Hra Bethesda Xbox One Wolfenstein II The New Colossus (5055856416951)

Značka: Bethesda , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: BHD5055856416951

Hra Xbox One

Zjistit dostupnost

Wolfenstein II: The New Colossus


Spojené státy americké, rok 1961 alternativní historie, ve které druhou světovou válku vyhráli nacisté. Úspěšné zavraždění nacistického generála Deathsheada, kterým končil poslední díl této legendární herní série, bylo pro odboj jen malým vítězstvím.


Náckové stále ovládají svět a jedinou nadějí pro lidstvo jste vy, alias agent BJ Blazkowicz, „Terror-Billy“. Hrdina všech dosud vydaných her Wolfenstein, nyní člen odboje.


Osvoboďte Ameriku od nácků


Spojené státy se neosvobodí samy! Musíte shromáždit silné a charismatické vůdce protinacistického odporu, abyste měli šanci tyrany porazit. Postavy mají osobnost a příběh si díky nim opravdu vychutnáte. Potkáte se navíc se starými známými, jako jsou Anya, Caroline, Set, Max Hass, Bombate, Fergus nebo Wyatt.


Čeká vás rozmanité prostředí vyvedené v krásné grafice a doplněné o pokročilý herní engine. Wolfenstein II je nejen zábavný a poutavý, ale také hotová pastva pro oči.


Divoká a extrémně zábavná akce


Wolfenstein byl vždycky synonymem pro pořádnou akční střílečku, a nejnovější díl není výjimkou. Kromě standardních zbraní budete mít k dispozici šílené high-tech zbraně, od plynem poháněných granátometů po laserové pušky a pistole. Nebo preferujete boj na blízko? Náckové nemají šanci, likvidovat je budete díky futuristickým zbraním ještě brutálněji než v minulých dílech.


Cíl je jednoduchý: Zlikvidovat všechny nacisty, na které narazíte. Jen vy můžete Ameriku zachránit.


 


Wolfenstein® II: The New ColossusTM je vysoce očekávané pokračování mnohokrát oceněné střílečky z první osoby Wolfenstein®: The New OrderTM, která byla vyvinuta studiem MachineGames.

Hra Wolfenstein® II: The New ColossusTM zavede hráče na severoamerický kontinent ovládaný nacisty. Vaším úkolem bude nalézt ty nejtroufalejší a nejodvážnější vůdce a vytvořit tak silnou jednotku odporu. Postavte se nacistům v ikonických lokacích, jako je například malé městečko Roswell, Nové Mexiko, New Mexico, bažiny a bulváry New Orleans a nukleární bombou zasažený Manhattan. Vybavte se arsenálem krutopřísných zbraní, využívejte nové schopnosti a prorazte si tak cestu skrz legie vycvičených nacistických vojáků v dokonalé střílečce z pohledu první osoby.

PŘÍBĚH:
Amerika, rok 1961. Zabití nacistického generála jménem Deathshead bylo jen pomíjivým vítězstvím. Navzdory této dílčí prohře přebírají nacisté kontrolu nad velkou částí světa. Jsi BJ Blazkowicz, alias "Terror-Billy," člen skupiny Odporu, metla nacistické říše a poslední naděje na znovunabytí svobody. Jen ty máš dostatek odvahy, zbraní a kuráže vrátit se do Ameriky, zabít každého nácka v dohledu a rozpoutat druhou americkou revoluci.

KLÍČOVÉ PRVKY:
Mise: Osvoboďte Ameriku od nacistů
Vydejte se na cestu bouřlivého boje proti nacistickým strojům na americké půdě. Vžijte se do role BJ Blazkowicze - ochraňte svou rodinu a přátele, vytvářejte nové aliance a postavte se démonům své problematické minulosti, zatímco shromažďujete poslední zbytky odporu ke svržení nacistické okupace.

Lidé: Shromážděte Odpor
Ponořte se do světa nezapomenutelných postav, které přinášejí novou úroveň osobitosti do Wolfenstein franšízy. Spojte se se svými přáteli a dalšími bojovníky za svobodu, jako je Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus or Wyatt, a navažte přátelství s novými postavami jako je Horton nebo Grace.

Arzenál: Ohánějte se devastujícími zbraněmi a novými technologiemi
Rozprašte nacisty na kousky za pomoci high-tech zbraní, jako je „Laserkraftwerk" - víceúčelová laserová zbraň vysoké intenzity, nebo „Dieselkraftwerk" - granátomet poháněný plynem schopný smrtelně zasáhnout celé skupiny nepřátel, anebo se dostaňte do bezprostřední blízkosti nepřítele a použijte jednu z mnoha pokročilých pistolí, samopalů nebo seker.

Plán: Zabijte každého nácka v dohledu
Pro každého ta nejoblíbenější zábava! Pusťte se slovu svého vnitřního válečníka a ničte nacisty novými a obzvlášť násilnými způsoby. Ovládejte futuristické zbraně a objevujte nové schopnosti BJ Blazkowicze, zatímco se budete snažit o osvobození Ameriky. Vymýšlejte nové způsoby bodání, střílení a zabíjení nacistů, bez ohledu na váš herní styl.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5055856416951
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry střílečka, FPS
Vydavatel BETHESDA
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 27. října 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.9 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací