Hra EA PC Titanfall 2 (92169119)

Značka: EA , Kategorie: Pro PC
Kód zboží: EAG92169119

Hra PC

Zjistit dostupnost

Titanfall 2Při prohlídce screenshotů z Titanfallu si možná řeknete: „Aha, zase střílečka…“ Koukejte na ně trošku déle a začnete vnímat rozdíly a ptát se. Proč jsou na obrázcích roboti i lidé? Kolik typů robotů ve hře je? Jak se to asi hraje v multiplayeru? Úspěch prvního dílu na leccos odpověděl, ale druhé pokračování jde ještě dál.Já a můj titánZákladní mustr Titanfallu 2 je jasný: jste pilotem obřích kráčejících robotů, tzv. titánů. Jsou odolné, vyzbrojené po plechové zuby a hodně nebezpečné. A mají i vlastní osobnost, jak poznáte v příběhové kampani. Poznáte v ní všechno, co máte rádi na akčních filmech: boj o život vlastního robota, perné chvilky kořeněné vlnami nepřátel, precizní akci i pár odkazů na popkulturu.Můj robot, můj hradTakovému nářezu by multiplayer chyběl. Hlavní otázka tedy nezní, zda ho budete hrát, ale za koho. V Titanfall 2 se můžete těšit na šest robotů unikátních schopností. Pro začátečníky se hodí Legion disponující rotačním kulometem, mečem a raketometem. Tone zase spoléhá na těžkou artilerii, kterou vás vykropí z dálky, ani nemrknete. Vyhovuje vám odstup, ale preferujete delikátnější metody? Vaší volbou bude Northstar. Na něj ale platí pěkně osobní přístup – zkuste tedy hrát za Ronin, nezaměnitelného se svým obrovským mečem. Pátým do počtu je Ion, chránícím se iontovým štítem či minami pro taktické plánování. Posledním je Scorch, specializovaný na hrátky z ohněm.


Pokud si předobjednáte Titanfall® 2, získáte pro svého titána zdarma vylepšení Nitro Pack, které obsahuje speciální kamufláž (Warpaint) a emblém (Nose Art) pro titána třídy Scorch a jedinečné volací znamení (Call Sign).

Obsahuje
· Kamufláž z balíčku Nitro pro třídu Scorch
· Emblém z balíčku Nitro pro třídu Scorch
· Volací znamení z balíčku Nitro

Očekávaný titul Titanfall® 2 od studia Respawn Entertainment přinese dosud nevídanou míru propojení mezi pilotem a titánem.
Titanfall® 2 nabízí rychlou akci s řadou zvratů, ať už jde o novou kampaň pro jednoho hráče, která přiblíží jedinečné pouto mezi člověkem a strojem, nebo bohatší nabídku režimů pro více hráčů. Hra pokračuje v mapování nových oblastí žánru stříleček a vychází fanouškům vstříc v podobě nových titánů, rozšířených schopností pilotů a bohatého systému úprav a postupu.

CHARAKTERISTIKA

  • Pokročilá hratelnost plná akce - Titanfall® 2 přichází s neuvěřitelně zábavným, plynulým a strhujícím bojovým systémem, ať už se do víru akce vrhnete v roli pilota, bleskově rychlého elitního strážce Pohraničí, nebo ve dvacet stop vysokém titánovi.
  • Působivá kampaň pro jednoho hráče - Vůbec poprvé vezme Titanfall® 2 hráče na cestu hluboko do světa Pohraničí, a to pohledem Jacka Coopera, vojáka domobrany s touhou stát se pilotem. Uvězněný za nepřátelskými liniemi musí uzavřít neobvyklé spojenectví s ostříleným titánem třídy Vanguard s označením BT-7274. Jack a BT musí zkombinovat své schopnosti a riskovat vše, aby se společnými silami pokusili navzdory malým šancím přežít.
  • Bohatší režimy pro více hráčů - Díky šestici zcela nových titánů vybavených smrtícími technologiemi a rozšířeným schopnostem pilotů navazuje Titanfall® 2 na odkaz svého předchůdce v podobě adrenalinového zážitku a posunu hranic možností žánru stříleček.
* Větší možnosti úprav - Titanfall 2 nabídne fanouškům hry propracovanější systém úprav, jehož prostřednictvím si mohou upravit pilota, titána nebo výbavu k obrazu svému.

  • Hrajte s přáteli nebo si najděte nové - Nový systém „Networks“ umožní jednodušší a rychlejší hru mezi novými i starými přáteli. Bez ohledu na typ hry (zda půjde o soutěžní hru, nebo jen tak pro zábavu) budou moct hráči vytvářet různé sítě (Networks) či do nich vstupovat na základě svého stylu a preferencí.

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 92169119
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry střílečka, FPS
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
16 let
Datum vydání 28.10. 2016
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací