Hra EA PlayStation 4 Battlefield V Deluxe Edition (EAP404083)

Značka: EA , Kategorie: Pro PlayStation 4
Kód zboží: 1 560 712

Hra PS4

Zjistit dostupnost

Zajistěte si přednostní přístup do Battlefieldu V s edicí Battlefield V Deluxe a zažijte válku, která už nikdy nebude stejná. Díky výjimečným uniformám a misím pro britské SAS a německé výsadkáře vám edice Battlefield V Deluxe umožní získat na bojišti vlastní tvář: získáte pět sad výsadkářských obleků s alternativními vzhledy pro zbraně, maskovacími vzory, pokrývkami hlavy a maskováním na obličej. Díky edici Battlefield V Deluxe můžete navíc otestovat svoje dovednosti v bonusových startovních misích nebo si zajistit týdenní dodávky předmětů pro kosmetické úpravy v systému Leteckého mostu.

Přednostní přístup do základní hry Battlefield™ V
Battlefield™ vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Proveďte svůj tým online válečným peklem v nových herních variacích, jako je třeba masivní režim Grand Operations nebo nadčasový Conquest. Zahrajte si v kampani pro jednoho hráče Neznámé válečné příběhy – nebo se s partou kamarádů popasujte s nástrahami kooperativního režimu Combined Arms.

Pět sad výsadkářských obleků
S edicí Battlefield V Deluxe máte možnost dát svému vojákovi jedinečnou tvář prostřednictvím pěti speciálních výstrojových sad obsahujících fantastické alternativní vzhledy pro zbraně, maskovací vzory, pokrývky hlavy a maskování obličeje pro britské jednotky SAS a německé výsadkáře. Ihned po vydání Battlefieldu V si můžete zvolit pět sad z osmi možných.

Speciální mise
Edice Battlefield V Deluxe obsahuje speciální mise pro britské jednotky SAS, inspirované skutečnými nálety na německé letecké základny.
Edice Battlefield V Deluxe obsahuje speciální mise určené německým výsadkářům Fallschirmjäger, založené na akcích spojených s obranou letišť na pobřeží severní Afriky .
Edice Battlefield V Deluxe obsahuje startovní mise – otestujte svoje dovednosti na bojišti a vybojujte si odměny .

Druhá světová válka, jak ji dosud neznáš
S Battlefield V se vývojáři z DICE vrací ke svým kořenům a éře, která stála na počátku značky – druhé světové válce. Jejich cílem je zprostředkovat FPS zážitky z tohoto období, jaké tu dosud nebyly.
Postavy, místa a zbraně z války jsou ztvárněny špičkovou grafickou technologií a poskytují unikátní zážitky ze hry více hráčů.
Ve hře Battlefield V inspirované ztracenými stránkami z historie se ponoříš do napínavých akcí druhé světové války – od přepadů výsadkářů až po tankové bitvy – a to v bojích ze začátku války, které byly klíčové, přestože na některé se již zapomnělo.

Letecký most s dvaceti týdenními zásobovacími balíčky
Díky edici Battlefield V Deluxe můžete získat 20 týdenních zásobovacích balíčků v systému Leteckého mostu, každý s jedním kosmetickým předmětem .

Žánr: FPS
Lokalizace: Angličtina
PEGI: 18
Platforma: Playstation 4

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP404083
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry FPS
Vydavatel EA
Lokalizace Anglická
18 let
Datum vydání 16/10/2018
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.1 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 17.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací