Hra EA PC SimCity (EAPC04171)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: PCEAPC04171

Vychází s českou lokalizací!

Otec městských simulátorů je zpět! Vytvořte si město podle vlastních představ a zvolte si, jakým směrem se bude vyvíjet a jak to ovlivní jeho obyvatele,...

Zjistit dostupnost

SimCityLegenda je zpět. Jedinečná budovatelská strategie, v níž můžete při výstavbě svého města potkat třeba i Godzilu, se vrací, aby pohltila novou generaci hráčů a vyvolala trochu nostalgických vzpomínek v hráčích původních.První díl této proslulé série her vyšel již v roce 1989 a hra, ve které si můžete postavit vlastní město se vším všudy a následně ho třeba celé zničit některou z kreativních pohrom, si okamžitě mezi hráči získala obrovskou popularitu.Vše souvisí se všímNové pokračování své předchůdce rozhodně nezahanbilo, ba naopak nabízí vše, co od něj očekáváme, a k tomu ještě něco navíc – například on-line propojení jednotlivých měst. SimCity tak konečně můžete hrát i s přáteli. Stejně jako v předchozích dílech, i v tomto souvisí vše se vším a není zde důležité jen to, jak vaše městečko roste. Musíte koukat i na to, zda mají vaši občané dostatečné kulturní vyžití, nesužuje je nadměrná kriminalita a zda jsou celkově spokojení. Nenechte si tuto legendu uniknout!

Vychází s českou lokalizací!

Otec městských simulátorů je zpět! Vytvořte si město podle vlastních představ a zvolte si, jakým směrem se bude vyvíjet a jak to ovlivní jeho obyvatele, Simíky. Každé rozhodnutí, malé, či velké, bude mít reálné následky.

Investujete-li do těžkého průmyslu, vaše ekonomika pokvete, ale jen za cenu zhoršeného zdraví Simíků v důsledku znečištění. Zavedete-li zelené technologie s cílem zkvalitnit život Simíků, riskujete vyšší daně a nezaměstnanost.

Spojte síly s přáteli ve snaze čelit globálním výzvám: vypusťte raketoplán, snižte emise uhlíku nebo vybudujte úžasná stavitelská díla. Soutěžit můžete na globálních i regionálních žebříčcích o titul nejbohatšího, nejšpinavějšího či nejšťastnějšího místa v herním světě!

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC04171
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor, strategická
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
7 let
Datum vydání Únor 2013
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací