Hra CENEGA HARRY POTTER 1 - 4 (PC HRA)

Značka: CENEGA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: PRG264948

Atmosférický návrat do Bradavic a světa Harryho Pottera • akce, hádanky • živý a otevřený svět • skvělý příběh

Zjistit dostupnost

LEGO Harry Potter 1–4

Když v roce 1997 J.K. Rowlingová vydala první díl Harryho Pottera, asi netušila, jaké pozdvižení tím způsobí. Z dětské knihy se ihned stal světový fenomén, který byl ještě znásoben po natočení prvního filmu v roce 2001. Celkem vyšlo sedm knih a malý čaroděj našel své místo i ve filmech, komiksech a hrách. Všichni fanoušci nyní mají možnost ponořit se do zábavné a vzrušující magické hry, kde jsou hrdinové předěláni do LEGO verze. Ke kouzlení nepotřebujete nic jiného než počítač.


LEGO svět Harryho Pottera

Otevřete se vzrušujícímu magickému světu Harryho Pottera. Vydejte se spolu s hrdinou do Bradavic, které se budou proměňovat podle vašich příkazů. Volný čas můžete trávit tréninkem kouzel, levitací, uklízením knih nebo zábavou s přáteli. Stejně jako v dalších LEGO hrách, ani zde však nebudou chybět napínavé souboje a zapeklité hádanky, které prověří vaši bystrost a umění logicky uvažovat. Začněte s prvním rokem studia a uvidí se, jestli se dokážete dostat až do posledního ročníku v jedné z nejmilovanějších škol všech dob.

LEGO Harry Potter 1–4
Dobrodružství kouzelnického sirotka Harryho Pottera jsou všem dobře známá, ať už z knih, nebo jejich filmového zpracování. Bylo by tedy s podivem, kdyby se této legendě nedostalo zpracování do herní LEGO podoby.

LEGO Harry Potter je jedinečný v práci s magickými systémy i interakcí s okolím. Herní systém umožňuje naplno využívat magické schopnosti postav, a vy tak můžete strávit dlouhé minuty uklízením knih do polic pomocí levitace. Hra svým hráčům nabízí otevřený svět. Bradavice jsou v podání této hry živoucím místem, které si pamatuje vaše zásahy do jejich prostředí od prvního roku na magické škole až do posledního.

Dobrodružství, hádanky a přátelství
V Harrym Potterovi zažijete společně se skupinkou mladých mágů všechna jejich dobrodružství a prozkoumáte svět, který už tak dobře znáte, z nového úhlu. Jako v ostatních LEGO hrách, i zde na vás čekají skvělé souboje a hádanky, u kterých se vám bude kouřit z hlavy. Ale hlavně na vás čeká kouzelný příběh s bohatou náloží vtípků.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber PC HRA
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry dětské
Vydavatel CENEGA
Lokalizace Česká
7 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 19.5 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací