Hra EA PlayStation 3 FIFA 19 (Legacy Edition) (EAP318122)

Značka: EA , Kategorie: Pro PlayStation
Kód zboží: EAGEAP318122

Hra PS3

Zjistit dostupnost

Hra EA PlayStation 3 FIFA 19 (Legacy Edition)


Nechte se pohltit atmosférou hry FIFA 19 ve verzi Legacy Edition. Vybudujte vysněný tým ve FUT 19 za doprovodu „živých“ obsahových aktualizací pro UEFA Champions League a UEFA Europa League. Těšit se můžete na nový systém aktivního zpracování míče, který mění způsob ovládání balonu, dynamické taktiky přinášející větší možnosti při nastavování týmu, souboje 50/50 s větším důrazem na fyzické vlastnosti hráčů a načasované zakončení vylepšující kontrolu uživatele nad střelbou. 


Dynamické taktiky


Přepracovaný systém dává hráčům do rukou sadu nástrojů k nastavení několika taktických přístupů, vlastních detailních schémat před zápasem, stejně jako řadu dalších možností k dynamickým změnám jednoduše pomocí směrového ovladače.


Technologie REAL PLAYER MOTION


Tento revoluční systém animací přinesl do série EA SPORTS FIFA prvek individuální věrnosti pohybu hráčů a s řadou vylepšení nebude chybět ani v letošním ročníku. Rozšíření animace pro taktické clonění míče, ustání srážky a silové přetlačování zvedají laťku realističnosti pohybu hráčů, reakcí ovládání a projevů individuality.


Načasované zakončení 


Jednou z nejúžasnějších a nejužitečnějších inovací hratelnosti ve FIFA 19 je načasované zakončení – zcela nová mechanika, která vám jedním dobře načasovaným stisknutím tlačítka umožní pálit na soupeřovy brankáře jednu parádní střelu za druhou. Jak už z názvu vyplývá, klíčem této novinky, jež do střelby ve FIFA 19 přidává novou vrstvu rizika/odměny, je načasování. 

EA SPORTS™ FIFA 19 Legacy Edition vychází 28. září pro PlayStation 3 a Xbox 360 s nejnovějšími dresy, kluby a soupiskami z některých z předních lig celého světa. Herní prvky a režimy se nijak nezmění, odpovídat budou těm ve FIFA 18 a FIFA 17 pro PlayStation 3 a Xbox 360.

HERNÍ SYSTÉM FIFA 19 Legacy Edition zahrnuje stejné inovace v hratelnosti, které byly představeny ve FIFA 17 a FIFA 18, bez jakýchkoli novinek a velkých vylepšení.

AUDIOVIZUÁLNÍ PODOBA FIFA 19 Legacy Edition nabídne vylepšenou vizuální podobu s novou grafikou v herních nabídkách.

REŽIMY V LEGACY EDITION Následující režimy se objeví ve FIFA 19 se stejnými herními prvky a inovacemi z FIFA 17 a FIFA 18.

  • Výkop
  • Režim Kariéra
  • Turnaje – licencované i vlastní
  • Ženský mezinárodní turnaj
  • Dovednostní hry
  • On-line sezóny
  • Přátelské zápasy on-line
  • Be A Pro (hráč/brankář)
FIFA ULTIMATE TEAMTM
FIFA Ultimate Team zahrnuje:

Úkoly trenéra Sezóny pro jednoho hráče i on-line Turnaje pro jednoho hráče i on-line Draft pro jednoho hráče i on-line Jeden on-line zápas Výzvy tvorby mužstva
FIFA Ultimate Team ve FIFA 19 Legacy Edition nezahrnuje IKONY FUT.

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP318122
Další parametry
Platforma PlayStation 3
Typ hry sportovní
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
3 roky
Datum vydání 28.9.2018
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací