Hra Blizzard PC World of Warcraft: Battle for Azeroth (CEPC25931)

Značka: Blizzard , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: BLICEPC25931

Hra PC

Zjistit dostupnost

Azeroth za odvrácení démonické invaze Legie zaplatil strašlivou cenu - ale i v okamžicích, kdy se všichni snaží zahladit strašlivé stopy války, se důvěra mezi Aliancí a Hordou dostává na bod mrazu. Jedno je jisté - budoucnost země se uková v plamenech války.

6 nových ras, které pomohou tvé frakci
Prozkoumej pomalu se obnovující Azeroth se 6 hratelnými rasami, přičemž 4 z nich jsi měl možnost střetnout v průběhu kampaně boje proti armádám Legie. Vydej se na výpravu za účelem získání jejich důvěry a odemkni si každou z nich, díky čemuž posílíš svou frakci. Vytvoř si nový charakter a získej elitní výbavu.

Jede se pirátit!
Zvedni kotvy a vydej se do prozatím neprobádaných končin ostrovů Azerothu. Bojuj ve skupinkách po třech a postav se svým rivalům - nepřátelským hráčům, kteří se budou snažit zplundrovat co nejvíce surovin. Těšit se můžeš na spoustu výzev blízko Northrendu, u otevřených bran opuštěného Gilneanského hradu a spoustu dalšího.

Vemte válečné fronty útokem
Vstupte do předních linií a hrajte svou roli v novém módu Warfront, který je až pro 20 lidí a získejte klíčové strategické lokace. Shromážděte jednotky vaší frakce, veďte útok vašich jednotek během obležení vašeho cíle, a bojujte proti nepřátelským velitelům během jejich posledního vzdoru v tomto novém PvP módu inspirovaném klasickými Warcraft RTS bitvy.

Srdce Azerothu
Převezměte kontrolu nad srdcem Azerothu – legendárním náhrdelníkem svěřeným do vašich rukou Magnim Bronzebeardem. Dodejte mu Azerite, neocenitelný zdroj, který se objevil při povstání Legie a vybavte svou zbroj novými schopnostmi.

Hra vyžaduje internetové připojení a předplatné, které již obsahuje všechny předchozí datadisky.

Lokalizace: Anglická
PEGI: 12+
Platforma: PC
Žánr : RPG

Záruka 24 měsíců
Partnumber CEPC25931
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry RPG
Vydavatel BLIZZARD
Lokalizace Anglická
12 let
Datum vydání 14/08/2018
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.5 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací