMCO BAND
anglická
Doporučený věk 16 let
Datum vydání 25.02.2022
oficiální ČR
StandardProduct
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.7 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu