Hra Blizzard PlayStation 4 Diablo III Eternal Collection (CEP414103)

Značka: Blizzard , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: BLICEP414103

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Diablo IIIPlayStation 4 Diablo III Battlechest


Postavte se zlu a prokažte svůj charakter! Můžete tak učinit u RPG hry Diablo III Battlechest, která kromě revolučních inovací vzala zavděk i inspiraci u starších předchůdců. Díky tomu si hráči mohou dopřát 3D zobrazení. Místo rotování kamerou vám však bude umožněno důležité zoomování. Spolehnout se nicméně můžete na praktický izometrický pohled, budete si tedy připadat jako třetí osoba. Těšit se můžete rovněž na dech beroucí vizuální efekty. Zahrát si můžete také multiplayer se svými kamarády, a ti mohou být ve stejné vesnici, nebo druhého konce světa. Stačí se připojit na Battle.net.


Objevte něco nového


Co se týče děje, tak v něm se ocitnete opět ve světě Sanctuary. Znovu se podíváme rovněž do vesnice Tristram. Objevil se však úplně nový nepřítel, který si postupně vyžádá první oběti. Jednou z prvních by se dost možná mohl stát důvěrně známý mág Dackard Cain. Objevíte však i úplně nová dobrodružství, bude čelit zajímavým výzvám a ocitnete se na do teď neznámých místech.


Staňte se hrdinou


Klíčem ke všemu bude si vybrat toho správného hrdinu, na výběr pak budete mít mezi pěti charaktery. Mezi ně patří Wizard, Demon Hunter, Barbarian, Monk a Witch Doctor. Každý z nich ovládá nejrůznější kouzla a má mocné schopnosti, abyste však obstáli, musíte je neustále vylepšovat. Mnohdy drsné boje s hrůznými monstry a obstání v těžkých situacích si vývoj osobnosti bez pochyby žádá. Fakt, že nebudete moci přestat s hraním, způsobují i absolutně náhodně vygenerované světy. V interaktivním prostředí pak můžete dát prostor vaší nekonečné fantazii.


Diablo 3 Eternal Collection je ultimátní balení určené pro fanoušky, kteří chtějí kompletní Diablo III se všemi dodatky, které k ní vyšly. Obsahuje základní hru, rozšíření Reaper of Souls a datadisk Rise of the Necromancer.

Hra přešla do 3D vyobrazení, ale na základě přání mnoha fanoušků série není umožněno rotovat kamerou - povoleno je pouze zoomování. Hra si tak zachovala pevný isometrický pohled třetí osoby vznášející se pod úhlem nad bojištěm, stejně jako známe z předchozích dvou dílů.

Příběh je opět usazen do světa Sanctuary, na který dopadla kometa. Fanouškům dobře známá postava mága Deckarda Caina je možná jednou z prvních obětí narůstajícího zla. Formuje se nový nepřítel a my se navracíme zpět na stará místa, jako je například vesnice Tristram. Čekají nás i nové lokace a především nové úkoly.

Vytvoříme si hrdinu ze sedmi odlišných tříd, jako jsou: Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian,Crusader, Monk a Necromancer. Každá z nich je vybavena řadou kouzel a schopností. Jako jeden z hrdinů budeš rozplétat epický příběh a zapojíš se do lítých bojů s hordami monster. Budeš vylepšovat své vlastnosti a rozvíjet se ve zcela přepracovaném a vylepšeném "RPG systému".

Parametry:

  • Základní hra včetně datadisku Reaper Souls a Rise of the Necromancer.
  • Sedm charakterů – Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian, Crusader, Monk a Necromancer.
  • Nový 3D engine – obohacen o velkolepé vizuální efekty a fyziku Havok.
  • Četné vnitřní i venkovní prostory.
  • Interaktivní prostředí – zničitelné prostředí pro kladení pastí a efektivní likvidaci příšer.
  • Náhodně generované světy, které způsobí nekonečnou znovuhratelnost.
  • Spousta těch nejhorších monster s unikátními způsoby útoku a rozličným chováním.
  • Kompletně přepracovaný systém RPG, který umožní ještě větší RPG zážitek než kdykoliv předtím.
  • Nephalen Cube, kostka, ve které budeme moci už od začátku rozebírat a spojovat předměty.
  • Cauldron of Jordan, předmět v inventáři, díky kterému je možné prodávat předměty kdekoliv ve světě. Odpadá tak neustálé vracení se do měst.

Žánr: RPG
Lokalizace: Angličtina
PEGI: 16
Platforma: PS4

Záruka 24 měsíců
Partnumber CEP414103
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry RPG
Vydavatel BLIZZARD
Lokalizace Anglická
16 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.6 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací