Hra EA PC Star Wars Battlefront II (EAPC04385)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAGEAPC04385

Hra PC

Zjistit dostupnost

Hra EA PC Star Wars Battlefront II (EAPC04385)

Novinku v podobě Star Wars Battlefront II pro PC ocení především milovníci akčních her a série Hvězdných válek. Star Wars Battlefront II Vám přinese jedinečné a úchvatné zážitky. Hra je propracovaná do posledního detailu a okamžitě vás vtáhne do děje. Je samozřejmě inspirována filmy ze světa Hvězdných válek, a to ze všech trilogií.


Pestrá řada herních možností

Za pomoci světelného meče se budete na základně Starkiller probojovávat řadami nepřátel. Potřebujete se se svými spolubojovníky ukrýt do bezpečí? Využijte základnu rebelů, která se skrývá pod stromovou klenbou Yavinu 4. Star Destroyer, který patří k Prvnímu řádu, útočí a musíte ho zastavit. Sestavte si proto vlastní letku X-wingů.
 

Vytvořte si akčního hrdinu podle svých představ

Star Wars Battlefront II hráčům umožňuje vylepšování hrdinů i bojového vybavení báječnými schopnostmi, díky kterým každý hráč získá ještě lepší zážitek ze hry. S těmito novými schopnostmi se stane zneškodnění Star Destroyerů, které dosahují i velikosti celých měst, hračkou.
 

V řežimu one-player se stanete akčním hrdinou

V režimu jednoho hráče se můžete stát novým hrdinou, kterým je elitní voják imperiálních speciálních jednotek. V režimu jednoho hráče prožijete emotivní příběh v průběhu 30 let. Svého hrdinu si můžete vylepšovat tak, abyste byli neporazitelní. Nové dovednostmi, vojáci či letouny. Nic zde není nemožné.
 

Multi-player přináší obrovské bitvy

V režimu multi-player může hrát až 40 hráčů. Ponoříte se do obrovských bitev s nepřáteli. Ty se odehrávají na rozlehlých bojištích, která jsou propracovaná do posledního detailu. Během soubojů s nepřáteli projdete napříč všemi érami a tedy původní i novou trilogií. 


Vesmírné boje s vylepšeným ovládáním

Během vývoje hry pro PC Star Wars Battlefront II došlo k zásadním změnám ve vesmírných galaktických bojích. Ovládání bylo vylepšeno a lze provádět větší úpravy, které určitě oceníte. Vesmírný boj galaktický rozměrů si může vychutnat až 24 hráčů a 40 lodí, které jsou ovládané samotnou hrou.
 

Vydejte se na vlastní hrdinnou cestu ve světě Star Wars

Vychutnejte si nekonečný akční zážitek ze světa Hvězdných válek v rámci nejprodávanější videoherní HD série Star Wars všech dob. Probijte se vlnami nepřátel na základně Starkiller pomocí svého světelného meče. S ostatními spolubojovníky najděte v bezpečí AT-ST základnu rebelů skrytou pod nekonečnou stromovou klenbou Yavinu 4. Sešikujte svou letku X-wingů k útoku na obrovský Star Destroyer náležící Prvnímu řádu. No a nebo povstaňte jako nový hrdina Iden – elitní voják imperiálních speciálních jednotek – a v režimu pro jednoho hráče prožijte emotivní příběh v průběhu 30 let.

V režimech více hráčů se utkejte s nepřáteli na velkých a detailně zpracovaných bojištích napříč všemi třemi érami: epizodami I–III, původní a novou trilogií. Upravte a vylepšete své hrdiny, letouny nebo vojáky jedinečnými schopnostmi. Osedlejte tauntauny nebo usedněte do tanků či na speedery. Zneškodněte Star Destroyery o velikosti měst, s pomocí Síly dokažte, že se můžete měřit s kultovními postavami jako Kylo Ren, Darth Maul nebo Han Solo, a staňte se součástí herního zážitku inspirovaného 40 lety nestárnoucích filmů ze světa Star Wars.

  • Nový hrdina, dosud nevyprávěný příběh
  • V roli elitního vojáka speciálních jednotek, který dokáže být stejně smrtící na zemi i ve vesmíru, prožijte nový emotivní příběh ze světa Star Wars™, který se odehrává v průběhu 30 let a klene se napříč filmy Star Wars™: Návrat Jediho a Star Wars™: Síla se probouzí.
  • Dokonalé bojiště
  • Těšte se na bezkonkurenční rozmanitost a rozsah režimů více hráčů, v nichž se spolu utká až 40 uživatelů v roli kultovních postav či autentických vojáků a za doprovodu obrovské škály pozemní i vzdušné techniky. Bitva se rozhoří po celé galaxii.
  • Vesmírný boj galaktických rozměrů
  • Boje ve vesmíru prošly během vývoje Star Wars™ Battlefront™ II kompletním přepracováním zejména v oblasti vylepšeného ovládání, zbraní a možností úprav. Připojte se k letce, propleťte se asteroidovými poli, proleťte imperiálním hangárem a zneškodněte ohromné bitevní lodě. To vše při pilotování legendárních stíhačů v napínavých soubojích s až 24 hráči a 40 loděmi ovládanými hrou.
  • Společně lepší
  • Utvořte tým s kamarádem v pohodlí svého domova a vyzkoušejte off-line hraní pro dva na rozdělené obrazovce*. Získejte odměny, upravte si vojáky a hrdiny a svá vylepšení si vezměte s sebou na on-line bojiště.
  • Vypilujte svého hrdinu k dokonalosti
  • Nepůjde jen o „obyčejného“ kultovního hrdinu, ale o vašeho hrdinu. Staňte se obávanými protivníky díky systému vylepšování postavy s bohatými možnostmi úprav. Upgradujte schopnosti jedinečné pro každého hrdinu, třídu vojáků či letoun. Použijte je k adaptaci a úpravě dovedností vaší postavy, ať už jde o smrtící aktivní účinky působící na nepřátele, užitečné bonusy statusu, nebo taktickou výpomoc, s jejichž pomocí vyzrajete na jakéhokoli protivníka na bojišti.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC04385
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry akční
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
16 let
Datum vydání 17.11.2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.5 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací