Hra EA PC Need for Speed Payback (EAPC03562) (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 3000002117)

bazar
Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: -8897693

Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 3000002117

Zjistit dostupnost
Bazar - Náhradní obal / Silně deformovaný obal 3000002117

Need for Speed Payback


Sága Need for Speed si prožila mnohé. Závody si příslušníky zákona, pouliční výzvy i kroužení po okruzích. Ze všech dílů lze extrahovat to nejzábavnější: arkádový styl řízení, tuning vozů a jednoduchý příběh, který rámuje prohánění se silnicemi měst i jejich okolí.


The House of Cars


Kdo má příležitost naplnit garáž těmi nejrychlejšími sporťáky? Buď tvrdě pracující dříč, nebo mafián. Právě o aktivity gangu The House se budou starat vaši tři hrdinové: Tyler, Mac a Jess. Nejlépe ale kriminálníky porazíte zevnitř – cesta povede přes získání jejich respektu v pouličních závodech.


Z toho plynou i velmi variabilní mise. Nepůjde jen o prvenství u cílové čáry nebo nejrychlejší čas. Větší zábava bude u úkolů jako „udrž se na dohled špiona“ nebo „ujeď kilometr zpátečkou bez nárazu“. Filmová atmosféra, jen Vin Diesel za volantem nesedí.


Tuning v nekonečném skladišti


Od fenomenálních Underground 2 nám série N4S úpravy vozidel upírala, jen občas nabídla velmi okleštěné možnostmi. Payback je z tohoto pohledu nejbohatším dílem. Upravit můžete každou drobnost od nárazníku po zpětná zrcátka, navíc ale mají vozy i své speciální pakety určené k extrémním disciplínám. Můžete tak ze sporťáku udělat buginu a z youngtimeru speciál na drift.


Náhradní/Silně deformovaný obal

Need for Speed™, jedna z nejprodávanějších videoherních značek na světě, se vrací v plné síle s novým akčně-závodním trhákem s názvem Need for Speed Payback.

Vy a váš tým jste znovu sjednoceni touhou pomstít se nechvalně známému kartelu House, který vládne podsvětí a má ve městě Fortune Valley pod palcem kasina, zločince i policisty. V tomto prohnilém gamblerském ráji jsou sázky vysoké a House vždycky vítězí. Pusťte se do různorodých výzev a herních událostí coby Tyler (přezdívaný Racer), Mac (Showman) a Jess (Wheelman). Jednotliví řidiči si musí při závodech, misích a výzvách vysloužit respekt zdejšího podsvětí, aby se mohli zúčastnit rozhodujícího závodu a konečně se s kartelem vypořádat.

Vše, co děláte, se točí kolem vašeho auta. Postavte unikátní vozy a upravte je co do výkonu a vizuální stránky způsobem, jakým to doteď nebylo možné. Vyždímejte z nich maximum při nervy drásajících honičkách s policisty. Postavte se ostatním závodníkům na silnici i mimo ni, ať už půjde o kaňony, pouště, hory, nebo samotné město. Obujte se do toho naplno a na události, výzvy a mise si vsaďte další herní peníze. Buď tím znásobíte případnou výhru, nebo přijdete o všechno.

Připojte se k Autologu a prostřednictvím jeho doporučení se utkejte s přáteli a vůbec poprvé i s potenciálními rivaly. Váš žebříček se zaplní ostatními hráči podobné úrovně dovedností, takže uvidíte, jak si stojíte v porovnání s dalšími. Need for Speed™ Payback přináší adrenalinem nabitý závodní herní zážitek, ať už půjde o šílené mise s vykrádačkami, fantastické automobilové souboje, nebo jednotlivé akční momenty.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA:

  • Od šrotu po superkáru: Každou z pěti odlišných tříd vozidel – Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner – můžete neomezeně upravovat a vychýlit tak jazýček na vahách v jakémkoli závodě, misi či výzvě ve svůj prospěch. Hledejte opuštěná auta po celém herním světě a postavte si od základů dokonalý vůz. Sbírejte, vyhrávejte nebo nakupujte nejnovější díly a z průměrných aut udělejte perfektní závodní stroje.
  • Prožijte závodní sen plný akce: Vydejte se na akcí nabité dobrodružství v roli třech rozdílných hratelných postav, které mají jeden společný cíl: pomstu. Tyler, Mac a Jess utvoří tým s cílem vyrovnat účty. Jejich plánem je zúčastnit se finálového závodu a vypořádat se s kartelem House. Postavte se policistům, kteří vás budou pronásledovat s rostoucí intenzitou, utkejte se s rivaly z celého města a zazávoďte si na silnici i mimo ni v horách, kaňonech a na poušti.
  • Nedržte se při zemi: Pokud se vám bude dařit, můžete si díky sázkám na své výsledky přijít na pořádný balík. Návrat intenzivních honiček s policisty znamená, že ještě nikdy toho nebylo v sázce tolik. Dejte všanc svou reputaci a vyzvěte přátele nebo potenciální rivaly prostřednictvím doporučení Autologu napříč herními událostmi v kampani, případně se utkejte v přímém souboji s ostatními v rámci klasického on-line žebříčku.

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC03562
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry závodní
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
12 let
Datum vydání 09. 11. 2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 1.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací