Hra Bethesda Xbox One Wolfenstein II The New Colossus (5055856416951)

výprodej
Značka: Bethesda , Kategorie: Pro Xbox One
Kód zboží: 1 477 559

Hra Xbox One

Zjistit dostupnost

Hra Bethesda Xbox One Wolfenstein II The New Colossus (5055856416951)

Pokračování nejznámější střílečky z pohledu první osoby Wolfenstein®: The New OrderTM od studia MachineGames pro herní konzoly XBox One, s vylepšenou grafikou a novým příběhem.


Příběh

Příběh se odehrává v Americe ovládané nacisty. Opět se stanete neohroženým vojákem BJ Blazkowiczem, alias "Terror-Billym." Ten se po předchozím souboji s generálem Deathsheadem probouzí v roce 1961. Jeho milovaná Anya čeká dvojčata, světu vládne znetvořená Frau Engel se svými nacistickými nohsledy a zemi ovládají hordy nepřátel. Zachraň se svou skupinou Odporu zemi před nacistickou okupací, pokus se o znovunastolení suverenity země a vítězství svobody, rozpoutej pravé peklo v řadách nepřátel.


Mise a zbraně

Hlavní misí je, jak jinak, osvobodit Ameriku od nacistických vetřelců. K tomu vám je k dispozici obrovský a ničivý zbrojní arzenál. Pistole, sekery, samopaly, nové futuristické zbraně, které vás na první pohled zaujmou svými vlastnostmi a ničivou silou. Zbraně můžete mít v obou rukou a zabíjet tak dvakrát víc nepřátel najednou. Zbraně můžete upgradovat podle svých představ a požadavků tak, aby vaše postava byla ještě silnější v nelítostném boji proti nacistickým nepřátelům. Ochraňte svoji rodinu a přátele, vytvářejte nová spojenectví a dosáhněte vítězství nad nacistickou hrozbou. Osvoboďte neohroženě svou zemi.


Fascinující lokace

Hra se odehrává v mnoha zajímavých lokacích. Notoricky známé město Roswell v Novém Mexiku, New Orleans, kde kromě nacistů číhají i krokodýli, nebo Manhattan zdecimovaný po dopadu atomové bomby. Ve hře oceníte, že navazuje na osvědčené herní postupy svých klasických předchůdců. Zároveň má skvělou grafiku vymodelovanou v enginu id Tech 6. Hra je nabitá akcí, za každým rohem číhá překvapení, musíte být stále ve střehu a připraveni neohroženě bránit svou zemi i za cenu ohrožení života.

Wolfenstein® II: The New ColossusTM je vysoce očekávané pokračování mnohokrát oceněné střílečky z první osoby Wolfenstein®: The New OrderTM, která byla vyvinuta studiem MachineGames.

Hra Wolfenstein® II: The New ColossusTM zavede hráče na severoamerický kontinent ovládaný nacisty. Vaším úkolem bude nalézt ty nejtroufalejší a nejodvážnější vůdce a vytvořit tak silnou jednotku odporu. Postavte se nacistům v ikonických lokacích, jako je například malé městečko Roswell, Nové Mexiko, New Mexico, bažiny a bulváry New Orleans a nukleární bombou zasažený Manhattan. Vybavte se arsenálem krutopřísných zbraní, využívejte nové schopnosti a prorazte si tak cestu skrz legie vycvičených nacistických vojáků v dokonalé střílečce z pohledu první osoby.

PŘÍBĚH:
Amerika, rok 1961. Zabití nacistického generála jménem Deathshead bylo jen pomíjivým vítězstvím. Navzdory této dílčí prohře přebírají nacisté kontrolu nad velkou částí světa. Jsi BJ Blazkowicz, alias "Terror-Billy," člen skupiny Odporu, metla nacistické říše a poslední naděje na znovunabytí svobody. Jen ty máš dostatek odvahy, zbraní a kuráže vrátit se do Ameriky, zabít každého nácka v dohledu a rozpoutat druhou americkou revoluci.

KLÍČOVÉ PRVKY:
Mise: Osvoboďte Ameriku od nacistů
Vydejte se na cestu bouřlivého boje proti nacistickým strojům na americké půdě. Vžijte se do role BJ Blazkowicze - ochraňte svou rodinu a přátele, vytvářejte nové aliance a postavte se démonům své problematické minulosti, zatímco shromažďujete poslední zbytky odporu ke svržení nacistické okupace.

Lidé: Shromážděte Odpor
Ponořte se do světa nezapomenutelných postav, které přinášejí novou úroveň osobitosti do Wolfenstein franšízy. Spojte se se svými přáteli a dalšími bojovníky za svobodu, jako je Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus or Wyatt, a navažte přátelství s novými postavami jako je Horton nebo Grace.

Arzenál: Ohánějte se devastujícími zbraněmi a novými technologiemi
Rozprašte nacisty na kousky za pomoci high-tech zbraní, jako je „Laserkraftwerk" - víceúčelová laserová zbraň vysoké intenzity, nebo „Dieselkraftwerk" - granátomet poháněný plynem schopný smrtelně zasáhnout celé skupiny nepřátel, anebo se dostaňte do bezprostřední blízkosti nepřítele a použijte jednu z mnoha pokročilých pistolí, samopalů nebo seker.

Plán: Zabijte každého nácka v dohledu
Pro každého ta nejoblíbenější zábava! Pusťte se slovu svého vnitřního válečníka a ničte nacisty novými a obzvlášť násilnými způsoby. Ovládejte futuristické zbraně a objevujte nové schopnosti BJ Blazkowicze, zatímco se budete snažit o osvobození Ameriky. Vymýšlejte nové způsoby bodání, střílení a zabíjení nacistů, bez ohledu na váš herní styl.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5055856416951
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry akční, FPS
Vydavatel BETHESDA
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 27. října 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.9 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací