Hra Bethesda Xbox One Doom Eternal (5055856422938)

Značka: Bethesda , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: BHD5055856422938

Hra Xbox One Xbox ONE S Xbox One X

Zjistit dostupnost

Doom Eternal


Když v roce 2016 vyšla nová hra Doom, smetla celý herní svět jako lavina. Fanoušci po celém světě si užívali nekonečné hodiny zábavných a napínavých soubojů, které doplnila perfektní hudba a pokročilá grafika. Doom Eternal je přímým pokračováním tohoto hitu. Vtělte se do role nezastavitelného zabijáka, který má jediný úkol: likvidovat pekelná monstra, jež se v touze po krvi nezastaví před ničím. Ukažte, co se ve vás skrývá, a zachraňte svět před jistou zkázou.


Vylepšené schopnosti i nebezpečnější démoni


Váš hrdina bude mít nyní ještě lepší dovednosti. Má vylepšenou výstroj i širší nabídku zbraní včetně děla s plamenometem. Díky tomu si hraní budete ještě více užívat, protože se vám podaří poslat zpět do záhrobí ještě více démonů než kdy dřív. Rozhodně ale nepůjde o snadný úkol; hra se totiž rozrostla také o další démony, a to včetně Doom Huntera nebo šílených marauderů. Hra je určená pro konzoli Xbox One. Má anglickou lokalizaci a výrobce ji doporučuje pro uživatele od 18 let.


 

Hra DOOM Eternal od studia id Software je přímým pokračováním cenami ověnčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažijte ultimátní kombinaci rychlosti a síly, zatímco si budete razit cestu napříč dimenzemi s využitím nového soubojového systému z první osoby. Hra DOOM Eternal, která je poháněna nejnovějším grafickým enginem id Tech 7, přináší nová potěšení nejen díky energickému soundtracku od skladatele jménem Mick Gordon. V DOOM Eternal se ocitáte v roli nezastavitelného zabijáka pekelných monster, který se před ničím nezastaví... Tak na nic nečekejte a pošlete do kytek pár (tisíc) nových i klasických démonů!

Slayer 2.0 Uvolněte zdrcující sílu DOOM zabijáka. Díky vylepšené výstroji a novému arzenálu, jako je unikátní dělo s plamenometem, prodloužitelné ostří a nová schopnost rychlého pohybu, jste rychlejší a smrtelnější než kdykoliv předtím. Zničte každého démona, na kterého narazíte, za využití množství vylepšených palných zbraní.

O dost víc smrti a slz Pošlete pod kytičky ještě více démonů než kdykoliv předtím. Každý z nich ovládá unikátní schopnosti a útoky. Fanoušky tolik oblíbené klasické obludy, jako je Pain Elemental, Archvile, a Arachnotron, jsou zpět, přičemž do rosteru přibydou zcela noví démoni včetně DOOM Huntera nebo šílených Marauderů.

Zcela nová invaze Vstup do role Slayera a umožni skutečným hráčům vniknout do tvé kampaně v roli démonů a zažij tak dramatický a nepředvídatelný zvrat v hratelnosti kdykoliv během hraní kampaně. Nebo převezmi opačnou roli a proměň se v démona a napadni kampaň svého přítele a okus tak pravou chuť pekla!

Mars? Ale kdeže... Nadělej z nepřátel cucky a objevuj epické, předtím nikdy neviděné světy. Proraz si cestu skrze invazi obřích BFG 10 000 na Phobosu a objevuj starověká tajemství univerza DOOM. Díky technologii idTech7 je každý detail prostředí vyveden v bezprecedentních detailech.

Platforma: Xbox One
Druh: Sci-fi, Akce, Střílečky / FPS, Online
Jazyková verze: Angličtina
Datum premiéry: 22.11.2019
Vydavatel: Bethesda Softworks

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5055856422938
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry střílečka, FPS, sci-fi
Vydavatel BETHESDA
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 22.11.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 1.2 cm
Hloubka balení 17.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací