Hra EA PC The Sims 4: Bundle Pack 5 (EAPC05155)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAGEAPC05155

PC The Sims 4: Bundle Pack 5
The Sims 4: Bundle Pack 5 je vylepšení, kterým hru v PC verzi obohatíte o balíček Rodičovství a kolekce Staré časy + Bowlingový večer.

Rodičovství

Zjistit dostupnost

PC The Sims 4: Bundle Pack 5


The Sims 4: Bundle Pack 5 je vylepšení, kterým hru v PC verzi obohatíte o balíček Rodičovství a kolekce Staré časy + Bowlingový večer.


Rodičovství


Balíček Rodičovství vám umožní projevit se jako dobrý rodič a své ratolesti dovést až do dospělosti. Je na vás, jestli budete přísní, nebo naopak dětem necháte volnost – ve stáří se vám za výchovu vaše děti odmění. Během jejich vyrůstání vás ale bude čekat mnohem více rozhodnutí, nicméně čas se najde i na zábavu – třeba spojenou se školními projekty, mezi nimiž nechybí explodující sopky nebo rakety, které lze venku odpálit.Staré časy


S kolekcí Staré časy se vám a vaším Simíkům dostane oblečení a nábytku, který je dnes označován jako retro. Obydlí vašich postav se promění tak, že budou dokonale připomínat zlatou éru Holywoodu a s tím souvisí i zkrášlování se u toaletního stolku. Navíc si Simíci mohou v tomto rozšíření žít jako šlechta – jejich obydlí totiž obohatí i majordomové.Bowlingový večer


Kolekce Bowlingový večer umožňuje postavit si vlastní kuželkárnu a se Simíky si užít spoustu zábavy při hraní bowlingu. Hrát můžete i proti přátelům a vylepšovat svůj herní um. Svůj podnik samozřejmě lze náležitě vyzdobit a do stylových úborů obléci i Simíky.  


PC The Sims 4: Bundle Pack 5
The Sims 4: Bundle Pack 5 je vylepšení, kterým hru v PC verzi obohatíte o balíček Rodičovství a kolekce Staré časy + Bowlingový večer.

Rodičovství
Balíček Rodičovství vám umožní projevit se jako dobrý rodič a své ratolesti dovést až do dospělosti. Je na vás, jestli budete přísní, nebo naopak dětem necháte volnost – ve stáří se vám za výchovu vaše děti odmění. Během jejich vyrůstání vás ale bude čekat mnohem více rozhodnutí, nicméně čas se najde i na zábavu – třeba spojenou se školními projekty, mezi nimiž nechybí explodující sopky nebo rakety, které lze venku odpálit.

Žánr simulátor
Doporučený věk 3+
Lokalizace Anglická
Datum vydání 22.06.2017

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC05155
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
3 roky
Datum vydání 22.6.2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.7 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací