Hra EA PC The Sims 4 - Psi a Kočky (5030938116875) (vrácené zboží 8800143149)

bazar
Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: -9066993

Bazar - vrácené zboží 8800143149

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800143149

Oblíbená simulace skutečného života

Hra the Sims je stálicí na naší herní scéně. A díky propracovanému světu, širokým možnostem tvoření postav, častým aktualizacím a rozšířením její obliba stále více roste.

Vytvořte si vlastního mazlíčka

V rozšíření The Sims 4 - Psi a Kočky si snadno vytvoříte svého roztomilého zvířecího kamaráda úplně podle svých představ. Vyberte si pejska nebo kočičku z mnoha plemen, nebo si zkombinujte své vlastní, zvolte si barvu, můžete doplnit třeba flíček na čumáček, aby byl tím nejroztomilejším zvířátkem.


Oblékněte mazlíčka

Nástroj Vytvořit mazlíčka nyní umožňuje i výběr mnoha zajímavých oblečků. Své zvířátko můžete obléct do slušivé bundy s kapucí, do šatiček, dát mu pláštěnku, nebo něco ještě zajímavějšího. Třeba obleček, díky němuž váš pejsek bude vypadat jako chodící hot-dog. Nebo bude plavat v bazénu v oblečku s velkou žraločí ploutví.

Pečujte o mazlíčka a učte ho různé kousky

Zvířátka jsou jako skutečná. Pejsci běhají, skáčou, kočky se před nimi schovávají třeba na lednici, shlížejí ze svých skrýší. Starejte se o ně, vytvořte jim pelíšek, dávejte jim jíst, hrajte si s nimi a užijte si s nimi spoustu legrace. Volbou vlastností můžete upravovat chování psů a koček, díky originální kombinaci vlastností bude váš zvířecí kamarád opravdu jedinečný.


Provozujte veterinární kliniku

Nestačí vám už procházky a zábava jen s vaším zvířátkem? Není nic snazšího, než otevřít si vlastní veterinární kliniku a léčit zvířátka ostatních Simíků. Budete diagnostikovat nemoci, najímat personál, operovat nemocná zvířátka, aby znovu byla spokojená a mohla dělat radost svým páníčkům. V přístavním světě Brindleton Bay díky mnoha zvířecím kamarádům začíná ta pravá zábava.

Vráceno - Použito

Vytvoř si nejrůznější psy a kočky, pořiď je Simíkům domů a navždy tak změň jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečuj v roli veterináře v rozšíření The Sims 4 Psi a kočky. PEGI: 12

The Sims™ 4 Psi a kočky Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře v rozšíření The Sims 4 Psi a kočky. Nový propracovaný nástroj Vytvořit mazlíčka vám umožní upravovat vzhled a chování psů a koček, a navíc je úplně poprvé můžete obléct i do výrazných oblečků. Tito báječní celoživotní společníci zcela změní životy vašich Simíků novými a zvláštními způsoby. Lečte zvířecí neduhy jako veterináři a provozujte vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde vaši

Simíci i jejich mazlíčci mají neustále co objevovat.

  • Vytvořte si psy a kočky
  • Utvářejte si pouto se svými mazlíčky
  • Staňte se veterinářem a veďte vlastní kliniku

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5030938116875
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace Česká
12 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací