Hra CENEGA PC Beach Resort Simulator (PC HRA)

Značka: CENEGA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: CEN375647

each Resort Simulator
Ve videohrách jde simulovat kde co. Proč teda nezkusit, jak byste se uplatnili jako správce resortu na pláži? V Beach Resort Simulator to můžete zkusit. Budete se starat...

Zjistit dostupnost

each Resort Simulator
Ve videohrách jde simulovat kde co. Proč teda nezkusit, jak byste se uplatnili jako správce resortu na pláži? V Beach Resort Simulator to můžete zkusit. Budete se starat o provoz celé oblasti. Na začátku vás bude čekat jen prázdná pláž, vaším úkolem ji tedy bude zvelebit tak, aby se z ní stal věhlasný rekreační resort chválený po celém světě miliony turistů.

Každému turistovi se nezavděčíš
Ústředním motivem hry jsou turisté. Dobrá zpráva je, že vám přinesou zisky, špatná zase, že jsou vybíraví až běda. Někteří chtějí do kasina, jiní na bowling, další preferují dobré pití a jídlo. Pro návštěvníky však musíte i zajišťovat bezpečnost – nezbývá tedy než zaplatit požárníky a policii, nemocnice a další zajištění.

Bez základní infrastruktury to nepůjde
Ani nemocnice nedokáže fungovat jen tak, budete ji muset živit penězi i energií. Nezbývá, než ji zásobovat vodou, elektřinou i silniční infrastrukturou. Jde vám z toho hlava kolem, ale pořád se těšíte? V tom případě asi budete cílovou skupinou, co odrostla na tradičních tycoonech.

Žánr Simulátory
Doporučený věk 3+
Lokalizace CZK/ANJ
Datum vydání 14.8.2015

Záruka 24 měsíců
Partnumber PC HRA
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Lokalizace Anglická
3 roky
Datum vydání 14.8.2015
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 2.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací