Hra EA PC THE SIMS 4 + CATS & DOGS CZ/SK Bundle (5030944122747)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAG92169849

Hra PC

Zjistit dostupnost

PC The Sims 4 + PC The Sims 4: Psi a kočky


Počítačová hra The Sims 4 má další skvělé DLC rozšíření.


Nejen, že můžete ovládat svého vlastního Simíka, celou jeho rodinu, následně navazovat kontakty a vztahy s ostatními nebo stavět domy a všemožně je upravovat. Nyní si můžete dokonce vytvořit svého domácího mazlíčka se kterým bude vaše virtuální rodina bydlet v jednom z šesti útulných městeček. A stejně tak jako psi a kočky patří do našeho skutečného života, i Simíci umí projevit lásku k mazlíčkům a starat se o ně.


Brindleton Bay


Brindleton Bay je nový svět, kde si vaši Simíci a mazlíčci mohou užívat řady venkovních aktivity. Můžete s nimi cvičit různé příkazy, chodit na procházky, postavit si překážkovou dráhu v parku a seznamovat se s dalšími. Zaběhnuté mazlíčky si vaši Simíci mohou odvést domů a starat se o ně jako o vlastní.


Navrhněte si svého čtyřnohého kamaráda přesně podle svého!

  


 


Jako v opravdovém životě


Zvířata se chovají stejně, jako v našem životě. Například kočka se schovává před psem, aby se k ní nemohl přiblížit, a naopak pes rád chodí na procházky a honí se za ptactvem. V režimu života uvidíte i spoustu jiných zajímavých a různorodých mazlíčků, každý z nich je ale díky svým vlastnostem jedinečný. Můžete svého pejska dokonce naučit i náročnější rozkazy a začít rozpoznávat jeho touhy a obavy. 


 


Vše podle vašich představ


Vytvoření domácího mazlíčka je díky propracovaným funkcím jednoduché a rychlé. Vyberete si z široké nabídky kočičích a psích plemen to, které se vám nejvíc zamlouvá. Lze vytvořit i křížené rasy nebo jejich rysy všemožně upravovat. 


 


Zábavné kostýmy


Dále si můžete své báječné chlupáče upravit do posledního detailu. Přidáte jim pár flíčků na srst, nabarvíte nos a pomocí šablon můžete vytvořit i složitější vzory. Kromě upravování vzhledu a chování můžete navíc psy a kočky oblékat do výrazných oblečků, ať už vtipných v podobě červené mašle nebo serióznějších jako je například svetr. Váš pejsek se může jít koupat například v kostýmu žraloka. 


 


Veterinární klinika


Samozřejmě je postaráno i o zdraví vašich zvířecích miláčků. Lze totiž vlastnit a provozovat velkou veterinární kliniku! Následně budete vybírat vhodné kandidáty na budoucí veterináře, diagnostikovat zvířatům choroby nebo je operovat a udržovat je stále zdravé. 


 


Skvělý balíček


Tato speciální sada her pro PC obsahuje plnou hru The Sims 4 a DLC rozšíření The Sims 4: Psi a kočky. Je kompatibilní s operačním systémem Windows a minimální požadavky procesoru jsou procesor Intel Core 2 Duo s frekvencí 2 GHz, 4 GB RAM paměti a 15 GB prostoru na HDD.

The Sims™ 4 a rozšíření Psi a kočky
hra simulující život

Pořiďte si The Sims 4, The Sims 4 Psi a kočky a obsah The Sims 4 v jedné báječné sadě! Budete vytvářet jedinečné Simíky, snadno jim zařizovat bydlení a prozkoumávat s nimi světy plné života. Pořiďte Simíkům psy a kočky a navždy jim tak změňte život nebo jako veterináři pečujte o všechny mazlíčky v sousedství.

  • The Sims 4
  • The Sims 4 Psi a kočky
  • Obsah z The Sims 4 Digital Deluxe

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5030944122747
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
Datum vydání 10.11.2017
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací