Hra EA PC The Sims 4 Základní hra + Život na ostrově (EAPC05167)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAGEAPC05167

Hra PC

Zjistit dostupnost

The Sims úvodPC The Sims 4 + PC The Sims 4: Život na ostrově


Kdo by nechtěl bydlet na ostrově? Zažít tamější kulturu, poznat nové obyčeje, ochutnat dosud nepoznané pochutiny? To vše vám nabízí The Sims 4: Život na ostrově. Prosluněné dny, zábava na každém rohu a odpočinek od civilizace. Na ostrově toho zažijete ještě více. Můžete třeba ochutnat originální kávu, obléci si místní oblečení, ale také se aktivně zapojit do ochrany přírody.


Zážitek na každém rohu


Obyčejně neobyčejný ostrov – to je Sulani. Pohoda, slunečné dny a zvuk křišťálově čistého moře. Takové prostředí na vás čeká. Své okolí můžete prozkoumat nejen díky plavání, ale také použitím kanoe. Po opalování se na pláži si postavte třeba hrad z písku, nebo poznejte obyvatele ostrova: třeba i mořskou pannu. Hra ale myslí úplně na všechno a vy tak musíte dávat pozor i na možné spáleniny.


Nová kultura


Ze základní hry si budou muset vaši Simíci zvyknout na novou kulturu, která je s ostrovem Sulani úzce spjata. Naučí se tamní folklór, ochutnají místní speciality a hlad zaženou během grilování. Při tom všem si můžete povídat s domorodými obyvateli z ostrova.


Čas do práce!


Spojte síly s ochránci přírody a sledujte, jak bude celý ostrov prosperovat a doslova vám kvést před očima. Můžete například sbírat odpadky. Pokud nebudete chtít přímo pracovat jako rybář, potápěč, nebo plavčík, máte možnost živit se pouze prostřednictvím brigád.


Systémové požadavky


Abyste si hru mohli užít naplno, je třeba mít minimálně procesor Intel Core  Duo E 4300 / AMD Athlon 64 X2 4000+. Operační paměť RAM by měla disponovat alespoň 2 GB a operační systém musí být buď Windows 7, 8, nebo 10. Co se grafické karty týče, tak PC hra The Sims 4 si žádají alespoň NVIDIA GeForce 6600, ATI Radeon X1300, potažmo Intel GMA X4500.


 


Cenově výhodné balení hry The SIMS 4 a rozšíření Život na ostrově.

Prozkoumejte v rozšíření The Sims 4 Život na ostrově bezstarostný svět zalitý sluncem, pískem a nekončící zábavou, kde si vaši Simíci vytvoří vlastní ráj. Ať už se vaši Simíci chtějí zapojit do ochrany přírody nebo rádi bydlí mimo civilizaci, tady s tím mohou začít a vychutnat si všechno, co tato jedinečná kultura nabízí. Užívejte si tradiční události, oblékněte se do místního oblečení nebo si dejte lahodný nápoj z pepřovníku – kavu. To všechno patří k ostrovnímu životu na Sulani.

  • Pohodlně se usaďte a odpočívejte. Vítejte v Sulani, kde sluníčko krásně svítí a noci jsou tu naprosto pohodové. Napněte plachty a vyplujte do třpytivých vod ve své ostrovní kanoi, zaplavejte si do sytosti a prozkoumejte ve svém plavidle okolí. Postavte velkolepý hrad z písku, opalujte se, a dokonce se můžete setkat i s mořskou pannou!
  • Zapojte se a pomáhejte. Přidejte se k ochráncům přírody, zbavte pláže odpadků a sledujte, jak s pomocí vašich Simíků celý ostrov rozkvete. Vyrazte na vlny a vydejte se na kariérní dráhu rybáře nebo potápěče nebo se staňte plavčíkem a starejte se o bezpečí místních na plážích. Nechcete stálou práci? Žádný problém! Simíci tu mohou chodit na brigády nebo si na živobytí vydělat rybařením.
  • Pronikněte do místní kultury. Tradice jsou na Sulani hluboce zakořeněné a vaši Simíci si mohou vychutnat všechno, co nabízejí. Ponořte své Simíky do nového životního stylu: vezměte je na grilování u ohniště, seznamte je s místním folklorem, nechte je ochutnat tropické pochoutky a pohovořte si s předky z ostrova.
  • Vyžívejte se v ostrovním stylu. Navlékněte Simíky do tropických hávů inspirovaných sluncem, pískem a vlnami. Nebo se připravte na vodní zábavu, jako je šnorchlování a plavání. Zařiďte si rustikální oázu předměty do domácnosti a odreagujte se v tiki baru. Když žijete na ostrově, všechno je úplně v pohodě (jen si dávejte pozor na spáleniny od sluníčka).
Minimální systémové požadavky: Processor: Intel Core 2 Duo E4300 / AMD Athlon 64 X2 4000+
Pamět RAM: 2 GB
Operační systém: Windows 7/8/10
Grafická karta: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC05167
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
Datum vydání 21.6.2019
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací