Hra Bethesda PC Wolfenstein II The New Colossus (5055856416623)

Značka: Bethesda , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: BHD5055856416623

Hra PC

Zjistit dostupnost

Nejen zlatá osmdesátá

Zachovává si to, s čím prorazil původní Wolfenstein již v 80. letech minulého století. Opět se ocitáme v období nacistické Třetí říše. Hra Bethesda PC Wolfenstein II The New Colossus (5055856416623) si zachovala klíčové prvky, kterými jsou hraní z pohledu první osoby a akce tolik, že v žilách vám během hraní místo krve začne kolovat adrenalin.


Vyhlaste válku nudě - s Wolfensteinem

Na scéně zůstal i původní hlavní hrdina BJ Blazkowicz. Byla by rozhodně škoda se s tímhle chlapíkem opět nepotkat, přestože po tom, co si za celou sérii prožil, by si rozhodně odchod do klidného důchodu zasloužil. Hra Bethesda PC Wolfenstein II The New Colossus vás konkrétně přenese na severoamerický kontinent, kde zuří druhá světová válka.


Vojna není kojná

Na každém rohu vám hrozí nepříjemné setkání s nacistickým vojákem. A vy této situaci musíte čelit. Ovšem abyste na to nebyli sami, vašim úkolem je sestavit jednotku těch nejlepších, kteří se zvládnou nacistům postavit na odpor. Což není tak nemožné, jak to vypadá. Nacistů je sice hodně, ale vy máte hodně velký arzenál. Nachází se v něm celá řada unikátních kousků s roztomilými názvy typu Laserkraftwerk, což je víceúčelová laserová zbraň s vysokou intenzitou, nebo Dieselkraftwerk. Tady máme pro změnu tu čest s granátometem poháněným plynem. Je snad libo pistoli nebo vašemu hernímu stylu lépe sedí sekera? Obyčejné střílečky se díky tomu v porovnání s Bethesda PC Wolfenstein II The New Colossus stydí a s pláčem se utíkají schovat do kouta.

Wolfenstein® II: The New ColossusTM je vysoce očekávané pokračování mnohokrát oceněné střílečky z první osoby Wolfenstein®: The New OrderTM, která byla vyvinuta studiem MachineGames.

Hra Wolfenstein® II: The New ColossusTM zavede hráče na severoamerický kontinent ovládaný nacisty. Vaším úkolem bude nalézt ty nejtroufalejší a nejodvážnější vůdce a vytvořit tak silnou jednotku odporu. Postavte se nacistům v ikonických lokacích, jako je například malé městečko Roswell, Nové Mexiko, New Mexico, bažiny a bulváry New Orleans a nukleární bombou zasažený Manhattan. Vybavte se arsenálem krutopřísných zbraní, využívejte nové schopnosti a prorazte si tak cestu skrz legie vycvičených nacistických vojáků v dokonalé střílečce z pohledu první osoby.

PŘÍBĚH:
Amerika, rok 1961. Zabití nacistického generála jménem Deathshead bylo jen pomíjivým vítězstvím. Navzdory této dílčí prohře přebírají nacisté kontrolu nad velkou částí světa. Jsi BJ Blazkowicz, alias "Terror-Billy," člen skupiny Odporu, metla nacistické říše a poslední naděje na znovunabytí svobody. Jen ty máš dostatek odvahy, zbraní a kuráže vrátit se do Ameriky, zabít každého nácka v dohledu a rozpoutat druhou americkou revoluci.

KLÍČOVÉ PRVKY:
Mise: Osvoboďte Ameriku od nacistů
Vydejte se na cestu bouřlivého boje proti nacistickým strojům na americké půdě. Vžijte se do role BJ Blazkowicze - ochraňte svou rodinu a přátele, vytvářejte nové aliance a postavte se démonům své problematické minulosti, zatímco shromažďujete poslední zbytky odporu ke svržení nacistické okupace.

Lidé: Shromážděte Odpor
Ponořte se do světa nezapomenutelných postav, které přinášejí novou úroveň osobitosti do Wolfenstein franšízy. Spojte se se svými přáteli a dalšími bojovníky za svobodu, jako je Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus or Wyatt, a navažte přátelství s novými postavami jako je Horton nebo Grace.

Arzenál: Ohánějte se devastujícími zbraněmi a novými technologiemi
Rozprašte nacisty na kousky za pomoci high-tech zbraní, jako je „Laserkraftwerk" - víceúčelová laserová zbraň vysoké intenzity, nebo „Dieselkraftwerk" - granátomet poháněný plynem schopný smrtelně zasáhnout celé skupiny nepřátel, anebo se dostaňte do bezprostřední blízkosti nepřítele a použijte jednu z mnoha pokročilých pistolí, samopalů nebo seker.

Plán: Zabijte každého nácka v dohledu
Pro každého ta nejoblíbenější zábava! Pusťte se slovu svého vnitřního válečníka a ničte nacisty novými a obzvlášť násilnými způsoby. Ovládejte futuristické zbraně a objevujte nové schopnosti BJ Blazkowicze, zatímco se budete snažit o osvobození Ameriky. Vymýšlejte nové způsoby bodání, střílení a zabíjení nacistů, bez ohledu na váš herní styl.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5055856416623
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční, FPS
Vydavatel BETHESDA
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 27. října 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací