Hra EA PC The Sims 4 - Život ve městě (EAPC05151)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAGEAPC05151

Hra PC

Zjistit dostupnost

The Sims 4: Život ve městě


Život ve městě má svá specifika. Do baru si můžete zajít kdykoli chcete, aniž byste čekali na otevírací hodiny, město nikdy nespí a příležitosti k zábavě jsou na každém kroku. Které z nich zažijete v tomto rozšíření pro The Sims 4?


Najděte si bydlení


Jakmile se přestěhujete do San Myshuno, budete si muset obstarat nějaké bydlení. Tentokrát simíci bydlí hlavně v bytech. Můžete si pronajmout loft v luxusní čtvrti, ale i krcálek na okraji města – i toto rozhodnutí ovlivní pohodu vašich postaviček. V centru vás budou trápit bujaré oslavy, které nenechají vaše panáčky vyspat, mimo metropoli se můžete zase potkat s nepříjemnými sousedy či chátrajícím vybavením. Zkrátka jako ve skutečnosti.


Nové město, nové příležitosti


Až se zabydlíte, můžete se vrhnout do víru dění. Co třeba se stát politikem? Nebo raději zvolíte kariéru pouličního umělce? Nebo jen budete sledovat okolní cvrkot a přidáte se k jednomu z pěti festivalů, které uvidíte za oknem? Nebo jen budete randit a nabrnknete si tu nejlepší partii ve městě?


Splňte svým Simíkům sny v živém městě San Myshuno. Prozkoumejte nejrůznější sousedství a kulturní slavnosti, kde mohou vaši Simíci sledovat výstupy pouličních umělců, zúčastnit se soutěží a seznámit se s rozličnými Simíky. Najděte svým Simíkům první byt, ale připravte se na výzvy, které bydlení ve stísněných prostorách přináší. Z okouzlujícího, ale také poněkud stísněného prvního bytu se vypracujte až ke snovému střešnímu bytu. Pusťte se do nových městských kariér!

HLAVNÍ PRVKY A VLASTNOSTI Prozkoumejte rušné město San Myshuno: Prozkoumejte hustě zalidněné město s nejrůznějšími jedinečnými sousedstvími. Tvořte (nebo ničte) nástěnné umění v umělecké čtvrti. Zazpívejte si do sytosti v novém karaoke baru v módní čtvrti. Zahrajte si basketbal na hřišti ve čtvrti trhovců s kořením. Sezvěte kamarády a po dlouhém pracovním dni v kanceláři v centru si zahrajte videohry.

Užívejte si oblíbené kulturní slavnosti: Vezměte své Simíky na nejrůznější festivaly po celém městě a kulturně je obohaťte. Čekají na ně pouliční umělci, různé soutěže a Simíci z nejrůznějších oborů. Vyrazte na slavnosti koření, zúčastněte se kari výzvy a staňte se mistry koření. Vyrazte na slavnosti lásky a užijte si žhavé rande s ohňostrojem. Přivydělejte si prodejem výrobků svých Simíků na bleším trhu.

Zabydlete se v bytech a sbližte se se svými sousedy: Jelikož tu žije velká spousta
Simíků na velmi omezeném prostoru, je jasné, že se tu budou odehrávat nejrůznější situace a vzniknou rozličné vztahy mezi sousedy. Možná si Simíci najdou nového nejlepšího kamaráda nebo lásku a pak začnou přemýšlet, jestli si zaslouží klíče od jejich bytu. Také se budete muset rozhodnout, jak se vyrovnáte s nočními večírky s hlasitou hudbou.

Budete je chtít rozpustit, nebo se k nim přidáte? Vypracujte se od malého bytečku až k střešnímu apartmánu: Vyberte si byt, který vám bude vyhovovat. Každý má jedinečné vlastnosti, které obohatí hraní vašich Simíků. První byt bude mít jistě své kouzlo, ale také dost možná šváby, netěsnící trubky nebo problémy s elektřinou. Ale nezapomínejte, že každý sen se může splnit, takže Simíci se mohou propracovat až k bydlení ve střešním bytě v mrakodrapu, který má nádherný výhled… a mluvící toaletu!

Vydejte se na novou kariérní dráhu v metropoli: Vyjděte se Simíky do ulic a pusťte se do nové práce! Pronášejte plamenné proslovy pro dobrou věc v roli politiků nebo ukažte celému světu svůj vybraný vkus jako kritici jídla nebo umění. Inspirujte zástupy Simíků a získejte si fanoušky na sociálních sítích.

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAPC05151
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry simulátor
Vydavatel EA
Lokalizace České titulky
12 let
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 1.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací