Hra EA PC The Sims 4 Základní hra + Cesta ke slávě (EAPC05164)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAGEAPC05164

Hra PC

Zjistit dostupnost

The Sims 4 Základní hra + Cesta ke slávě


Virtuální svět Simíků již znají dlouhá léta miliony fanoušků po celém světě. Jedna z nejúspěšnějších počítačových her The Sims se v roce 2018 dočkala již své čtvrté verze. Vytvářejte si své vlastní postavičky a postavte jim dům snů, ve kterém se jim bude žít jako v pohádce. Vydejte se spolu se svými hrdiny prozkoumávat nová a vzrušující prostředí jejich světa a obohaťte svou hru o zcela nové a nezapomenutelné zážitky. The Sims 4 je anglická hra s českými titulky pro všechny fanoušky starší dvanácti let.


Základní hra + Cesta ke slávě


Jedinečné a výhodné balení obsahuje nejen základní hru The Sims 4, ale také její rozšířenou verzi Cesta ke slávě. Vezměte svého Simíka a vytvořte z něj prvotřídní hollywoodskou hvězdu. Ve studiu Plumbob Pictures si projde proměnou zevnějšku a seznámí se s praktikami při natáčení filmů. Uvidíte, zda byl váš hrdina stvořen pro světla reflektorů, nebo je mu souzeno stát bokem a jen koukat po svých slavnějších kamarádech. V Sims 4 se dočkáte návratu hned několika známých tváří. Nechybí zde mimo jiné ani talentovaná zpěvačka Baby Ariel a mnoho dalších oblíbených Simíků.


Speciální sada The Sims 4 obsahuje:

  • Základní hru The Sims 4 pro PC
  • Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě

Vytvářejte Simíky vybavené intelektem a emocemi a vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje. S jejich pomocí snadno vytvoříte simíka dle svých představ a postavíte dům svých snů. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých simíků a přiveďte své příběhy k životu.

Ve čvrté řadě The Sims se budete setkávat a samozřejmě ovládat, originální a okouzlující postavy Simíků, jejichž vzhled a chování se více přibližuje realitě.

V The Sims 4 budete moci přizpůsobovat celé prostředí a postavy za pomocí nových nástrojů a zároveň vaše výtvory budete moci velice jednoduše sdílet s přáteli a dalšími příznivci The Sims 4.

ROZŠÍŘENÍ CESTA KE SLÁVĚ

Proslavte se
Vaši Simíci teď mohou získat slávu a bohatství, o jakých se jim nesnilo ani v nejdivočejších snech. Vydobyjte si slávu ve své stávající kariéře, nebo se k ní katapultujte v novém oboru. Vyhřívejte se v záři reflektorů jako začínající herci nebo neustále streamujte a staňte se influencery. Ale pamatujte na to, že čím budou vaši Simíci slavnější, tím více pozornosti, výhod i ztřeštěných fanoušků si vyslouží. Cesta k bohatství a věhlasu může být nevypočitatelná, ale ať už uspějete, nebo tvrdě narazíte, jakmile si jednou budete žít jako hvězdy, už nebudete chtít zpět.

Věnujte se své práci
Buďte sami sobě múzou a nasměrujte Simíky k báječné herecké kariéře. Prosaďte se ve velkých vystoupeních nebo si zajistěte roli v televizním seriálu. Když se vaši Simíci budou své práci věnovat naplno a pečlivě si nastudují dialogy nebo se obléknou do jedinečných kostýmů, může jim jejich úsilí vynést hlavní roli v novém filmovém trháku.

Ovládněte celé město
Přidejte se k majetným a mocným v Del Sol Valley, což je nový svět, ve kterém vaši Simíci najdou slávu. Pořiďte si skromné bydlení v Mirage Park nebo se vypracujte až k vile na kopcích v Pinnacles. Získejte hvězdu na chodníku slávy se jménem svého Simíka a vmžiku o vás bude mluvit celé město.

Veďte okázalý život
Upoutejte na sebe na ulicích pozornost stylovým pouličním oblečením, nebo se na scéně oblečte do oslnivých úborů, jak se na vaši roli sluší a patří. S hvězdnou slávou vaši Simíci získají také výhody celebrit. Zařiďte si oslnivé panství plné pozlaceného nábytku, odneste si z natáčení jedinečné kousky a vystavte si je jako připomínku své zlaté éry.

Žánr: Simulátor
Lokalizace: České titulky
PEGI: 12
Platforma: PC

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC05164
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.7 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací